Прескочи до съдържание

Здравейте


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен уважаеми пътешественици. Благодарности на Георги за блога, за форума и за всичко онова което прави за да улесни пътешествията ни :) За себе си какво да кажа? Щастлив човек съм. Имам това което искам ( като тук въобще не става въпрос за пари ) . Пътешествията са моята страст , а полетите със самолет, аерогарите са нещо ... което не мога да обясня но се надявам че всички тук знаете какво чувствам :)

Къде съм бил - може да видите в профила ми. Къде мечтая да отида? Оф, на много места. Мечтая да посетя Китай, мечтая да посетя Нова Зеландия, мечтая да посетя Япония. За Европа да не говорим, само при споменаването на Париж, Флоренция, Милано, Венеция ме засърбяват петите и силно се надявам ако не тази година то поне другата " Черната котка" да престане да ми минава пътя и да успея да посетя поне някои от градовете в Европа.

Редактирано от Костов
Връзка към коментар

Айде добре дошъл, редовен читател и коментиращ в блога ако не се лъжа :) 

 

Полетите със самолет са ясни, 100 и нещо излитания и всеки път ми е адреналин, особено ако е витлов :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.