Прескочи до съдържание

SOFIA - LONDON


Препоръчани мнения

Здравейте, 

ще летя от Лондон (LGW) за Торонто на 8 Септември в 13:30. 
Обаче като гледам цените на Wizz Air от София до Лондон са над 400 лева ... Чудя се дали да не взема от Букурещ за 260 лева.

 

На тези цени бих предпочел да летя през Полша например (понеже не съм бил там) за по евтино, да остана няколко дена и оттам да отида в Лондон

 

Според вас дали има шанс до тогава да паднат цените?

Редактирано от Ou7law
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ou7law каза:

Според вас дали има шанс до тогава да паднат цените?

Категорично не. 

 

Преди 1 час, Ou7law каза:

На тези цени бих предпочел да летя през Полша например (понеже не съм бил там) за по евтино, да остана няколко дена и оттам да отида в Лондон

Това е чудесен вариант - ако намериш нескъпи нощувки, което е проблем тук, така че първо за тях се ориентирай.

Иначе пак е чудесен вариант, щом не си бил в Лондон, но... не е по-евтино 🙂 

Връзка към коментар

Rainy мерси за отговора 🙂

 

За скъпите нощувки предполагам визираш Лондон нали? Ходил съм (и не ми харесва 🙂 така че няма да преспивам там, има ранни полети с които ще го избегна.

Връзка към коментар
В момента, Ou7law каза:

За скъпите нощувки предполагам визираш Лондон нали? Ходил съм (и не ми харесва 🙂 така че няма да преспивам там, има ранни полети с които ще го избегна.

Да 🙂 Извинявай, не съм те разбрала 🙂 

 

Имаш един нелош вариант през Венеция с Ryanair, ако ти се мотае като муха без глава едно денонощие по летища 🙂 Но трябва да се сметне крайната стойност, разбира се. Всичко зависи кое ти е приоритет - удобство или цена.

Връзка към коментар

През колумбийския jetcost излиза към 140 евро. Все пак не е кой знае колко надолу за билет в Европа, но сравнено с 400 лв все пак е нещо 🙂 Датата е 7.09.2018. Всички банкови карти са с 0 евро начисление.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.