Прескочи до съдържание

Кипър до Будапеща, 5-14.11.2013


Препоръчани мнения

Момчета, ето каква е работата: имам неочаквана ваканция от 5 до 14 ноември и ми се иска да се махна за малко от Кипър, където съм в момента. Имам приятелка, която живее в Будапеща и ми се ще да я посетя. Та ми трябва някакъв лоу-кост без багаж в рамките на тези дни. Нямам нищо против и да обиколя през някъде (напр.виена и после да пътувам с влак или бус). Ако може да ударите едно рамо като специалисти :rolleyes:  Благодаря!

Редактирано от kafcheto
Връзка към коментар

От къде точно в Кипър? Защото от Ларнака има директни полети с Wizzair.

Примерно 9-16 ноември за 160 евро само с ръчен багаж и без членство в дискаунт клубове и други такива частни случаи.

Ако държиш на тръгване 5 ноември, билета става 60 евро по-скъп - 220 евро.

 

Другите варианти през Виена не са по-евтини за толкова близки дати.

Връзка към коментар

Смятам, че директния на Уиз от Ларнака трудно ще бъде победен, и като цена, и като удобство.

 

Само изчакай да мине полунощ да видим дали ще пуснат 20% намаление за всички пътници. Независимо дали има намаление или не след полунощ, резервирай веднага защото за след седмица цените почти гарантирано няма да падат повече. 

Връзка към коментар

Има варианти за полети с Pegasus до Сабиха и после полет оттам до Будапеша , но за толкова кратък времеви интервал който задаваш наистина Wizz e най-добрия вариант.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.