Прескочи до съдържание

Сбирка на по бирка еп.8 - 14.08.2018


Препоръчани мнения

преди 3 минути , zlatanovats каза:

Може ли и аз да се запозная с вас ?

и със сметката (по правило) 🙂

Може да се запознаеш и не само!

Добре започваш! Пък и Граф ще има, няма да си сама 🙂 . 

 

преди 34 минути , Ивка каза:

и ние май?

май? 

Какви са тия "и ние май?". Въпросителни в понеделник не се приемат 😉 

  • Благодаря 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 28 минути , Polina каза:

 

май? 

Какви са тия "и ние май?". Въпросителни в понеделник не се приемат 😉 

разсмя ме 🙂 Не знам до колко ще съм на работа утре. Обикновено вторниците са тежки 

Връзка към коментар

С Божидар слагаме точката на записването. 

Резервацията е потвърдена, 60 човека, 18:30. Градинката ще работи почти изцяло за  нас. 

До утре 🙂

  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

как така става, че като се запиша ме изстрелят на някъде, сега не съм записана и узрява "едно ще дойда"........Поли вече е предала списъка.....ще споделя стола със някой... 🙂 🙂 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте!Вчера  се присъединих към груата!Много бих искала да Присствам  на  днешната сбирка по бирка!

 Видях,че срока за записване е бил довчера след обяд,но е се записах,тъй като за съжаление тази вечер имам ангажимент до към 21.00 ч.Дали ще бъде възможно и удобно да се присъединя след  тов към групата?

Връзка към коментар
преди 54 минути , Alexander каза:

Толкова хора рядко идват, че и доста нови магеланци ще има. 

Рядко?? Шегуваш се, нали? 🙂 

Късметлия е графа, това е. 🙂

Преди 1 час, Sveta каза:

Здравейте!Вчера  се присъединих към груата!Много бих искала да Присствам  на  днешната сбирка по бирка!

 Видях,че срока за записване е бил довчера след обяд,но е се записах,тъй като за съжаление тази вечер имам ангажимент до към 21.00 ч.Дали ще бъде възможно и удобно да се присъединя след  тов към групата?

Добре дошла при нас, Sveta! 

Дано се чувстваш уютно, а съмишленици за пътувания по света и у нас, все ще се намерят! 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз вече съм на 350%,защото ще съм с Меги,Бобо и един приятел-Марин,с който сме били на мн.места в Югоизточна Азия,а и Иран направихме с кола заедно 🙂

Редактирано от malkia
Връзка към коментар
Liana-t 
преди 4 часа, iliana_t каза:

Налага се да се отпиша. 😞 ZORI, няма да делиш стола с някой 😉

Mного ме разочарова....аз вече мшсленно  се бях настянил в полите на някого .....:( 😞 😞   🙂 😞 🙂 например Поли......хаххах     аааааааааа

 

Редактирано от ZORI
Връзка към коментар
преди 3 часа, Alexander каза:

Толкова хора рядко идват, че и доста нови магеланци ще има. Ще  мина и аз след 10, въпреки, че утре в 5:30 имам самолет, а чекинга затваря в 4:35(имам куфар).

Струва ми се, че няма да е прецедент от сБирка - направо към летището, май вече имахме такива случаи. :smile3:

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
преди 10 минути , ZORI каза:
Liana-t 

Mного ме разочарова....аз вече се бях настянил в полите на някого мисленно.....:( 😞 😞   🙂 😞 🙂 например Поли......хаххах     аааааааааа

 

Ще се наложи да и купуваш риза, на нашата Илияна 🙂 .

Аааа, инак за добро или лошо аз по такива големи сбирки не успявам да седна, та в моите поли няма да е сядането. Виж обаче, не знам дали има вакантно място на колената на Фичо. Те са предназначени за тази дейност, но винаги са с предварително запазване... 😉 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 39 минути , Фичо каза:

Струва ми се, че няма да е прецедент от сБирка - направо към летището, май вече имахме такива случаи. :smile3:

Ще трябва да мина да си взема куфара поне..

Връзка към коментар
преди 13 минути , ZORI каза:

ето и Фичо лети .....Поли, щеш... нещеш ...седнала или права ...до твоето дясно коляво ще съм ... 🙂   🙂  🙂 

Фичо, не лети, а припомня случки от архива на сбирките, но щом си рекла - до мен ще си. 🙂 Не възразявам. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.