Прескочи до съдържание

Сингапур и Бали 14-21 Октомври


Препоръчани мнения

Здравейте на всички! Сдобихме се с билети до Сингапур. Летим с Етихад на 13-ти Октомври и сутринта на 14-ти живот и здраве сме в Сингапур.

Имаме следния план, да си кажете мнението дали е добре.

14-ти сме в Сингапур.Кацаме в 9:30 сутринта.

15,16,17-Бали. Знам, че е кратко. Аз съм бил за около 3 дни пак при предишно ходене. Там бях повече време към Убуд и по-планинските части. На плажа отидох за 2 часа. Исках да питам по запознатите, кои плажове са хубави. Аз съм доста против да прекараме цялото време в Кута или Нуса Дуа, защото като бях там ми се стори точно като нашия Слънчев Бряг. Ама сега е подарък на майка ми и тя иска да види малко тропически плажове и палми. Та къде да се насочим е въпроса.

18,19,20,21 - Сингапур. Летим в 20 часа вечерта за Абу Даби, така че и последния ден ще можем да видим нещичко. На 18-ти исках да резервирам нощувка в Марина Бей, защото това е рождения й ден. Някой по-запознат знае ли дали биха ни ъпгрейднали стаята с по-висок етаж и по-хубава гледка предвид празника? 🙂

 

Въпреки, че съм бил и на 2-те места, вярвам, че мога да почерпя от безкрайния извор на знания на хората, които повече време са прекарали на тези невероятни места. 🙂

 

Редактирано от t_petkov
Връзка към коментар

Т.е. за Бали меракът е само хубав плаж? Чувал съм, че на Nusa Lembongan плажовете са много по-хубави от балийските, но се чудя ако ще се ходи само за плажа дали да не изберете друга дестинация, различна от Бали...

Връзка към коментар
На 3.08.2018 г. в 13:28, t_petkov каза:

Някой по-запознат знае ли дали биха ни ъпгрейднали стаята с по-висок етаж и по-хубава гледка предвид празника? 🙂

  

 

За първото 99% да. Аз когато бях там имах резервация и ги помолих за стая на възможно най-висок етаж за моята категория стая. 

Ако отидеш в сайта на Марина Бей ще видиш, че гледката можеш и сам да я избереш, но етажа не ( поне аз не знам да може )

На място ако им кажеш за етажа, освен ако не е пълно всичко, не вярвам да има проблем да те пуснат на най - високия възможен.

Иначе ако искаш да резервираш примерно стая City View а на място им кажеш, че искаш стая Harbour View заради празника ви може и да не проработи, защото има разлика в цената при различните гледки от стаята ,така че по - добре не рискувай с това според мен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 3.08.2018 г. в 13:28, t_petkov каза:

Здравейте на всички! Сдобихме се с билети до Сингапур. Летим с Етихад на 13-ти Октомври и сутринта на 14-ти живот и здраве сме в Сингапур.

Имаме следния план, да си кажете мнението дали е добре.

14-ти сме в Сингапур.Кацаме в 9:30 сутринта.

15,16,17-Бали. Знам, че е кратко. Аз съм бил за около 3 дни пак при предишно ходене. Там бях повече време към Убуд и по-планинските части. На плажа отидох за 2 часа. Исках да питам по запознатите, кои плажове са хубави. Аз съм доста против да прекараме цялото време в Кута или Нуса Дуа, защото като бях там ми се стори точно като нашия Слънчев Бряг. Ама сега е подарък на майка ми и тя иска да види малко тропически плажове и палми. Та къде да се насочим е въпроса.

18,19,20,21 - Сингапур. Летим в 20 часа вечерта за Абу Даби, така че и последния ден ще можем да видим нещичко. На 18-ти исках да резервирам нощувка в Марина Бей, защото това е рождения й ден. Някой по-запознат знае ли дали биха ни ъпгрейднали стаята с по-висок етаж и по-хубава гледка предвид празника? 🙂

 

Въпреки, че съм бил и на 2-те места, вярвам, че мога да почерпя от безкрайния извор на знания на хората, които повече време са прекарали на тези невероятни места. 🙂

 

Бял прекрасен плаж в Нуса Дуа е на хотел Хаят.

Златен пясък - Санур. Аз съм била в района на Инна гранд хотел.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бйгайте възможно най-бързо от Кута. Там е само за парти и нощен живот, бетон и барове, фалшив алкохол и магнит за най-големите измамници в държавата. Която и друга част да изберете е по-добре. За съжаление, плажовете на Бали са много далече от плаж тип тропически рай и релакс. Там е за сърфисти. 

 

Няма ли да ви дойде множко четири дни в Сингапур, предвид кратката програма? Около Бали тропически плаж виждам да отидете до някой от Гили островите. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз бих препоръчал Лембонган. Пътува се с корабче за около два часа. Има и бързи лодки. Ама три дни...хм... голямо препускане ще е. 

Бали не е "тропически плажове и палми", поне не и в моите очи.

Връзка към коментар

Мда и аз това й казах. Бил съм на Бали и храмовете са невероятни. Може би едно от малкото неща, които не успях да видя е танцът кечак. Но се надявам сега да успеем да го видим. Представата й като чуе Бали е точно тропици, което ще трябва да й разясня, че не е точно така. Ако иска нещо такова, то да се насочваме към Тайланд или някъде в региона. 

Най-вероятно ще се опитам да спазаря поне най-висок възможен етаж. Надявах се на градската гледка, а не на тази към пристанището, но и от басейна ще можем да се нарадваме на градската гледка. 

По повод на това дали Сингапур не е много 4 дни: Ние пристигаме на 14-ти сутринта, тоест не върви след 20 часа пътуване да се юрнем на пореден полет и да отпрашваме за Бали. Или? 

 

Връзка към коментар

Това от вас зависи как понасяте пътуване. Аз съм твърд противник, например,  на нощни автобусни преходи, но малък полет след голям ми идва ок. Това решение за рождения ден в средата на дните да е в Сингапур и, предвид че големият полет е пак от там, бърка много програмата. Няма ли вариант за топ хотел някъде другаде? 🙂 Ако не, не можем да помогнем много, разместване и летене за толкова кратко време ще стане трудно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.