Прескочи до съдържание

Sofia-Aqaba


Препоръчани мнения

През българско IP- нищо не съм сменяла...

Зависи и коя дата де- все пак при по- висока цена от авиокомпанията, цената и в тези сайтове пак е по- висока. Това конкретно е за 18 ноември.

Връзка към мнение

Пробвахте ли да добавите резервацията към сайта на Ryanair? Дава ми, че номерът е грешен и да опитам пак. През апликацията на телефона давам на My trips и от там на Е-mail address. Въвеждам данните, PNR номера и нищо. 

Връзка към мнение

Да не би да я въвеждаш с твоя си имейл адрес? Когато закупиш билети през сайтовете, PNR-ът е вързан към имейл, който те ти генерират и е изписан в имейла с потвърждението. След като добавиш резервацията си в профила в Раян, вече можеш да го смениш с твоя.

Връзка към мнение

При сайтовете,  ако купуваш  през мейла с който си регистриран в Ryanair,  получаваш веднага потвърждение и от Ryanair,   и си добавяш резервацията с твоя мейл и PNR номер. По-точно, получаваш потвърждение и на мейла който си посочил в сайта посредник дори да е различен от профилния ти в Ryanair. 

Поне при eDreams отдавна е така,  да не би  да са променили пак нещо ? 

Редактирано от stanimir
Връзка към мнение

През lastminute би трябвало да е с твоя мейл също, не с техен. Свържи се с чата и по номер на резервация би трябвало да видят с кой мейл е. Да не сте объркали мейлите, докато купувате билети? На един мейл ли са всички 12 билета? 

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)
1 hour ago, aleksandrina said:

През lastminute би да е с твоя мейл също, не с техен. Свържи се с чата и по номер на резервация би трябвало да видят с кой мейл е. Да не сте объркали мейлите, докато купувате билети? На един мейл ли са всички 12 билета? 

Да, на един мейл са всичките билети. Правил съм го и преди това да си вкарам резервацията в сайта на превозвача, не ми е за първи път, но тук нещо не ми се получи. Сега ще пробвам пак и евентуално ако не стане, ще пиша по чата на Ryan.

Редактирано от t_petkov
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
2 hours ago, chandni said:

Да не би да я въвеждаш с твоя си имейл адрес? Когато закупиш билети през сайтовете, PNR-ът е вързан към имейл, който те ти генерират и е изписан в имейла с потвърждението. След като добавиш резервацията си в профила в Раян, вече можеш да го смениш с твоя.

Всъщност точно това правех. Не забелязах отдолу със ситните буквички, че ми обясняват, че има друг мейл. Благодаря много на всички за съветите. Вече всичко е точно 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Предварително се извинявам за глупавия въпрос, но не съм купувала билети през такъв сайт до момента. Въпросът ми касае закупуването на места към билетите и по-точно дали това става единствено при купуването на съответния билет през конкретния сайт или има възможност впоследствие директно от ryanair да се закупят места?

Връзка към мнение

И от двата сайта може- и докато купуваш билет от дискаунт сайта, и от сайта на Ryanair  в последствие. Не съм сигурна, че през дискаунт сайта е по- евтино обаче. Така или иначе намалението важи за самия билет.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 15 минути , aleksandrina каза:

И от двата сайта може- и докато купуваш билет от дискаунт сайта, и от сайта на Ryanair  в последствие

Много ти благодаря! Точно това погледнах и аз, стори ми се че директно от ryanair местата май са по-евтини и за това реших да попитам.

Връзка към мнение

Само не знам, ако се купуват места в последствие, дали са на различна цена от тази към момента на купуване на билета. Тъй като пътуваме с дете и винаги Ryan ми продават място заради детето, та аз взимам още един за мъжò и не ми се е налагало да докупувам място в последствие.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, aleksandrina каза:

Само не знам, ако се купуват места в последствие, дали са на различна цена от тази към момента на купуване на билета.

Да, на различна са. Местата, които при закупуване на билет струват 2€ например, веднага след приключване на резервацията вече ти струват 4€.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.