Прескочи до съдържание

Рим - Сантяго (Чили) - Рим за 325 евро + бонус


Препоръчани мнения

преди 9 минути , lyusi каза:

Да де, ама ние търсим за след Нова година, че за тази отпуск вече няма. И там намирам варианти, но с много кратко време за прекачване в Амстердам - единия вариант е 40 мин., а другия - час и 5 мин., което ми се струва супер рисково.

@lyusi, виж това:

 

21.png.f4caf38f09f895d2c6f79dbb2fa12c88.png

 

14 дни 5.02 - 19.02. Има и вариант 07.02 - 19.02. Цените излизат през https://www.kayak.it -> volagratis. Като метод за плащане съм задал Mastercard.

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , cybersimo каза:

чекиран багаж има ли в тези цени?

Поне от това което виждам, е само с ръчен багаж

 

22.png.43a5607f12309af0aca3887114169e3d.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Букнах 05-19.02.2019 за Чили. 313 евро, парите бяха изтеглени на минутата (lastminute.es). Сам съм, така че бих се комбинирал за Патагония с някого. Благодаря! 🙂

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 17 минути , Vanko каза:

Букнах 05-19.02.2019 за Чили. 313 евро, парите бяха изтеглени на минутата (lastminute.es). Сам съм, така че бих се комбинирал за Патагония с някого. Благодаря! 🙂

През коя търсачка?

Връзка към мнение
преди 11 минути , Vanko каза:

Lastminute.es, както съм написал и по-горе

От там си ги купил, питах дали минаваш през търсачка преди това. Momondo, kayak или други

Връзка към мнение

Купихме два билета за 23.01-04.02

Ако има желеащи да се комбинираме - да заповядат

 

Благодаря за офертата на @Goal & Boss

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

Ако на някого му остава свободно време в Сантяго, примерно един ден, и се чуди как да го уплътни, може да прескочи до Viña del Mar и да вдиша с пълни гърди въздуха, където за първи път е изревал/изпищял/изврещял/изгрухтял или каквото там е направил, когато се е появил на бял свят, ето този човек:

 

IMG_9826-copy-L.jpg.42c287d1962258182b684a74ba0b8329.jpg

 

Изглежда резултатът от това действие много му е харесал, защото и досега се занимава предимно със същото.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, cybersimo каза:

Купихме два билета за 23.01-04.02

Ако има желеащи да се комбинираме - да заповядат

 

Благодаря за офертата на @Goal & Boss

Има, стига да не преча. Еми се отказа, така че съм сама. Притесняват ме само тези 40 мин. за прекачване в Амстердам на старта.

Връзка към мнение
преди 3 минути , lyusi каза:

Има, стига да не преча. Еми се отказа, така че съм сама. Притесняват ме само тези 40 мин. за прекачване в Амстердам на старта.

Няма проблем. На един билет сме. Ще ни качат на следващия. Иначе ако сме навреме ще хванем следващия полет

Редактирано от cybersimo
Връзка към мнение
преди 6 часа, lyusi каза:

За кои дати купи?

 

И аз го мисля, това което не ми е ясно е колко дни престой да се предвидят като минимум ако решим да отпрашим към Патагония, защото с тези оферти реалният престой в Чили е 8 дни /поне за датите, които гледам/.

Аз купих за 25-ти Ноември до 7-ми Декември. Всичко изглежда наред с резервацията, имам си електронен билет, всичко си излиза в сайта на КЛМ

Редактирано от saved_
Връзка към мнение
преди 5 часа, saved_ каза:

Аз купих за 25-ти Ноември до 7-ми Декември. Всичко изглежда наред с резервацията, имам си електронен билет, всичко си излиза в сайта на КЛМ

И още двама на същите дати. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, lyusi каза:

Има, стига да не преча. Еми се отказа, така че съм сама. Притесняват ме само тези 40 мин. за прекачване в Амстердам на старта.

Цитат

The standard transfer time at Amsterdam Airport Schiphol to a flight within Europe is 40 minutes and 50 minutes for an intercontinental flight.

If you are travelling to/from Schengen and non-Schengen countries, you should count on having to go through additional security checks and customs inspections. These can substantially extend the time it takes to complete your transfer procedure.

If you do not make your next flight because of a lack of time, you will automatically be booked on another flight. Your baggage will be relabelled and you will not have to retrieve it or check in for the new flight. Your new flight details can be retrieved and you can print out your new boarding pass at a kiosk.

https://www.klm.com/travel/us_en/prepare_for_travel/at_the_airport/connections/index.htm

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 27 минути , Vanko каза:

Някой успя ли да намери информация за цени на багаж в сайта на KLM? 

 

40 евро. Може да го добавиш от резервацията ти на сайта на KLM

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.