Прескочи до съдържание

Рим - Сантяго (Чили) - Рим за 325 евро + бонус


Препоръчани мнения

(Щракни върху снимката)

 

Capture.PNG.fc894252196f60cae6f9ac55dd5c72a6.PNG

 

 

Capture.PNG.e68920db1f6798afb2b4d76fcb9e1df3.PNG

 

Nov 22- Dec 9

Nov 25- Dec 12

Nov 29- Dec 7

Dec 3-24, 9-24

28th Nov – 9th Dec
28th Nov – 10th Dec
28th Nov – 11th Dec
29th Nov – 9th Dec
29th Nov – 10th Dec
29th Nov – 11th Dec
29th Nov – 12th Dec
2nd-12th Dec
2nd-13th Dec
3rd-13th Dec
23rd Jan – 4th Feb
24th Jan – 4th Feb
25th Jan – 4th Feb
4th-14th Feb

 

 

В разгара на лятото в Южното полукълбо. Офертата е WOW!

 

+ бонус: за Коледа и нова година на Великденския остров с бизнес-класа: FCO-IPC за 1649 евро с LATAM!

 

Capture.thumb.PNG.5fdc0b68700dcabb68723276078e076b.PNG

 

19th Dec – 3rd Jan
20th Dec – 3rd Jan
20th Dec – 4th Jan
22nd Dec – 3rd Jan
22nd Dec – 4th Jan
23rd Dec – 3rd Jan
23rd Dec – 4th Jan
24th Dec – 3rd Jan
24th Dec – 6th Jan

 

I said: WOW!

Редактирано от Goal & Boss
  • Харесвам 11
  • Благодаря 2
  • Браво 5
Връзка към мнение

Мноооого се чуда дали да взема.... 🤩  Има полети с различни стопоувъри, като единия е с 9 часа стоп Буенос Айрес 🙂 Някой знае дали ще мога нещо да видя за тези 5-6 реални часа там?

Редактирано от saved_
Връзка към мнение
В момента, Yto каза:

Май ще купувам за някоя от датите започващи с 28 ноември, има свързващ полет с wizz

Аз бих изчакал със свръзващите полети от София, не е ясно дали няма да има разместване и разписанието на Уизз и Раян.

Връзка към мнение

Много ви благодаря! Тъкмо бях тръгнала да плащам в Travel2be и се пренасочих веднага към lastminute, откъде успещно взех 2 билета с дълги стопове в Буенос Айрес и Амстердам за 581 паунда общо за двамата 🙂

  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към мнение

Много скъпи билетите от Сантяго до Великденския о-в. 

Срещал съм за около 400 евро но сега са 1000 и повече долара. 

Latam май имаха различни сайтове с различни цени... 

Някой да знае нещо.. 

Връзка към мнение

Аз съм чел, че тая работа с различните цени за чужденци отпадна, но не съм виждал официално изявление. Вижте дали се появява нещо за жителство към края на покупката, преди имаше (на испански)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 часа, saved_ каза:

Много ви благодаря! Тъкмо бях тръгнала да плащам в Travel2be и се пренасочих веднага към lastminute, откъде успещно взех 2 билета с дълги стопове в Буенос Айрес и Амстердам за 581 паунда общо за двамата 🙂

За кои дати купи?

 

И аз го мисля, това което не ми е ясно е колко дни престой да се предвидят като минимум ако решим да отпрашим към Патагония, защото с тези оферти реалният престой в Чили е 8 дни /поне за датите, които гледам/.

Редактирано от lyusi
Връзка към мнение

Много зависи къде точно искате да отидете и какви туристи сте - автотуристи или hiking. Ама под 3 дена няма смисъл да се ходи, бих казал поне 5-6 е добре. Аз лично за Сантяго бих отделил време само между полетите, останалото сред природата.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 15 минути , neuromancer каза:

Много зависи къде точно искате да отидете и какви туристи сте - автотуристи или hiking. Ама под 3 дена няма смисъл да се ходи, бих казал поне 5-6 е добре. Аз лично за Сантяго бих отделил време само между полетите, останалото сред природата.

Би ли казал мнението си за офертата? 

С Луси го мислим, ама нещо не съм във възторг. Много време за път, само 8 дни за Чили. Ако отделим 6 дни за Патагония, ще трябва да отделим време и за път до там и въобще освен ниската цена като цяло нещо не изглежда оферта уау. Или бъркам?

 

Няма да е hiking, по скоро с обществен транспорт и турове. Липсва време и за Валпараизо.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 18 минути , neuromancer каза:

Много зависи къде точно искате да отидете и какви туристи сте - автотуристи или hiking. Ама под 3 дена няма смисъл да се ходи, бих казал поне 5-6 е добре. Аз лично за Сантяго бих отделил време само между полетите, останалото сред природата.

Добър въпрос, за съжаление сме неподготвени с подробно инфо за дестинацията, ако вземем билети тепърва ще се чете. Идеята е наистина да използваме Сантяго само за преди полетите, а да се отдели време или на Патагония, или на Атакама /за което ще ни стигне времето/. Обаче ако 5-6 дни са добре за Патагония, има шанс с директен полет от Сантяго до Пунта Аренас още в деня след пристигането да сме там.

Връзка към мнение

За кои дати ви излизат тези цени? Аз пробвам за 25.01 и ми дава за 1 билет 489 евро . Независимо от датата на връщане

Връзка към мнение
преди 5 минути , mililia каза:

Би ли казал мнението си за офертата? 

С Луси го мислим, ама нещо не съм във възторг. Много време за път, само 8 дни за Чили. Ако отделим 6 дни за Патагония, ще трябва да отделим време и за път до там и въобще освен ниската цена като цяло нещо не изглежда оферта уау. Или бъркам?

В какъв смисъл? Цената си е супер, на мен от същия континент пак ми изглежда ниска.

Иначе не знам, само 8 дена ли има като възможност? Как се напасват полетите не съм гледал, аз летях нощен полет от Сантяго до Пунта Аренас, към 4 часа май беше. Иначе има страхотни места, аз бях там за 3 дена по план, 6 реални (заради земетресението, но допълнителните 3 дена не ги използвах пълноценно). 6-7 дена в Патагония са си идеални. Може да видите Торес дел Пайне, или Carretera Austral с кола. Може и примерно 3 за Атакама, 3 Великденския остров, но не знам как ще вървят полетите в този случай...

Пътеписче: 

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз общо взето винаги се съобразявам с възможностите в момента. Онова пътуване по-горе ми се щеше да е 6-7 дена, но като не може толкова, направих програма за 3. Иначе ако ще правите програма тип като на Ruwenzogi може и 3 седмици да се стои в Чили и има какво да се прави. Аз планирам да ходя пак там, но 2020 година за слънчево затъмнение.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 45 минути , mililia каза:

Би ли казал мнението си за офертата? 

С Луси го мислим, ама нещо не съм във възторг. Много време за път, само 8 дни за Чили. Ако отделим 6 дни за Патагония, ще трябва да отделим време и за път до там и въобще освен ниската цена като цяло нещо не изглежда оферта уау. Или бъркам?

Снощи като проверявах, имаше същите цени за дати 22 януари - 14 февруари. Това според мен е достатъчно да се види и Патагония, и Атакама, плюс Валпараисо.

От Сантяго до Пуерто Монт видях, че има нощни автобуси, така че не се губи време в път, но пък се пести от хотел. Автобусите в Чили са страшно комфортни, така че според мен спането в тях би било почти пълноценно. Има и полети, които не са скъпи.

 

Capture1.PNG.e7dbbd9ea563a9bc4bac1d4f5cfab487.PNG

 

 

Capture.PNG.0642788259acfefa1eb365b083034bc5.PNG

 

 

До Калама пътуването е повечко (24 часа с автобус), респ. по-скъпо със самолет. Но си заслужава всяка стотинка.

Редактирано от Goal & Boss
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да де, ама ние търсим за след Нова година, че за тази отпуск вече няма. И там намирам варианти, но с много кратко време за прекачване в Амстердам - единия вариант е 40 мин., а другия - час и 5 мин., което ми се струва супер рисково.

Връзка към мнение

Е, час и 5 трябва да си е ок (на един билет). 40 ми е странно, но ако е на един билет защо не. Все пак има огромна вероятност да не стане точно по плана в този случай.

За 3 седмици (22.01-14.02 ) трябва да може да се види и Патагония, и Атакама и Великденския остров, ако сте максималисти.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.