Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет Ларнака-Ню Йорк-Ларнака


Препоръчани мнения

Здравейте, драги магеланци,

Изпаднала съм в следното размишление и имам нужда от вашата помощ. Търся самолетни билети за началото на месец септември с престой около 3 седмици по маршрута Ларнака - Ню Йорк - Ларнака. Идеята ми е в тези 3 седмици да включа едно прескачане до Хавана за около седмица, седмица и половина. Тук вече не съм сигурна кое ще е по-добрата идея, връщането ми да е от Ню Йорк или направо от Хавана. Цената разбира се е от значение. Цената, която намерих до момента за билет Ларнака - Ню Йорк - Ларнака от киви.ком е 520 евро, но пък с доста неудобни полети. Цената на билет Ларнака - Ню Йорк - Хавана - Ларнака отново от същия сайт е около 820 евро. Отворена съм за всякакви предложения и идеи.

Благодаря предварително! 🙂

Връзка към коментар
преди 2 часа, Siracusa каза:

Ларнака - Ню Йорк - Ларнака от киви.ком е 520 евро

Не знам с коя авиокомпания и колко неудобни са "неудобните" полети, но точно преди 2 месеца - на 7-ми юни купувах билети за родителите ми до Ню Йорк от Букурещ с Луфтханза, началото на септември за 3 седмици и цената беше 554€ на човек с Луфтханза. Два дни по-късно цените скочиха с по над 100€ нагоре. При теб времето до септември е нищожно, не си гъвкава (недопустимо е прекачването на отделни билети), така че 520€ ми звучи като идеална цена.

Връзка към коментар
преди 1 час, chandni каза:

Не знам с коя авиокомпания и колко неудобни са "неудобните" полети, но точно преди 2 месеца - на 7-ми юни купувах билети за родителите ми до Ню Йорк от Букурещ с Луфтханза, началото на септември за 3 седмици и цената беше 554€ на човек с Луфтханза. Два дни по-късно цените скочиха с по над 100€ нагоре. При теб времето до септември е нищожно, не си гъвкава (недопустимо е прекачването на отделни билети), така че 520€ ми звучи като идеална цена.

Моя грешка, прекачването на отделни билети е допустимо.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.