Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Дестинация 22 от цитата по-горе?

 

Дестинация 22 според цитата по-горе е по-скоро Прага...  :)

 

The company is also contemplating the addition of a flight between Sofia and the Czech capital Prague, Barabas told a SeeNews reporter on the sidelines of the news conference.

Редактирано от chandni
Връзка към коментар

Днес им е първи полет от София до Берлин. 100% затоварване.  Все така да им върви! :)

Ей, първо позитвино мнение за АК да прочета от теб! Все така да си и занапред... ;)  :P  :P

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ей, първо позитвино мнение за АК да прочета от теб! Все така да си и занапред... ;)  :P  :P

 

Позитив на затоварването. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мина ли пресконференцията ? 

 

Мина и замина! Но нищо интересно...

1. Базата тръгва на 6 септември!

2. Подали са жалба в ЕК срещу БГеър за държавна помощ. 

3. БГеър все още не ги съди за лоши търговски практики и уронване на престижа, от втората пресконференция на ОБ в София. Тогава пак дъвкаха неплащането на таксите от БГеър към летището.

Това накратко.

Любопитка- 10 минутно интервю за ТВ Он-еър. Дали са го пуснали-незнам!

Връзка към коментар

Някой попадал ли е на медийно отразяване на първите полети от/до Берлин?Ясно е , че летището е в предконцесионна треска, а кулата няма връзка. :lol:
 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

http://corporate.ryanair.com/news/news/160729-ryanair-cuts-the-cost-of-reserved-seats-for-passengers-travelling-with-children-under-12-as-fares-fall-10-4-in-2016/?market=en

Сега това как да го разбирам:-))?

Задължително след 1.09 пътуващите с деца да си плащат за място. Добре ,нека родителите да са заедно с децата. Но ,аз като съм купил билетите преди 1.09 ,но ще летя на 28.09???.Дори и да искам сега да си купя места, Няма места за по 4 евро ,както и системата не отчита ,че са деца и те си  плащат като попове:-))

Връзка към коментар

Първият полет до Атина мина успешно, излетяха на секундата както беше и до Пиза, имаше 5-6 празни седалки. Очаквах БГ екипаж , но не е

Редактирано от bad kid
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Аз съм разочарован от полета, не ни посрещнаха с фонтани :( а толкова пари дадох, че да съм на първият полет

 

Посрещането под струя е само когато авиокомпания каца за първи път на дадено летище. В случая очевидно това не е било факт за крайната дестинация на която сте кацнали и фонтани не е имало за сметка на София...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Посрещането под струя е само когато авиокомпания каца за първи път на дадено летище. В случая очевидно това не е било факт за крайната дестинация на която сте кацнали и фонтани не е имало за сметка на София...

Не точно. Зависи от посрещащата страна. Някои летища правят воден салют за нови дестинации, независимо дали а/к е нова за летището, последен полет на даден тип самолет (напр А300), първи полет на даден тип самолет (напр 787) до съответното летище, последен полет на капитана, ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Kristian Desev
    • IPBurov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.