Прескочи до съдържание

Варна-Прага


Препоръчани мнения

Здравейте, 

 

Наумила съм едно кратко посещение до Прага с дечурлигата, като достоен финал на лятната ваканция.

Най-ниската цена, на която попадам до момента е през budgetair: 690 Eur., за 4 човека, от 12 до 15.09. За същите дати и полети, през сайта на Smartwings или Trip.bg, билетите излизат с 60-90 Eur по-скъпи.

...нямам много богат опит с изравянето на "ценни находки". Смятате ли, че за желания период и дестинация биха могли да открият и доста по-добри предложения?

Моля, тези от вас, които са по-добре запознати с "пазара", да споделят мнение и предложения. Интересува ме тръгване след 11.09, прибиране преди 17.09 и престой не-повече от 3-4 дни. Пътуваме 4 човека, за предпочитане , с тръгване от Варна или Бургас.

 Благодаря!

 

Връзка към коментар

Благодаря!

...аз не успявам да докарам съвсем същия резултат, предполагам че разминаването идва от възрастта на децата. Единият всъщност има навършени 12г и не ползва отстъпки...

... Смятате ли, че мога да се доверя на BudgetAir за покупката на билетите, че тези 81eur разлика, които излизат спрямо цената през сайта на Smart Wings са ми от значение на този етап и бих предпочела да си ги спестя, ако има такъв начин... 😉

Връзка към коментар
преди 6 минути , Ciccia каза:

Благодаря!

...аз не успявам да докарам съвсем същия резултат, предполагам че разминаването идва от възрастта на децата. Единият всъщност има навършени 12г и не ползва отстъпки...

... Смятате ли, че мога да се доверя на BudgetAir за покупката на билетите, че тези 81eur разлика, които излизат спрямо цената през сайта на Smart Wings са ми от значение на този етап и бих предпочела да си ги спестя, ако има такъв начин... 😉

Аз съм дала 4-ма възрастни, тъй като не беше посочено на каква възраст са пътуващите

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.