Прескочи до съдържание

Трансторт рано сутрин от Милано до Малпенса


Препоръчани мнения

Здравейте! Гледам, че Райън лети от Малпенса за София много рано - 8,05 часа сутринта. Разглеждах влаковете от ж.п гарата Милано Четрале и уж първият би ме стоварил час и половина преди излитане. Всичко чудесно, но миланското метро тръгва в 5,40 сутринта. Дали се лъжа и какво ми препоръчвате за транспорт в този случай?

Връзка към коментар
преди 1 минута , Balkanka каза:

Здравейте! Гледам, че Райън лети от Малпенса за София много рано - 8,05 часа сутринта. Разглеждах влаковете от ж.п гарата Милано Четрале и уж първият би ме стоварил час и половина преди излитане. Всичко чудесно, но миланското метро тръгва в 5,40 сутринта. Дали се лъжа и какво ми препоръчвате за транспорт в този случай?

Аз винаги ползвам автобусите-шатъли, които тръгват от гарата на всеки 15-тина минути.

Ако хотела е далече от гарата, можете да проверите за нощен транспорт или да ползвате такси.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Mary каза:

Аз винаги ползвам автобусите-шатъли, които тръгват от гарата на всеки 15-тина минути.

Ако хотела е далече от гарата, можете да проверите за нощен транспорт или да ползвате такси.

Благодаря Ви. Не видях нощен транспорт...Дали бихте ми подали някакъв линк?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Balkanka каза:

Благодаря Ви. Не видях нощен транспорт...Дали бихте ми подали някакъв линк?

Тук и тук може да видите транспорта през нощта. Там където е написано метро, всъщност не е метро, а автобуси, които се движат почти по метролинията.

А в този сайт можете да си зададете начална и крайна точка и да видите какъв транспорт ще ви предложи по зададения час.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.