Прескочи до съдържание

Шивач в Hoi An


ivailo_radev

Препоръчани мнения

Здравейте магеланки и магеланци (третият пол да ме извиняват, ама не знам как се наричат),

както винаги - имам странен въпрос.

 

Имате ли опит с шивачите в Hoi An? Може ли да препоръчате някой конкретен? Става дума за шиене на мъжки костюм и няколко дамски неща.

Знам - малко странен въпрос, но четох, че е доста развита индустрията там.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
6 minutes ago, ivailo_radev said:

(третият пол да ме извиняват, ама не знам как се наричат)

https://www.youtube.com/watch?v=P02_TotSKIw

 

За останалото (извън скобите) не мога да помогна.

Всъщност- в TripAdisor има инфо. И още.

 

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Трипадвайзър и гугъл мап са твоето решение. Иначе наистина има хора, които ходят до Хой Ан от другия край на света само, за да си шият костюми. Шивачите са десетки и са известни, че шият бързо, евтино и качествено.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , T.E.Lawrence каза:

Трипадвайзър и гугъл мап са твоето решение. Иначе наистина има хора, които ходят до Хой Ан от другия край на света само, за да си шият костюми. Шивачите са десетки и са известни, че шият бързо, евтино и качествено.

Аз ги подпуках там, ама реших и тук да питам, ако има някой с опит. Препоръчтаха ми за момента един Tony the Tailor. Много добри отзиви, предполагам ще е една идея по-скъп, но пък ако е добър ...

Връзка към коментар

Уау,колко интересно. Аз мисля да ходя към Виетнам през зимата и да питам - какво е толкова изгодно да си ушие човек там, че си шиете? Колко излиза 1 рокля, а 1 костюм? Цена на работа и материал?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.