Прескочи до съдържание

Нов лаптоп от къде?


Летеца

Препоръчани мнения

Здравейте, бихте ли ми препоръчали от къде си купихте вашият лаптоп? Искам да е нов с гаранция и нещо до 2000лв, ще се използва за интернет,филми и игри :D Искам нещо, което няма да забива и да се налага да го чакам :) Благодаря предварително

Връзка към коментар

Ако кажеш няколко заглавия на игри, мога да ти препоръчам подходящ. Просто трябва да го съобразим с изискванията на производителя на игрите

преди 2 минути , Летеца каза:

Здравейте, бихте ли ми препоръчали от къде си купихте вашият лаптоп? Искам да е нов с гаранция и нещо до 2000лв, ще се използва за интернет,филми и игри 😄 Искам нещо, което няма да забива и да се налага да го чакам 🙂 Благодаря предварително

 

Връзка към коментар

Моят е от Ardes.bg. Покупката, сервиза (децата го изпуснаха на земята) бяха ОК. Често пускат промоции. Интернет и филмите са ОК, но за игрите ще трябва да гледаш изискванията на производителите им. Ардес имат филтри и ще стане лесно търсенето. За 2 бона според мен ще се сместиш освен ако не търсиш Apple.

Връзка към коментар

Аз купувам само HP с три години гаранция. След три години вече ще си купил нов.

Ако гаранцията е международна - още по-добре.

Спреш ли се на HP - все едно е от кой легален магазин ще го вземеш. Сервизът, в крайна сметка, се извършва през каналите на HP.

 

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Специализирана фирма за компютри според мен е по-подходяща от големите вериги, най-вече с оглед на консултация ако е нужна и гаранция. Цените така и така са еднакви навсякъде. Чувал съм хубави неща и за Ардес, и за Лаптоп.бг, за Pcstore.bg също. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
On 6/7/2018 at 12:17 PM, Oldkozel said:

Моят е от Ardes.bg. Покупката, сервиза (децата го изпуснаха на земята) бяха ОК. Често пускат промоции. Интернет и филмите са ОК, но за игрите ще трябва да гледаш изискванията на производителите им. Ардес имат филтри и ще стане лесно търсенето. За 2 бона според мен ще се сместиш освен ако не търсиш Apple.

Аз също си купувам от там до сега не съм имал разправия с гаранцията, но дано и да не ми се налага 😄 

On 6/7/2018 at 11:58 AM, Летеца said:

Здравейте, бихте ли ми препоръчали от къде си купихте вашият лаптоп? Искам да е нов с гаранция и нещо до 2000лв, ще се използва за интернет,филми и игри 😄 Искам нещо, което няма да забива и да се налага да го чакам 🙂 Благодаря предварително

Разгледай - https://ardes.bg/laptopi/laptopi колкото искаш има, филтрирай си спрямо цена и какво търсиш и ще намериш каквото търсиш! 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.