Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 минути , AlexandraKo каза:

Скоро ще стане ясно:))))

Скоро... някои хора тук (аз) ще се гътнем от любопитство 😄
Вече няколко часа се чудя къде ще отидеш първо 🙂 

Истинска загадка, за сега 🙂 Не казвай още :)))

Успех и късмет 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Niceday каза:

Скоро... някои хора тук (аз) ще се гътнем от любопитство 😄
Вече няколко часа се чудя къде ще отидеш първо 🙂 

Истинска загадка, за сега 🙂 Не казвай още :)))

Успех и късмет 🙂

Да, да, потрай малко:))))

  • Смея се 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Опитахме се платим таксата за кандидатстване с Trustly, но 2 пъти ни върна на екрана, където се съгласяваш с условията им преди да платиш. Притеснявам се дали няма да си издърпат таксата 2 пъти. Бихте ли ми казали какво трябва да се случи след като си попълниш данните на акаунта в банката, избереш сметката, от която трябва да се плати и потвърдиш с код плащането. Какво би трябвало да се види на следващия екран?

Връзка към коментар

Мисля, че те пращаше на екран да си избереш час за интервюто. А за парите може да проверите в банката какво е блокирано. Ако са блокирали два пъти сумата, мисля че след 45 дневед срок, ако парите не се върнат в сметката, може да подадете молба за оспорване на транзакцията.

Връзка към коментар
преди 4 часа, Stryper каза:

Взета е 2 пъти...... Ако някой кандидатства за амвриканска виза нека ми пише. Иначе ще им подарим 280 лева

Не може ли да оспорваш? Вижда се че е взето едно след друго за една услуга. Би трябвало да може.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От всичко, което прочетох разбрах, че съм им подарила една такса. В сайта им пише, че такси не се връщат и не се прехвърлят на някой друг. Мога ли отида с телефон на интервюто и да го оставя при охраната?

Връзка към коментар
Граф Вронски
преди 1 минута , Stryper каза:

От всичко, което прочетох разбрах, че съм им подарила една такса. В сайта им пише, че такси не се връщат и не се прехвърлят на някой друг. Мога ли отида с телефон на интервюто и да го оставя при охраната?

Да, можеш. Но телефонът се оставя при охраната на входа. Още преди да доближа вратата, един охранител ме попита дали за посолството и каза да си изключа телефона и да мина през гишето в ляво , после през охраната в дясно. Така че те ти дават номерче, срещу което после ще си получиш телефона.

Връзка към коментар
преди 9 часа, Stryper каза:

От всичко, което прочетох разбрах, че съм им подарила една такса. В сайта им пише, че такси не се връщат и не се прехвърлят на някой друг. Мога ли отида с телефон на интервюто и да го оставя при охраната?

По принцип не се връща, в смисъл ако платиш и не отидеш на интервю или ти откажат виза. Но след като има две плащания в рамките на минута с един и същ код очевидно става дума за банкова грешка. Според мен ако оспориш транзакцията в банката ще ти върнат парите. Процедурата не е сложна, така че нищо не пречи да пробваш.

За телефона са ти отговорили, но това се отнася и за ключове, кабели, слушалки.... всичко се оставя при охраната срещу номерче.

Успех на интервюто!

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Интервюто мина за 5 минути, но преди това си почаках към 1 час. Питаха ме къде отивам и дали имам семейство. Получих одобение, днес си взех паспорта. Засега няма никаква вест за второто плащане на таксата, но се надявам и това да се оправи.

Много ви благодаря за съветите и полезната информация в темата.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Stryper каза:

Интервюто мина за 5 минути, но преди това си почаках към 1 час. Питаха ме къде отивам и дали имам семейство. Получих одобение, днес си взех паспорта. Засега няма никаква вест за второто плащане на таксата, но се надявам и това да се оправи.

Много ви благодаря за съветите и полезната информация в темата.

Браво 🙂 И задължително оспорвай банковата транзакция. 

 

На 22.06.2019 г. в 19:06, AlexandraKo каза:

Скоро ще стане ясно:))))

:crazy:?

Връзка към коментар

Доколкото знам, ако си турист, не става! Трябва да живееш в тази държава тоест да си resident. Ние бяхме временно пребиваващи на база трудов договор на моя съпруг и имахме лична карта за чужденци. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Боря се с формуляра и установявам, че няма как да попълня датата, на която ми е издадена предната виза. Върнах си преди години стария паспорт при издаване на новия. Нали не е много фатално? Посочих само 01.01.2006 г., но не е коректно. Написах го само за да мина нататък.

Връзка към коментар
преди 19 минути , Eva eva каза:

Здравейте! Боря се с формуляра и установявам, че няма как да попълня датата, на която ми е издадена предната виза. Върнах си преди години стария паспорт при издаване на новия. Нали не е много фатално? Посочих само 01.01.2006 г., но не е коректно. Написах го само за да мина нататък.

Скоро приятел имаше същите притеснения и попълни приблизително датата. Дадоха му виза без проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

не помня дали беше коментирано при отказ на b2 виза пак ли трябва да се кандидатства от същото място/държава  има ли го като условие понеже вече живея извън бг

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 17.08.2019 г. в 12:16, MatriXa каза:

не помня дали беше коментирано при отказ на b2 виза пак ли трябва да се кандидатства от същото място/държава  има ли го като условие понеже вече живея извън бг

?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.