Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Получих веучер от Раян тръгвам да купувам но ми иска 18 цифрен код,къде да го търся тоя код.Помогнете моля. 

ОТКРИХ ГО :)  :)  :)

Редактирано от Божидар
Връзка към коментар

Получих веучер от Раян тръгвам да купувам но ми иска 18 цифрен код,къде да го търся тоя код.Помогнете моля. 

ОТКРИХ ГО :)  :)  :)

Къде се намира този код? Намерих го и аз.

Редактирано от Aleksander
Връзка към коментар

И аз купих 4 полета общо до Лисабон и обратно за около 33 евро.Само за първия ,който е 0 евро няма имейл,но в сайта на Раян е потвърден.

 

Това през Пиза ли? И за какви дати, че нещо не мога да вържа такава цена :(

Връзка към коментар

За да важи този ваучер от 10€ ,трябва ли билета да е на името на регистрирания в сайта и той да е в резервацията или може да е за някой друг,който въобще няма профил в Райан?

Връзка към коментар

Трябва да е на името на човека, през чиито акаунт се прави покупката. Има го в общите условия на промоцията.

Аз вчеса пробвах с допълнителен спътник, който предварително бях описал в Settings/Passengers/myCompanions и ми направи намалението. Но не знам, ако бях купил билета нямаше ли после да ми го канцелира и т.н.

 

А иначе в общите условия текста е недвусмислен (за съжаление):

 

"It is only valid for use by the myRyanair account owner and the account owner’s name must be the first one entered during the flight booking process. Ryanair will refuse travel credit to any customers who already availed of their €10 travel credit under a different name"

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Дано няма никакви проблеми с билетите, защото току-що ги увътрих с 120 евро, като имам ваучери за още 160...

 

п.с. Ваучерите явно бяха малко повече от 10€, защото единия ми полета е 10,56 и го нулира и него

 В колко акаунта твоето име е водещо.От Раян няма ли да се усетят.

Връзка към коментар

Интересно, това условие го бях пропуснал. С ваучера взех билет на съвсем различно име. Ще видим дали ще отменят, засега резервацията си е активна.

Връзка към коментар

 В колко акаунта твоето име е водещо.От Раян няма ли да се усетят.

 

Всичко, което взех е на принципа "профил-билет-профил-билет". Групови не съм купувал. Гледах по форумите извън България и другите правят много профили и купуват билет по билет. Да не ги предизвиквам, но Раян няма да ни направят проблем, напротив ще си ги споменаваме с добро.

Те ако искаха да ни порежат имаха много варианти - ограничаване на една регистрация от айпи, приключване на промоцията в срок (беше обявена само за 7ми, днес е 9ти и още е активна). Освен това, присъства и опцията "бизнес карта" което позволява целия офис да се регистрира с една карта, която се води служебна. Едно магаре ли е Марко, ние сме в Източна Европа и всички се казваме по един и същи начин  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

След взетите билети изтрих всички паспортни данни и платежни документи. Билетите са още активни.  Това като ерор тарифите  - 99.9% отменяне. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.