Прескочи до съдържание

Сбирка в Пловдив - 30.08., четвъртък


Sun4o

Препоръчани мнения

На 30.08, четвъртък, предлагам да се видим на по бира в известното ни вече магеланско заведение Дон Камило.

Ще имаме извънземни гости, тоест гости извън Пловдив, така че стягайте си голите гърбове (за нежната част от човечеството) и фланелки тип юнашки (за мъжовете).

А сега да видим кой чете форума редовно и може ли да се съберем и организираме за толкова малко време.

Пловдив по това време на годината е топъл и приветлив, бирата и узото - студени, Античния театър блика от културни мероптиятия, а в Капана....мамма миа какво се случва.

 

Та чакам ви, нека всеки да свирка на други, които знае

 

1. Sun4o - 3-ма

2. Извънземните - 2-ма

3. luba_rizova - 2-ма

4. T.E. Lawrence

5. She

6. pamela

7. bulpa

8. Guinness

9. Botko

10. strelec72 - 2-ма

11. desiico

12. Happy_Traveler - 2-ма

13. stenia

14.......

Редактирано от Sun4o
  • Харесвам 8
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, pamela каза:

Харесвам № 6 и бързам да го запълня.

Ще използвам служебното си положение да разместя класацията и да те вмъкна

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Предишната среща беше от 19:00ч, вероятно и тази ще е от толкова. Ако идеш по-рано няма кой да те върне, ако идеш по-късно - също! 🙂

Хайде, правете прическите, обличайте роклите/ костюмите и отивайте на среща, че гости ще имате и да ги посрещнете подобаващо... Важни са, извънземни!🙂 

А, Сънчо... дано не си забравил да охладиш узакито... и вземи за всеки случай опаковка лопедиум 😄 , че нивгаш не се знае! 

 

 

  • Благодаря 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 34 минути , Polina каза:

А, Сънчо... дано не си забравил да охладиш узакито... и вземи за всеки случай опаковка лопедиум 😄 , че нивгаш не се знае! 

А, най - важното в случая е, Сънчо да си спомни, че днес е организирал среща и да иде на нея :smile:.

.......не, че нещо, но историята помни такива случаи:laugh:. .....да хвърля един камък в сънчовата градина:happy:.

 

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 13 часа, mililia каза:

А, най - важното в случая е, Сънчо да си спомни, че днес е организирал среща и да иде на нея :smile:.

.......не, че нещо, но историята помни такива случаи:laugh:. .....да хвърля един камък в сънчовата градина:happy:.

 

А ти да вземеш да си погледнеш личната поща, че едно съобщение брадяса там...😀

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Sun4o каза:

А ти да вземеш да си погледнеш личната поща, че едно съобщение брадяса там...😀

Явно брадясването така го е замаскирало, че е неразпознаваемо...... Нямам съобщение от теб.

Връзка към коментар

@bay_kolio, лиспвахте с Ел. Иначе, супер си беше срещата, за съжаление масата беше огромна и не можеше да си приказваме с всички, но няма как. Трябва да е кръгла масата явно. Много се радвам, че се видяхме, че си поговорихме, аз чувствам повечето от присъстващите много близки. Много се надявам да има всеки месец сбирки, за да може да се виждаме по-често. Пиенето на заведението не изпихме, яденето не изядохме, така че има за къде още да се подобряваме.  Сънчо, благодаря за организацията! 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, bay_kolio каза:

Как да разбера как протече купона. Айде моля. 

Ей, не чакате да изтрезнеем!

Готини хора = готина среща, както винаги. Извънземните гости вече са зачислени към пловдивската сбирка 🙂

Разказахме си за отминали пътувания, дадоха се ценни съвети за бъдещи такива, обсъдихме круизите за възрастни... ей, такива работи 😎

Сънчо, пак да ни събереш и благодаря за организацията!

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

И на мен срещата много ми хареса. Запознах се със @strelec72, @krasen_denev @T.E.Lawrence и други интересни. 

 Доста хора си тръгнаха по-раничко и наистина не успяхме да се видим с всички. Аз @pamela исках да я питам и за Монголия, и за Узбекистан... Трябва да чакам до другата среща или на лично кафе. 😀

 @Botko е планувал Великата Обиколка на Иран, толкова много места, не знам някой друг дали е правил. Благородно му завиждам, че ще види и островите в Залива - Хормоз, Кешм. @strelec72 и Маргото ще ни радват и те със странствания в тези земи. 

 А другата маса беше по-далече и клюките от нея да каже някой друг. 🤗

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Срещата, както винаги, беше страхотна. Определено ме зарежда с енергия, с нови идеи, с хубави спомени, с много усмивки. Благодаря на Сънчо за организацията и на всички присъстващи за невероятната атмосфера! До следващата среща, надявам се скоро.🍷🍹🍺🍻

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Еее, колко се радвам, чи сте се събрали пак! И аз съжалявам за отсъствието ни,  но не ни се получи този път! Нищо де, следващия път дано да успеем!

А на Сънчо поздравления, и  да взима пример от Поли - всеки месец сБирка! Сега в София, утре в Пловдив, а може и други градове да споделят добрият пример!

Поздрави на всички, които четат тук 😊

 

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.