Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Привет и от мен!

Форумът бързо набира сила, това е много добре!

 

Аз лично знам за Георги/jair от форума на bgspotters, който следя внимателно (мисля, че този форум има мегдан да го измести от вниманието ми ;)  ) .

Иначе като всички тук обожавам да пътувам и се радвам, че има и други "луди", които като мен постоянно мислят какво пътуване да си изобретят (да, определено предпочитам самоорганизираните странствания)...

Бил съм доста из Европа, но за съжаление само веднъж извън нея, при това технически (Азиатската част на Турция). Може да звучи налудничаво, но съм си разделил Европейския континент на 7 сектора (по политико-географски-културен принцип) и искам да посетя поне по една държава от всеки от тях (ако всичко е наред и не ми се объркат плановете, тази година ще завърша тази обиколка).

 

Ще се радвам ако мога да помогна на някого с информация за пътуване. От скоро се налага да пътувам сам, така че също ще се радвам ако случайно намеря и другарче(та) за някое пътешествие...

 

Това е от мен за сега... :ph34r:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дано вниманието тук, не отменя от вниманието в бгспотърс...аз си знам за себе си, че няма. Все пак е най-развития авиационен форум в България и си го ценя, а и мисля, че няма какво толкова да делим :)

 

За другарчета, пускай смело във форум "Дестинации", направо съм шокиран от колко знание пращи форума малко повече от 24 часа след старта, със сигурност ще има кой да ти помогне, но като че ли малко предпазливо подхождат повечето в момента, което е абсолютно разбираемо, ще дойде време и ще се отпуснат :)

Връзка към коментар

Между другото Георги, държа да отбележа, че като един авиационен фен (макар и профанизиран) чета с огромно настървение постовете ти в "Аерохроники", посветени на технически теми! Темата за самолетното крило например, беше страшно интересна! Дано ти остава време да продължиш традицията!

Редактирано от tonik
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може да звучи налудничаво, но съм си разделил Европейския континент на 7 сектора (по политико-географски-културен принцип) и искам да посетя поне по една държава от всеки от тях (ако всичко е наред и не ми се объркат плановете, тази година ще завърша тази обиколка).

Интересно :) , би ли споделил кои са секторите ? :rolleyes:

Връзка към коментар

Аз може ли да се пробвам: Балкани, Балтика, Скандинавия, Централна, Източна, Западна, Югозападна, Островите :) Не за друго, ми и на мен ще ми се наложи да ги деля някой ден :)

Връзка към коментар

Георги почти позна.

Разделил съм ги на:

- Балкани

- Южна Европа (Апенински и Пиренейски полуострови)

- Централна Европа (между Германия, Балканите, Балтийско море и бившия СССР)

- Западна Европа.

- Британски острови

- Скандинавия

- Страните от бившия Съветски Съюз

 

Остават ми последните 2 сектора. ;)

 

ПП: дано Wizz устискат с полетите до Киев до септември.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.