Прескочи до съдържание

Airswift-някой успявал ли е да купи билет през сайта


Препоръчани мнения

Привет, 

 

Опитвам се да взема билети за вътрешен полет във Филипините с Airswift, но начините за плащане са само с карта, а на мен ми отхвърля плащането с всички дебитни и кредитни, които имам (Visa и Mastercard). Някой от вас ползвал ли ги е и как сте успели да извършите плащането? 

 

Благодаря предварително! 🙂

 

 

Връзка към коментар

Аз миналата година купувах без проблем, обаче плащах с  revolut. Гледай да не забравиш да си купиш допълнително багаж, ако имаш чекиран, вече става онлайн без проблеми. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , T.E.Lawrence каза:

Аз миналата година купувах без проблем, обаче плащах с  revolut. Гледай да не забравиш да си купиш допълнително багаж, ако имаш чекиран, вече става онлайн без проблеми. 

Супер, много благодаря! 😊

Сега ще пробвам да си направя една виртуална Visa през тях, надявам се, че не е много сложно. А иначе аз пътувам винаги с ръчен багаж и рядко чекирам-а пък те май дават към 10 кг. ръчен, което на мен ми е крайно достатъчно. Още веднъж огромно благодаря. 🙂 Заемам се с регистрацията! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Аз миналата година купувах без проблем, обаче плащах с  revolut. Гледай да не забравиш да си купиш допълнително багаж, ако имаш чекиран, вече става онлайн без проблеми. 

Не стана с virtual Visa от revolut, просто не знам вече с какво да опитам. Има ли смисъл да поръчвам физическа карта? 😕

Връзка към коментар

Ама потвърди ли си самоличността на виртуалната карта? При мен виртуалната и физическата карта са една и съща. 

 

Пиши на revolut съпорта.

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към коментар
преди 4 минути , T.E.Lawrence каза:

Ама потвърди ли си самоличността на виртуалната карта? При мен виртуалната и физическата карта са една и съща. 

 

Пиши на revolut съпорта.

Всичко потвърдих, шофьорска книжка, селфи пратих, пари сложих.. и име на картата си сложих, че да не седи анонимна. Сега ще взема да им пиша, дано помогнат, че съм в безизходица, а алтернативата ми е 6 часа бус + полет 😞

Връзка към коментар
преди 6 минути , neuromancer каза:

Ако директно през сайта не става, пробвай през онлайн тур агенция - Експедия, Оподо, Бравофлай...

Ами полетът, който на мен ми трябва е директен от Ел Нидо до Цебу сити, без да минавам през Пуерто Принцеса. За съжаление май на тези AirSwift никой не им продава билетите освен някаква тяхна местна агенция artcafe, която ми е последната алтернатива, защото всичко се резервира само с някакви имейли и плащането не знам колко ще е secured. 😕

Връзка към коментар

Трябва да стане, съпорта на revolut, от airswift също са отзивчиви, ако им пишеш. Ама друга алтернатива няма, поне намалиха вече билетите, че от-до себу миналата година бяха като оферта за закупуване на малък самолет. 😄

Връзка към коментар
преди 2 минути , T.E.Lawrence каза:

Трябва да стане, съпорта на revolut, от airswift също са отзивчиви, ако им пишеш. Ама друга алтернатива няма, поне намалиха вече билетите, че от-до себу миналата година бяха като оферта за закупуване на малък самолет. 😄

Писах навсякъде, чакам да видя какво ще кажат :), стискам си палци. На вас ви благодаря за насоките! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.