Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Един глупав въпрос, ще ме извините, ама за първи път ще летя с Райън от София до Баден-Баден на 21 септември, идея от кой терминал ще излитат полетите за тази дестинация? Предварително благодаря.....

Връзка към коментар

ОБрайън пак идва в София. 

Тази сряда с новини и пресконференция. 

 

Aко знае каква балтия го чака след концесията. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

 Ха, познайте, немската гранична полиция, как се радва на студенти, които носят зелени субстанции, със странна миризма, през границата от Холандия. 

 

Представих си го ;):wacko:  :blink: 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един глупав въпрос, ще ме извините, ама за първи път ще летя с Райън от София до Баден-Баден на 21 септември, идея от кой терминал ще излитат полетите за тази дестинация? Предварително благодаря.....

T1

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте един малко тъп въпрос. За първи път си резервирах билет сам, а не през агенция. В билета си написах имената на Кирилица, това проблем ли ще е за пътуване с Ryanair, или щом името е точно както в написано в личната карта няма да има проблем.

Връзка към коментар

Здравейте един малко тъп въпрос. За първи път си резервирах билет сам, а не през агенция. В билета си написах имената на Кирилица, това проблем ли ще е за пътуване с Ryanair, или щом името е точно както в написано в личната карта няма да има проблем.

До 24 часа след покупката можеш да го оправиш безплатно, през чата или по телефона. После вече не знам дали ще е проблем, аз не съм се осмелявал да пробвам. Да не говорим, че дори на отиване да мине, на връщането има да се зверят в кирилицата...

Връзка към коментар

До 24 часа след покупката можеш да го оправиш безплатно, през чата или по телефона. После вече не знам дали ще е проблем, аз не съм се осмелявал да пробвам. Да не говорим, че дори на отиване да мине, на връщането има да се зверят в кирилицата...

Е да де, ама нали и българският е официален език в ЕС, така че може и да не е проблем.

Не съм пробвал, признавам си.

Връзка към коментар

аз също не бих се пробвал; българския може да е официален език, ама е единствения дето ползва кирилица, която ако се съди по номерата на колите да речем никой не я взима на сериозно...

Връзка към коментар

 

Фалшива страница призовава потребителите във Facebook да отворят линк, за да спечелят два безплатни билета от нискотарифната компания Ryanair по случай 35-ия рожден ден на компанията. Самият линк започва с името на компанията, но видимо се различава от реалния й сайт.

Ако се вгледаме по внимателно ще открием още несъответствия. Комапнията е на 31 години, а не на 35. Освен това не предлага билети „първа класа“ поради нискотарифния си характер.
Не е ясно какви са целите на фалшивия сайт, но Ryanair е компания, чувствителна към заблудите, свързани с неправомерна употреба на името й.

В края на миналата година нискотарифният оператор заведе дело срещу Google и туристическа агенция eDreams заради фалшива реклама. Компанията обвини Google в показване на несъщестуващи предложения на Ryanair чрез уебсайта на eDreams.

Авиокомпанията обвини eDreams и затова, че използва поддомейни с имена като Ryanair Cheap Flights и е създала фалшивия „www.Ryanair.eDreams.com“. С това според Ryanair сайтът подвежда потребителите.

Същевременно на официалния сайт на Ryanair няма никаква информация за игра, чрез която могат да се печелят билети за полет. Компанията предупреди във Facebook потребителите си да внимават:

 

https://www.facebook.com/ryanair/photos/a.895474100483751.1073741830.612861008745063/1233400086691149/?type=3

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много  скъпо излиза  15 кг чекиран багаж . Искат цели 80 лв  до Атина  за има-няма 40 мин. полет + малко планиране. :lol:  При Бг-ерите цял билет излиза 80лв (багаж, кетъринг, Т2, избор на място...) и без маневри из пиратските сайтове. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пообъркали са цените на багажа, до Лондон е 25 евро а до Глазгоу даже има намаление и е 17,50...Според техните условия за полет до 3 часа трябва да е 25 евро , а за по-дългите 40 евро

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма грешка. Явно Атина държи висока такса. От Букурещ и Братислава също са на 40 евро, а Льондон на 40 паунда. Тези дето започват с О'xxxx много се мръщат на Атина, София и тн. . Какво ли ще реши ЕВРОТИМ за Софето?! :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Дай пример за билет за 80 лв с Бг Ер

Другата седмица ще летя за 1,25 лв на посока с Раян, ще коментирам качеството после  :lol:

 

Гледай за септември. Браво! Дано и по другата седмица да летиш за тази цена. За първи път ли летиш до Атина? :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • terli
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.