Прескочи до съдържание

Търся изгоден самолетен билет от Куала Лумпур или Пукет до София и обратно юни 2019


Препоръчани мнения

Търся изгоден самолетен билет от Куала Лумпур, Пукет или Банкок до София и обратно в периода 21-30.06.2019, като идеята е да имам поне 3 работни дни в София на разположение. До момента съм си взимал на Turkish Airlines билети за около 400 евро Пукет-София-Пукет, но в момента са за над 800 евро. Предпочитам да летя от Куала, но няма проблем да бъде и от Пукет или Банкок, ако има по-добри билети.

Редактирано от xligon
Връзка към коментар

Основно правило - ако цените в момента ти се струват високи и имаш повече от 3 месеца до полета, просто отлагаш покупката. За толкова напред във времето хубави билети не можеш да намериш сега. 

Връзка към коментар
преди 14 часа, Георги каза:

Основно правило - ако цените в момента ти се струват високи и имаш повече от 3 месеца до полета, просто отлагаш покупката. За толкова напред във времето хубави билети не можеш да намериш сега. 

Обикновено си ги купувам от 3 до 9 месеца предварително, според това какви са ми плановете, но сега за пръв път не виждам добри цени. Предните пъти без проблем си намирах за около 400 и нещо евро двупосочния. Ще продължа да търся и се надявам до 2-3 месеца да излезе нещо изгодно в тези дестинации.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.