Прескочи до съдържание

Нюрнберг - Пукет март 2019


Препоръчани мнения

Търсим 2 двупосочни билета за кратко трипче из Тайланд и кратките 14-17 нощувки. Втората половина на март. Стига да си заслужава, компромис може да се направи с градовете , дати и т.н.  За билет цената се качи на 560€ от 520 , което пак е гут , но ми се налага да исчакам още малко преди да атакувам .. Така че ако има нещо интересно ще съм благодарен  , както и за съвет дали да бързам да ги взимам 🙂

 

Редактирано от tzlatarov
Връзка към коментар

За март не бързай поне до нова година, но и сегашната цена не е някаква непреодолима. Особено ако говорим за полет с едно прекачване. 

Връзка към коментар

Просто не съм в течение как се движат цените по принцип и кои месеци е добре да се купуват билети. Иначе и тази оферта ми харесва ,като отиването е с прикачване и нощувка в Истанбул , което  ме кефи.

Връзка към коментар
преди 1 час, tzlatarov каза:

Просто не съм в течение как се движат цените по принцип и кои месеци е добре да се купуват билети. Иначе и тази оферта ми харесва ,като отиването е с прикачване и нощувка в Истанбул , което  ме кефи.

Никой тук не е много в течение как ще са цените от Нюрнберг 🙂 Под 400 евро е супер сделка и трябва да купуваш веднага, между 400-450 е доста добра цена, ако те устройват часове и дати трябва да купиш. Между 450-500 евро - гледай да си капризен дали всички детайли като дати, часове, продължителност са ти удобни и ако евентуално не ти се чака, а искаш няколко месеца да изпитваш онова усещане, че вече имаш билети в джоба 🙂 Ако нямаш особена гъвкавост в датите, може и тези да ги купиш. 

 

Над 500 евро, вече навлизаме в сферата на нормалните тарифи до Тайланд и можеш да чакаш. При положение, че полетите са чак март месец, аз както казах бих изчакал поне до нова година. 

 

И всичко това с условността, че никога не знаеш какво ще се случи и това е много груба моя преценка, при това базирана предимно на цените от София.

Връзка към коментар

И на мен в Нюрнберг ми е най-близкото летище, като наблюденията ми са, че от там много, много рядко има добри оферти до търсени дестинации. Търси от Мюнхен или Франкфурт, а до там се стига лесно с кола/влак или автобус.

Връзка към коментар

Общо взето е по -евтинджак от други летища, но като сложим пари за гориво + паркинг на колата излиза същото 🙂

Данке все пак на всички , ще го дебнем още малко и боййй 🙂

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.