Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

След като е 0,00евро. А нещо от банката взимат ли за превод или ?

Защото и аз искам така искам да направя с една карта от два различни профила.

Благодаря Ви предварително. :)

Дано да няма проблеми с билетите. :)

Връзка към коментар

И аз направих сега един профил за майката на една приятелка и взехме 10 евро отстъпка. Единственият проблем е, че тя е възрастна жена и личната й карта е безсрочна, а в профила нямаше такава опция и писахме някаква измислена дата като срок на изтичане на документа и не знам дали това няма да е проблем.

Редактирано от edbloom
Връзка към коментар

Все пак имайте предвид:
 

Ryanair ще откаже кредит за пътуване на клиенти, които вече са се възползвали от своите 10€ кредит за пътуване под друго име

 

Аз имам намерение да използвам ваучера еднократно. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Все пак имайте предвид:

 

 

Аз имам намерение да използвам ваучера еднократно. 

 

Не се представяме под друго име.

 

 

 

 

След като е 0,00евро. А нещо от банката взимат ли за превод или ?

Защото и аз искам така искам да направя с една карта от два различни профила.

Благодаря Ви предварително. :)

Дано да няма проблеми с билетите. :)

 

Използвах виртуалната Ентропей, дори не питаше за ccw код :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е защо все на мен:

Направих си нова регистрация. Отговорих на всички безумни въпроси.

Като отида на Rewards ми дава:

 

-----------

Rewards

Unlock and redeem offers for your next flight.

 

Not yet!

You are not eligible for any rewards at the moment.
 
--------------------
 
просто съм си карък или нещо бъркам. :mad:
Връзка към коментар

Трябва да се подпълни всичко - данни на пътника, карта за плащане и въпросите. После в раздел Награди има ваучер и се натиска в този раздел букване и ви прекарва на първата страница. Накрая под сумата има добави ваучер.Аз изполвах празна виза, но то не иска плащане и трицифрен код.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

...Единственият проблем е, че тя е възрастна жена и личната й карта е безсрочна, а в профила нямаше такава опция и писахме някаква измислена дата като срок на изтичане на документа и не знам дали това няма да е проблем.

 

Виж темата Ryanair и безсрочна лична карта и мнението на Duke в нея.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Трябва да се подпълни всичко - данни на пътника, карта за плащане и въпросите. После в раздел Награди има ваучер и се натиска в този раздел букване и ви прекарва на първата страница. Накрая под сумата има добави ваучер.Аз изполвах празна виза, но то не иска плащане и трицифрен код.

10x. Иска си и данни за картата. Това е било.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дано няма никакви проблеми с билетите, защото току-що ги увътрих с 120 евро, като имам ваучери за още 160...

 

п.с. Ваучерите явно бяха малко повече от 10€, защото единия ми полета е 10,56 и го нулира и него.

 

Действаш като екип - един прави ел.пощи, друг - резервации :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, 

сигурно е тъп въпроса ми, но къде мога да видя номера на ваучера, тъй като ми го иска в края на резервацията, а в награди просто ми пише, че имам 10 евро отстъпка за следващ полет.

Благодаря! :)

Връзка към коментар

Трябва да се подпълни всичко - данни на пътника, карта за плащане и въпросите. После в раздел Награди има ваучер и се натиска в този раздел букване и ви прекарва на първата страница. Накрая под сумата има добави ваучер.Аз изполвах празна виза, но то не иска плащане и трицифрен код.

 

Въпросите не са задължителни

 

- националност

- дани от ЛК

- дани за платежното средство

- адрес

 

Поне при мен така даде отстъпката, но сега имам друг проблем. Късно видях и едната регистрация е в mail.bg и там не получих потвърждение. Смених си го с gmail в акунта ми в Раян, но нищо не пращат все още...

Връзка към коментар

Може ли, днес  да се направи регистрацията а пък  попълването на дани и анкети в друг ден

Не. Всичко накуп, аз сутринта направих регистрация, не я допопълних, защото нямах време, а сега като я довърших, не ми даде нищо.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Действаш като екип - един прави ел.пощи, друг - резервации :)

Днес играем така, но вчера сам се мъчих.

 

Въпросите не са задължителни

 

- националност

- дани от ЛК

- дани за платежното средство

- адрес

 

Поне при мен така даде отстъпката, но сега имам друг проблем. Късно видях и едната регистрация е в mail.bg и там не получих потвърждение. Смених си го с gmail в акунта ми в Раян, но нищо не пращат все още...

Сега ще пробвам и без въпросите, защото вчера ме заболя показалеца от кликане.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А съвет как да си получа потвърждението на пощата. Прецаках се с mail.bg. Резервирах успешно, но за всичко останало получих потвърждение и в gmail и в abv, но в mail не. Влезнах си в профила в Раян, смених си пощата, но на новата нищо не идва, ако остане така мога ли да си отпечатам всичко от акаунта на Раян? А то това е най-важното потвърждение за 00:00 лева :D

Връзка към коментар

Проверете си spam кутиите - важи за хората, които използват mail.bg

 

И да, не е нужно да се отговаря на въпросите, за да използваш ваучерите. 

 Няма нищо в спама и на двете места.

 

Ма то на практика това не е фатално, защото в самия акаунт на авиокомпанията имам потвърждение, а и от там ще е чек ина и от там ще дойде и билета, така че не виждам място за притеснение...или греша?  :unsure:

Редактирано от Георги Василев
Връзка към коментар

Здравейте имам еди въпрос. Преди няколко месеца закупи 7 билета за възрастни от Раян,обаче сега при онлайн чека немога да го направя защото единия пътник е дете на 13 г. Помагайте!!!

Връзка към коментар

 Няма нищо в спама и на двете места.

 

Ма то на практика това не е фатално, защото в самия акаунт на авиокомпанията имам потвърждение, а и от там ще е чек ина и от там ще дойде и билета, така че не виждам място за притеснение...или греша?  :unsure:

 

Няма проблем, защото реално е потвърден полета. Просто отиди на данните за полета и смени мейла за контакт. направиш ли го ще ти пратят потвърждение на новия мейл веднага.

Връзка към коментар

Здравейте имам еди въпрос. Преди няколко месеца закупи 7 билета за възрастни от Раян,обаче сега при онлайн чека немога да го направя защото единия пътник е дете на 13 г. Помагайте!!!

Като купувате билета, там има ясно разграничени възрастови групи, трябва да се избере точно. Сега ще трябва да се свържете с тях, за да оправят резервацията (по телефона или най-добре с онлайн чата).

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.