Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте Казвам се Станислав на 29 години и съм напълно нов тук😂 Имам

няколкл въпроса относно Бали ще се радвам ако ми помогнете

Редактирано от Gachev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
23 minutes ago, Gachev said:

Имам

няколкл въпроса относно Бали

Добре дошъл!

Ти питай, който знае ще ти отговори. Била съм там през времето, когато не беше толкова комерсиализирано и си обикаляхме острова с моторчета.

Редактирано от Dango
Връзка към коментар

Скоро мисля да си направя едно тъпуване и започнах да се обогатяван с  места който искам да видя. Спрял съм

се

на хотел който е в областа Абид в близост до храна на маймуните. въпроса ми е дали е добра колация спрямо другите места който искам д посетя а те са Bali Swing, острова  Nusa Penida,Nungnung Водопадат и басейна Gungle Fish .. същото така видях че има доста агенций който предлагат дневни турове дш остров Nusa Penida с взимане и връщане от хотела което в мн добре. Ако някой има други предложения ще се радвам да ги чуя.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Само тъпуване недей да правиш 😧 Вероятно имаш предвид Убуд - това си е класическата локация за отсядане. От там може да взимаш еднодневни турове, предлагат се на всяка крачка и за два-три дни да обиколиш всички комерсиални туристически атракции, като гледам баш на тях си се спрял. Само не ходи в кафеените плантации - туристически капан, и измъчват горките цибетки да “произвеждат” кафе. Далеч по-смислено е да се отиде на изкачване на вулкан и гледане на изгрева от върха, примерно. За Нуса Пенида - красиво, но по-логично да се остане на спокойствие да се спи там, вместо да се пътува целия път от Убуд и обратно.. И за Кута да спомена (едно от другите най-популярни места) като цяло е меката на разврата и наркотиците, затова не знам кой нормален човек би искал да отиде там, но явно доста хора като мен се лъжат и правят грешки, защото е нямало кой да ги предупреди 🙂

 

 

Редактирано от Георги
темата е преместена
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 19 часа, Gachev каза:

Ако някой има други предложения ще се радвам да ги чуя.

Има много за гледане и правене на Бали в зависимост какво обичаш и харесваш да правиш на подобни екзотични местенца.

Ето за четене:

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.