Прескочи до съдържание

Извънредна сБирка на по бирка - 30.07.2018


Препоръчани мнения

Здравейте! След семеен съвет, в крайна сметка решихме, че ще сме в София само на 30.07 и затова искам да ви предложа, ако има желаещи да се видим на една извънредна сБирка. Мол България или лятната градина в която се събирате днес са варианти. Ще се радвам, ако има желаещи, да се запозная поне с някои магеланци.


Вие можете да изберете мястото и часът. Извинявайте, че е понеделник, но какво да се прави, само тогава можем.

 

Ние ще сме трима, аз, жена ми и малкото лудо конче дъщеря ни.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Ще видя и аз ако съм в София ще дойда да се видим с малката скромна група. Бройте ме засега пък ще пишем в темата! Благодаря! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Привет!

Понеже съм във връзка с Христо (Crazy Horse), който вече е в София, се обадих в О!Шипка за довечера. От заведението ме помолиха да уточним бройката на компанията, ако може поне до късния следобед. Резервацията е за 19 ч.  за градината, ако не вали. Броенето започва с нас, които със сигурност ще бъдем там, 4 възрастни и 2 деца.

Моля, който е сигурен, че ще дойде, да потвърди тук. Поне порядъка да кажа, 10-15-20...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз ще дойда, но моля резервацията да е от 6.30 ч. пък който иска да идва и по-късно.....иначе ще се чудя как да си запълня времето до 7ч и току-виж съм се отказала. Обикновено към 6,30 ч. идват доста Магеланци. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Привет и от мен! 🙂

При мен нещата малко се объркаха (не зависише от мен) и за съжаление няма да успея да присъствам.

Много исках да се запозная на живо с @Crazy Horse и не само, но ще очаквам пак да пишем и да се съберем. 

На всички весело и приятно изкарване! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

За мое огромно съжаление няма да успея да присъствам на срещата довечера.

 

Непредвидено останах по работа в Берлин 2 дни повече и се прибирам в София утре.

 

Живот и здраве ще наваксаме друг път 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.