Прескочи до съдържание

Билети до Тайланд през януари 2019г.


Препоръчани мнения

Добър вечер. С мъжа ми имаме една мечта, да посетим Тайланд и по-точно в частност Пукет. Планът ни е да отидем януари и да останем около месец. Проблемът е, че самолетните билети наистина ни идват малко скъпичко. Много ще ви бъдем благодарни ако успеете да ни помогнете със съвет или предложение. Откъде да закупим билетите, откъде е най-удобно и евтино да се лети и докъде. Знаете ли за някакви оферти или нещо подобно. Всяка информация ще ни е от полза. Благодарим ви !

Редактирано от kirovastil
Връзка към коментар
преди 1 минута , kirovastil каза:

Добър вечер. С мъжа ми имаме една мечта, да посетим Тайланд и по-точно в частност Пукет. Планът ни е да отидем януари и да останем около месец. Проблемът е, че самолетните билети наистина ни идват малко скъпичко. Много ще ви бъдем благодарни ако успеете да ни помогнете със съвет или предложение. Благодарим ви !

Давайте смело . Тайланд е вашето място. Там мечтите се сбъдват..... А както знаете - кеф цена няма...

Връзка към коментар

Към момента виждам оферти през януари за около 440 евро за полети с Турските авиолинии .  Не е перфектната оферта но според мен цената е добра за полет от София с малък престой в Истанбул.

Има шанс да се появят някакви оферти до тогава , но трябва да следите офертите и темите тук във форума.

 

 

Screen Shot 2018-07-25 at 07.38.30.png

Връзка към коментар

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/high-season-cheap-flights-milan-to-bangkok-thailand-for-only-e348/

 

309€ с Оман еър от Милано, а до Милано полетите са 20-30€ през януари/февруари, ако се купят в правилното време.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имайте предвид, че щом билетите може да са проблем, Пукет е най-скъпото място в Тайланд и отивате в най-скъпото време. Същевременно не е най-доброто място за плаж. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.