Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Здравейте отново. Полета ми е без допълнителен багаж. Ако искам дс донеса възглавница да я ползвам по време на полета, това влизали в багажа или не се брои към него. По здравословни причини ми трябва възглавницата

Връзка към коментар

Здравейте отново. Полета ми е без допълнителен багаж. Ако искам дс донеса възглавница да я ползвам по време на полета, това влизали в багажа или не се брои към него. По здравословни причини ми трябва възглавницата

Аз си я слагам на вратът при бординга и не съм имал никакви проблеми (отделно от двата багажа).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Друг въпрос относно багажа. Куфара ми е 21 см дълбок заради издадените колела, самия куфар е 19 см но с колелата става 21.5 . Допустимия размер е 20 см такъв куфар ще го допуснат ли без проблем незнам заради тоя един см дали ще влезе в мястото за тестване на размер. Или за всеки случай да сменя със сак

Връзка към коментар

Ако влезе в рамката ще го пуснат, но за да си сигурен трябва да пробваш. Май рамката е мааалко по-голяма от обявеното. Ако не можеш да пробваш, вземи сак.

Връзка към коментар

Ако влезе в рамката ще го пуснат, но за да си сигурен трябва да пробваш. Май рамката е мааалко по-голяма от обявеното. Ако не можеш да пробваш, вземи сак.

Няма как да пробвам. Иначе и аз четох че май рамката е с един два сантиметра по голяма но ако случайно не е ще трябва да разбивам куфара. За това намерих един сак и с него ще отида

Връзка към коментар

Когато аз пътувах с тях, изобщо не са правили проблем на никой за багажа, а имаше хора с очевидно по-големи куфари от допустимите. Дори на един от полетите ни качиха багажите в багажното отделение на самолета...безплатно естествено.

Връзка към коментар

Когато аз пътувах с тях, изобщо не са правили проблем на никой за багажа, а имаше хора с очевидно по-големи куфари от допустимите. Дори на един от полетите ни качиха багажите в багажното отделение на самолета...безплатно естествено.

Да , но може ли да му гарантираш , че точно при него също няма да правят проблем ?

 

Ако искат да проверят - куфарът трябва да се побира в рамката с колелцата.

Вече всеки сам си решава дали рискува да плаща или да ги счупи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да , но може ли да му гарантираш , че точно при него също няма да правят проблем ?

 

Ако искат да проверят - куфарът трябва да се побира в рамката с колелцата.

Вече всеки сам си решава дали рискува да плаща или да ги счупи.

 

Не мога, но при мен за 4 полета в рамките на 5 дни, не пробваха куфарите на абсолютно никой дали се побират в рамките. Става дума за 3 различни държави и 4 различни летища. В крайна сметка всеки сам си преценява, аз само споделям информация. :)

Редактирано от Христиан
Връзка към коментар

Да докладвам за ваучерите - ходихме и се върнахме, нямаше проблеми. 4 човека с по 2 ваучера. Така че, спокойно - няма да откажат нито един ваучер.

 

Пс. Редя си се на стълбичката на самолета и какво да видя пред мен

post-57-0-12049700-1475651360_thumb.jpg

  • Харесвам 30
Връзка към коментар

Би било прекрасно, да си слагаме, такива "маркировки" на багажа.... Изведжъж може да се окажат всички куфари-магелански :)

Това е начина да имате такъв етикет. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да докладвам за ваучерите - ходихме и се върнахме, нямаше проблеми. 4 човека с по 2 ваучера. Така че, спокойно - няма да откажат нито един ваучер.

...

 

"Ей това (чу---е)  мнение чаках." :) 10х

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Супер.

Дано и ние нямаме проблеми и да не ни откажат с тези ваучери ,че и ние сме 4 . Благодаря за информацията.Ще се радвам никой да няма проблеми с тях.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да докладвам за ваучерите - ходихме и се върнахме, нямаше проблеми. 4 човека с по 2 ваучера. Така че, спокойно - няма да откажат нито един ваучер.

 

Пс. Редя си се на стълбичката на самолета и какво да видя пред мен

 

Aбе това май съм аз бе! :)

 

В София, в понеделник ли? Че не съм чел темата назад ...

Редактирано от Брани
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Aбе това май съм аз бе! :)

 

В София, в понеделник ли? Че не съм чел темата назад ...

Ама ВИП-е, оглеждай се малко като пътуваш. Стига само напред си гледал.. ;) Кой знае още колко магеланци си пропуснал, а даже си имат и снимки.

Връзка към коментар

Мненията за отмененият полет на Ryanair тази неделя са прехвърлени тук: http://magelanci.com/topic/7683-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D0%BD%D0%B0-ryan-air/

Връзка към коментар

Точно тогава - на задната врата :)

 

Колко е малък светът ... тъкмо преди да се кача си мислех дали няма някой магеланец да има в тоя полет ... Обаждай се следващия път ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не мога да вляза в сайта на Раян от поне 4 часа, а трябва да чекирам. :( Сменях и браузерите - не става. Само при мен ли е така?

 

п.п. В Испания съм. Възможно ли е само оттук да е проблем?

Връзка към коментар

Не мога да вляза в сайта на Раян от поне 4 часа, а трябва да чекирам. :( Сменях и браузерите - не става. Само при мен ли е така?

 

п.п. В Испания съм. Възможно ли е само оттук да е проблем?

 

Тук работи. Ако е много на зор и имаш доверие, изпрати ми данните на лично да те чекирам и да върна бординг пасовете. Предупреждавам само, че отдавна не съм чекирал ryanair и не знам разните там трикове да се паднат съседни места, прозорци, пътеки и т.н. 

Връзка към коментар

Тук работи. Ако е много на зор и имаш доверие, изпрати ми данните на лично да те чекирам и да върна бординг пасовете. Предупреждавам само, че отдавна не съм чекирал ryanair и не знам разните там трикове да се паднат съседни места, прозорци, пътеки и т.н. 

Благодаря за отзивчивостта. Не чекирам себе си, а свои приятели и тъй като има още време, няма да те затруднявам засега. Ако до два дни обаче проблема си остане, ще се възползвам от предложението ти.

Още веднъж, благодаря!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.