Прескочи до съдържание

Sofia-Aqaba


Препоръчани мнения

Здравейте на всички 🙂

 

Загледах се наскоро по билетите на RyanAir за Aqaba и видях, че в сайта им са на 67 евро отиване и връщане за дати 18-21 ноември. Поогледах и другите сайтове, но успях да я сваля само до 58 евро и то с карта Viabuy, която нямам. Не, че 67 евро е супер скъпо, но исках да видя дали мога да я сваля още малко цената. Някой може ли да удари едно рамо 🙂 Картите, които имам са Visa/Mastercard дебитни и Visa кредитна.

Връзка към мнение

За 59 евро може да го купиш от jetcost.ie - edreams с Виза Кредит.

 

Ако имаш повече от една Виза Кредит - на единични билети ако се купи ще ти излезе 52 евро

Редактирано от funny
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
18 minutes ago, chandni said:

Виж последното мнение на @koliob в темата за Ryan - свалил е цената на 31€ за дати 25-28 ноември.

Благодаря за препратката, само, че имам Visa Debit, не Visa Electron, ама ще гледам ако мога да намеря 🙂

7 minutes ago, funny said:

За 59 евро може да го купиш от jetcost.ie - edreams с Виза Кредит.

 

Ако имаш повече от една Виза Кредит - на единични билети ако се купи ще ти излезе 52 евро

Благодаря ти много 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Та обща приблизителна цена за твоите дати 12.50 + 27.00 = 39.50€

Плащането с VISA Electron минава няколко пъти (наскоро купих 4 билета един след друг с една и съща карта).

Схемата е jetcost.com.co -> lastminute

SOF-AQJ.jpg

AQJ-SOF.jpg

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
5 minutes ago, aleksandrina said:

Та обща приблизителна цена за твоите дати 12.50 + 27.00 = 39.50€

Плащането с VISA Electron минава няколко пъти (наскоро купих 4 билета един след друг с една и съща карта.

Схемата е jetcost.com.co -> lastminute

SOF-AQJ.jpg

AQJ-SOF.jpg

А тоест да ги купя на 2 пъти. Това не се бях сетил, че ще излезе по-евтино 🙂  Благодаря за идеята 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

О да- билет по билет (Solo ida). Хубавото е, че през lastminute Visa Electron минава много пъти, а не еднократно. И отстъпката става 27-28€ общо.

Edit: виждам, че в темата за Ryanair @koliob ти е намерил същата цена за отиване и връщане. Понякога е по- висока за двупосочен полет, понякога не е. Въпрос на опити.

Edit 2: За други дати е неговото предложение. Значи още може да смъкнеш, ако ги цъкаш билет по билет.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да, аз го бях питал, преди тук да получа твоя отговор, но моите дати повече ме удовлетворяват, а и цената не е съществено по-висока 🙂 Благодаря много на всички за помощта 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)
On 6/27/2018 at 10:58 AM, aleksandrina said:

О да- билет по билет (Solo ida). Хубавото е, че през lastminute Visa Electron минава много пъти, а не еднократно. И отстъпката става 27-28€ общо.

Edit: виждам, че в темата за Ryanair @koliob ти е намерил същата цена за отиване и връщане. Понякога е по- висока за двупосочен полет, понякога не е. Въпрос на опити.

Edit 2: За други дати е неговото предложение. Значи още може да смъкнеш, ако ги цъкаш билет по билет.

Така, да се отчета, час и половина купуване на билети и 12 билета по-късно, за което цената и 1 колумбийско песо не се промени, билетите ни вече са купени. Благодаря много за помощта. Отиване и връщане ни излезна около 40 евро. 🙂

Редактирано от t_petkov
  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към мнение
2 minutes ago, aleksandrina said:

Супер! "Навържете" си ги в профила (профилите) в Ryanair, за да се чекирате после. И приятно да ви е!

Благодаря ти много! Надявам се да е такова. Петра ми е мечта и сега се надявам да се осъществи 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Just now, chandni said:

Всички с една карта ли?

Не исках да рискувам и ги разделих по 6 билета с всяка карта, но подозирам, че и всичките да ги бяхме купили с 1 нямаше да има проблем. 🙂 За всеки случай купувах пътник за пътник, не първо да взема всичките за София-Акаба и после да се чудя ако се промени нещо как ще се връщаме 😛

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
3 minutes ago, aleksandrina said:

Ако е през jetcost.com.co -> lastminute и с VISA Electron, би трябвало да е с една карта. Аз 4 (само) взех така.

Да, точно през тези сайтове стана покупката. Нямаше никакъв проблем. Ние взехме по 6 от карта. Просто така се случи, че се оказа, че имаме 2 карти Visa Electron, иначе сигурно и с 1 щяхме да пробваме, ако нямахме други.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Супер! Пуснали са и билети за 2019, аз за март дебна. Понеже не съм купувала недиректно през Райън - правилно ли гледам, че 3-10 март билетите са по около 30 евро за посока през виза електрон?

Връзка към мнение

Точно така излизат. Но според мен може да поизчакате. Все ще има още намаления- есенни, зимни, Коледни, Моледни... 😉

Това- плащането с VISA Electron е само през lastminute. През eDreams е друга VISA и обикновено минава само по веднъж. А може да не допусне и неизползвана карта.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение
4 minutes ago, jul said:

Днес не прави отстъпки с виза електрон. На какъв принцип/време се появяват?

Да и за нашите дати вече са като с цените на сайта на Раян. Предполагам, че от този сайт вече не е оферта да се търсят. Може през някой от другите сайтове да изникнат по-ниски цени.

Връзка към мнение
3 minutes ago, jul said:

Днес не прави отстъпки с виза електрон. На какъв принцип/време се появяват?

Прави, но ако минеш през lastminute. Тъй като най- ниска цена предлага през eDreams, там картата е друга и най- вероятно ще мине еднократно.

Забелязах, че в случая цената не се променя (в eDreams) без значение с коя карта ще се плаща.

Връзка към мнение

Тогава вероятно има разлика кой и откъде търси. Ограденото с червено при теб излизаше при мен вчера . Днес е с 60 000 нагоре, т.е. 160 000 (около )с виза електрон. С другите карти стига почти до 300 000.

  • Шок 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.