Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Здравейте, 

имам нужда от помощ във връзка с изискванията за опаковане на течности. От къде си купувате следното "единични, прозрачни, повторно затварящи се пластмасови опаковки с размери максимум 20 см Х 20 см"?

 

 

Дават на летището безплатно

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вземи си даже да имаш резерв , защото на някой летища се заплащат или пък не предлагат.

Аз затова питам дали не мога да си купя от някъде? Вие разчитате само на тея, които ви дават от летищата ли?

Връзка към коментар

Аз не разчитам никога на тези по летищата-слагам по две-три шишенца в няколко пликчета, или имам относително прозрачен несесер с цип. Дори веднъж съм била с обикновен плик , като тези за плодовете и зеленчуците в магазините- отгоре не се затваря по никакъв начин. Също така често вадя шишенцата  и просто ги изсипвам всичките бройки в щайгата-никога никой не ми е правил проблем.

Връзка към коментар

Аз затова питам дали не мога да си купя от някъде? Вие разчитате само на тея, които ви дават от летищата ли?

Можеш да си купиш от всяка книжарница, която продава офис материали.. казваш им размера 20х20 и че искаш да е с цип отгоре, струва стотинки. От летището можеш да си вземеш повече.. немисля, че ще ти дадат само една. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз затова питам дали не мога да си купя от някъде? Вие разчитате само на тея, които ви дават от летищата ли?

аз си нося козметиката в козметична прозрачна чантичка, която е малко по-малка от изискванията, но пък е с цип - вече 6-7 години така летя и никога никъде не са ми правили проблем за вида на пликчето, мъжа ми последния път си набута нещата в плик за замразяване на храни, защото неговия несесер се скъса - и той нямаше проблем. Според мен гледат да е прозрачно и да е малко, какво е точно пликчето не ги вълнува особено

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, 

имам нужда от помощ във връзка с изискванията за опаковане на течности. От къде си купувате следното "единични, прозрачни, повторно затварящи се пластмасови опаковки с размери максимум 20 см Х 20 см"?

 

И аз да се обадя: :)

От IKEA

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Резервация за полет на Ryan е направена през bravofly, но вместо фамилия на двама от пътниците са вписани презимената. Това може ли да е проблем при check-in? Става въпрос за полет до Баден-Баден и обратно в периода 21-25.09.2016г. Ако може да е проблем към кого да се обърна да се оправи - към Ryan директно или към Bravofly и би ли ми струвало нещо допълнително? Благодаря предварително за инфото.

Връзка към коментар

Имах същия проблем, свързах се с чата на rayn и ми отговориха, че щом името го има в документа за самоличност, не е проблем и не ми го смениха. Полетът ми е ноември обаче.

Връзка към коментар

Е те така и така ти имат тези данни, но е голяма драма да им ги дадеш пак като искаш.

Иначе поне 2 пъти се сещам да съм пътувал с билет с име и презиме без грижи. 

Връзка към коментар

Нямам проблем да им пратя копие от личните карти. Но в чата ми казаха, че имената трябва да се сменят на фамилии. И вече не съм била в "grace period". Самият check-in все още не съм го направила. 

Връзка към коментар

Нямам проблем да им пратя копие от личните карти. Но в чата ми казаха, че имената трябва да се сменят на фамилии. И вече не съм била в "grace period". Самият check-in все още не съм го направила. 

Не ти трябва да плащаш за тая работа. Много пъти е писано във форума, че няма значение.

Име-Презиме-Фамилия е за славянските народи, другите са име - фамилия - фамилия, или едно -две собствени + фамилия, или фамилия + име за китайци и всякакви такива вариации. Няма начин да се разграничат, та важи каквото напишеш, щом ги има в паспорта си ОК.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой има ли идея ( или опит  :)  ) на кой имейл да си пратя искането за компенсация за закъснял полет? Нещо не успявам да го открия в сайта им...

 

https://eu261claims.ryanair.com/

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Летях с Раян ;)

Кацането в Кьолн не беше особено приятно, но все пак кацнахме. Обратния полет беше ОК.

Първото ми самостоятелно организирано пътуване беше 100% прекрасно!

Благодаря Ви <3

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Здравейте,някой летя ли вече с билетите с ваучери?Аз си взех за 11.10 до Пиза и обратно на 13.10(с друг майл и друг ваучер).Ако някой има опит вече да каже минава ли номера с два безплатни полета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,някой летя ли вече с билетите с ваучери?Аз си взех за 11.10 до Пиза и обратно на 13.10(с друг майл и друг ваучер).Ако някой има опит вече да каже минава ли номера с два безплатни полета.

Аз съм месец и нещо след теб. Нали ще напишеш тук дали си имал проблеми.

Връзка към коментар

Здравейте,някой летя ли вече с билетите с ваучери?Аз си взех за 11.10 до Пиза и обратно на 13.10(с друг майл и друг ваучер).Ако някой има опит вече да каже минава ли номера с два безплатни полета.

Аз си мисля,че при онлайн чекина не трябва да се пишат 2 еднакви документа.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.