Прескочи до съдържание

Дестинация: Кипър?


Препоръчани мнения

Мирослав Василев
преди 38 минути , valpet каза:

И аз да се присаеденя за питането заПафос. Вече съм ходил там преди 3 години .но само за половин ден.Сега ще ходя от 10 октомври за 5 дни.но искам да бъда само в този регион Интересуват ме хубави пясъчни плажове около Пафос.До Синята лагуна 

може ли да се стигне с обществен транспорт или с рент а кар? А около Полис има ли какво да се види?Знае ли някой какви са цените на колите под наем там на място?

Според мен, най-хубавият плаж в региона е Coral Bay, на 10-15 минути с автобус от Пафос.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Доколкото знам до синята лагуна може да се стигне и с джип - предлагат се и такива сафарита. Районът е планински и едва ли може да се стигне го там с лека автомобил.  Предполагам че такова ще е по-изгодно да се наеме от Лачи. 

Връзка към коментар

Специално гледах от корабчето, на паркинга на Баните на Афродита си имаше съвсем обикновени коли, но така или иначе екскурзиите са много приятни. Има два варианта, къса - само до Синята лагуна и дългата - заобикалят чак носа и е цял ден, с изхранване.

 

Много ми хареса плажа преди Лачи, не двете заливчета, а западно от градчето, то пътят минава покрай него, няма начин да не го видите.

 

 

Редактирано от Звелина
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ние уж се спазарихме за по 15 Е, че бяхме 5 човека и момичето на билетите беше българка. Около 3.5 часа е цялата екскурзия, пътуваш, спират за плуване и те връщат.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.