Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет от България до о. Сардиня


Препоръчани мнения

Здравейте, трябва да стигна от България до о. Сардиня (Сан Теодоро) , но срещам затруднение в намирането на билети, които да отговарят на бюджета ми (260 евро). Началната точка от българия не е фиксирана може да е София, Пловдив.  Мога да летя примерно България - Милано - Олбия а връщането да е Олбия - Рим - България или обратно. 

Връзка към коментар
Като цяло излиза около 550 лв 
15 AUG 2018 
Wizz AirWizz Air W64351
2h 05
07:40
SOF Sofia - 08:45 BGY Milan Bergamo
3h 40
Connect in airport
 
Air ItalyAir Italy IG132
1h 15
12:25 BGY Milan Bergamo - 13:40 OLB Olbia
 
24 AUG 2018
eurowingseurowings EW845 | Operated by germanwings
2h
07:25 OLB Olbia - 09:25 CGN Cologne
2h 55
Connect in airport
RyanairRyanair FR6307
2h 25
12:20 CGN Cologne - 15:45 SOF Sofia
 
 
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А Изи джет не летят ли вече от Милано до Олбия?

Ние последно летяхме София-Малпенса-Олбия.

П.П. Погледнах ги, има си доста полети. На отиваме цената е под 100 евро, но на връщане е повече.

Не се вмества в 260.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 часа, Diana Alexandrova каза:
Като цяло излиза около 550 лв 
15 AUG 2018 
Wizz AirWizz Air W64351
2h 05
07:40
SOF Sofia - 08:45 BGY Milan Bergamo
3h 40
Connect in airport
 
Air ItalyAir Italy IG132
1h 15
12:25 BGY Milan Bergamo - 13:40 OLB Olbia
 
24 AUG 2018
eurowingseurowings EW845 | Operated by germanwings
2h
07:25 OLB Olbia - 09:25 CGN Cologne
2h 55
Connect in airport
RyanairRyanair FR6307
2h 25
12:20 CGN Cologne - 15:45 SOF Sofia
 
 

Това звучи приемливо. В кои сайтове ги гледаш тези?

Връзка към коментар
преди 10 часа, Diana Alexandrova каза:

Като цяло излиза около 550 лв 

Тази цена не включва чекирания багаж. Или допълнително 20/25 евро за всеки един сегмент от пътуването, което пък силно ще превиши бюджета от 260 евро.

преди 10 часа, angelmechtatel каза:

Заминаване на 15 Август

Може ли да се направи компрмис и да се тръгне на 14ти август вечерта?

Редактирано от epetkov
Връзка към коментар

Питащият е посочил - 0 куфара. 

 

Ето от azair.eu. Търсиш си ги един по един в сайта на авиокомпаниите,  ако не - през агенция срещу съответната такса. 

Може разбира се през jetcost сайтовете и подобни за да е още малко по-евтино,  стига да ти се занимава 

 

IMG_20180724_085229.jpg

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 24.07.2018 г. в 8:44, epetkov каза:

 

Може ли да се направи компрмис и да се тръгне на 14ти август вечерта?

Смятам да се възползвам от предложението на Stanimir устройва ме като дати, часове и цена. Много благодаря за включването!

На 24.07.2018 г. в 8:56, stanimir каза:

Питащият е посочил - 0 куфара. 

 

Ето от azair.eu. Търсиш си ги един по един в сайта на авиокомпаниите,  ако не - през агенция срещу съответната такса. 

Може разбира се през jetcost сайтовете и подобни за да е още малко по-евтино,  стига да ти се занимава 

 

IMG_20180724_085229.jpg

А дали с всички тези 4 различни авиокомпании мога да взема ръчен багаж ( ранца + фотоапарат ) който е включен в цената?

Връзка към коментар
On 7/23/2018 at 10:14 PM, angelmechtatel said:

през eSky.bg

И като ти сложат една таксичка...

Сайта, който @stanimir е посочил комбинира нискотарифни компании. Чрез бутона BOOK FLIGHT те изпраща директно към сайта на съответната авиокомпания.

6 minutes ago, angelmechtatel said:

А дали с всички тези 4 различни авиокомпании мога да взема ръчен багаж ( ранца + фотоапарат ) който е включен в цената? 

Като влезеш в сайта на всяка има условия за багажа. Предполагам, че всички са с ръчен, но си прочети къде с колко ръчни багажа може. Давам пример- при Ryanair може 2 ръчни (малка чанта и куфар), но ако нямаш приорити ти взимат куфара на гейта (преди да се качиш на самолета), при WIZZ е разрешен само малък куфар, но ако го чекираш предварително, пак може да си вземеш чантичка с документите... И т.н.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

До Сардияния, аз пътувах с Раян до Пиза. Пристанището Ливорно  е близко  с влкаче за 1,2 спирки , от там ферибот до Олбия. Пътувахме пред ноща и на сутринта- рано,  пристигане. Това обаче беше преди 2 години така, че цените и да ги споделя няма да са актуални. Казвам го, като опция за евтин маршрут.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 10 часа, Monika_Koko каза:

Това обаче беше преди 2 години така, че цените и да ги споделя няма да са актуални.

Напротив, на 24 ти юли проверих за този вариант и ми даде за 14ти август София-Пиза с Раян около 35 евро без чекиран багаж и след няколко часа с ферибота от Ливорно до Олбия 36 евро. Всъщност, затова попитах в поста ми от 24 ти юли, може ли да се направи компромис и да се тръгне не на 15ти, а на 14ти август вечерта.  

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , epetkov каза:

Напротив, на 24 ти юли проверих за този вариант и ми даде за 14ти август София-Пиза с Раян около 35 евро без чекиран багаж и след няколко часа с ферибота от Ливорно до Олбия 36 евро. Всъщност, затова попитах в поста ми от 24 ти юли, може ли да се направи компромис и да се тръгне не на 15ти, а на 14ти август вечерта.  

Къде гледаш фериботите?

Връзка към коментар

Аз пътувах с  Мoby   https://www.mobylines.com/mds/web/mbooking.app, Ферибота от Ливорно  го хванахме в 23ч. вечерта, пътувхме се цяла нощ. Разбира се ако се вземе каюта доста по скъпо се получава , но ние си спахме на едни чудни диванчета в ресторантите и на сутринта свежи, пиейки вкусно капучино, акустирахме в Олбия. (Всички ресторанти, кафенета и барове на ферибота затварят към 1ч. и местата се завземат от пътниците за пренощуване. Има много подготвени- с надуваеми дюшеци, възглавници и завививки...... целия ферибот става една обща спалня.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз оня ден се върнах от Сардиния - полетите бяха с Ryanair до Милано и после от Милано до Олбия с Easyjet (обратно по-същата схема) - билета беше около 80 евро, но купен още февруари месец. Купих го с помощта на azair.eu, като минах и през онези сайтове да сваля малко от цената на билета на Ryanair.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сега проверих, билетите са купени на 30 януари за дати 23-28 юли. Цената е била 115 евро за двупосочен билет (56 евро за Rayanair + 58 евро за Easyjet)  (след онези сайтове като цяло сме платили по 85 евро на човек). Багаж само ръчен (по 1 куфар /раница + 1 дамска чанта)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.