Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Защо самолетите им преседяват повече от час на летището , преди да поемат към Бирмингам и Хамбург?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Първият полет до Атина мина успешно, излетяха на секундата както беше и до Пиза, имаше 5-6 празни седалки. Очаквах БГ екипаж , но не е

На връщане от Атина за София имаше закъснение и голям трафик на летището. Последните няколко реда си бяха почти празни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Преди малко Loндон падна на 7.99Е за всички полети през ноемрви до STN :)  Още малко и на ПЕТ ойро :lol:

 

 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Освен някакво театро да ни спретнат...

 

Иначе относно българските екипажи - би трябва да има, но обучението в София приключва след 2 седмици и след това. До тогава единични бройки, които за приключили вече обучението си в Хан. Шефовете всички са вносни, има предимно  италианци и испанци, даже едно момче мулат. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Правите ли си регистрации за 10 евро oф ?! :)

 

 

 

MyRyanair_4-1_IE.jpg

 

 

Limited time only | Offer ends September 9th Sign up and save €10

  • Sign up to myRyanair to enjoy faster booking, special offers and a travel experience thats tailored to you
  • Complete your profile by Sept 9th  
  • Complete profile: Name, nationality, DOB, phone number, passport and payment details   
  • Your voucher will be waiting for you on the payment page when you book your next trip 
  • It’s valid for bookings made between Sept 7th-Sept 21st 
  • And for travel between Oct 1st-Dec 18th and Jan 10th-31st 
  • What are you waiting for?

 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Трябва ли да резервираш нещо, когато си правиш профила, за да получиш 10 евро off или не е задължително. Как да го разбирам това - > 

  • It’s valid for bookings made between Sept 7th-Sept 21st 
  • And for travel between Oct 1st-Dec 18th and Jan 10th-31st 
Връзка към коментар

На връщане от Атина за София имаше закъснение и голям трафик на летището. Последните няколко реда си бяха почти празни.

На мен ми прави впечатление, че рядко излитат навреме, за това го написах. Полетът до Ханя вчера също се забави малко

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз получих ваучер за 10 евро,въпреки че имах стар профил.Направих си нов с нов имейл.

А пък аз не виждам такъв ваучер, въпреки че въведох реалните си данни за картата, правя резервация за посочения период и накрая сумата за плащане не намалява. Може ли помощ?

Редактирано от Dreamm
Връзка към коментар

 

Да не им се скъса театро завесата... :lol:

 

 

На мен ми прави впечатление, че рядко излитат навреме, за това го написах. Полетът до Ханя вчера също се забави малко

 

 

O'хикс щеше да обръща самолетите за 25 минути. :lol: Става , но при разтоварване и затоварване директно на пистата. Ха-ааа! :rofl:   Вчера имаше ли промоция предна стълба или правихте баланс на вградената?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

А пък аз не виждам такъв ваучер, въпреки че въведох реалните си данни за картата, правя резервация за посочения период и накрая сумата за плащане не намалява. Може ли помощ?

Като влезете в профила си има секция награди.Там е ваучера.

Връзка към коментар

Като влезете в профила си има секция награди.Там е ваучера.

Не, няма го. Направих нова регистрация и получих ваучер. Очевидно важи само за нови регистрации....

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • marycap
    • Branko
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.