Прескочи до съдържание

Честит рожден ден :)


Elena

Препоръчани мнения

Честит (вчерашен) Рожден Ден на Поли! Малко по-късно разбрах, но мисля, че дружно можем да я поздравим и днес  ;) Да си много здрава и щастлива, да се върнеш скоро в Ирландия и да посетиш още много много места :) 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Много сте мили! Благодаря ви. Трогвате ме и това е то! :)

Издадоха ме разни хора...а мислех скромно да я почетЪ таз годишнина..

 

Ленче, защо пак да сe връщам в тая Ирландия..? Тя ми е много на сърце и много емоционално съм свързана с нея.., ма мисля, че ми беше достатъчно..

 

И всъщност си пожелах да не ходиш да пееш  без мене, защото не е същото! :P

 

Още веднъж много Ви благодаря!

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честито Поли! На патерици гледам ама то си е ясно защо точно ти си организатор, а не някой друг :) Бъди все така позитивна, толерантна и търпелива и много, много щастлива :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много сте мили! Благодаря ви. Трогвате ме и това е то! :)

Издадоха ме разни хора...а мислех скромно да я почетЪ таз годишнина..

Ленче, защо пак да с връщам в тая Ирландия..? Тя ми е много на сърце и много емоционално съм свързана с нея.., ма мисля, че ми беше достатъчно.. И всъщност си пожелах да не ходиш да пееш да без мене, защото не е същото!

 

Още веднъж много Ви благодаря!

Моя грешка за Ирландия :) А за пеенето ако сформираш някоя мини сбирка като си дойде шефа - там сме ;)

Връзка към коментар

Моя грешка за Ирландия :) А за пеенето ако сформираш някоя мини сбирка като си дойде шефа - там сме ;)

Ами Шефа, не съм се запознала с плановете му.., може да организираме нещо, ще го измислим..

Но аз нямам предвид само тези сбирки...запиши си го някъде из дебелите тефтери... все пак някой трябва да те документира!

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.