Прескочи до съдържание

Сингапур-София


Препоръчани мнения

Търся билет от Сингапур до София в периода от 4 до 8 февруари! Намерих билети Сингапур-Берлин на Scoot fly за 195-205 евро на човек и от там Берлин-София за 25-30евро с Раян еър. Въпросът ми е дали тази цена е добре или да продължа да търся. Склонен съм да летя и от Куала Лумпур за София, но от там не намерих нищо добро като цена

Връзка към коментар

Почти изключено да намериш по-евтин вариант за еднопосочен билет до Европа > София от Scoot. 

 

Единствено може да се надяваш сами да си подбият цената с някоя промоция,  което не е сигурно. 

 

Може да пробваш да спестиш някое евро и купувайки през тия сайтове. За полети на Ryanair със сигурност се получава,  за Scoot не знам  :

 

 

 

Връзка към коментар
преди 46 минути , Martin89 каза:

Търся билет от Сингапур до София в периода от 4 до 8 февруари! Намерих билети Сингапур-Берлин на Scoot fly за 195-205 евро на човек и от там Берлин-София за 25-30евро с Раян еър. Въпросът ми е дали тази цена е добре или да продължа да търся. Склонен съм да летя и от Куала Лумпур за София, но от там не намерих нищо добро като цена


  • Маршрут Сингапур-Берлин-София
  • Фиксирани летища? Не
  • Тип полет Еднопосочен
  • Примерни дати и престой От 4 до 8 февруари
  • Допустимо ли е прекачване на отделни билети? Не
  • Брой куфари 1
  • Най-добра оферта 195-205 евро на човек Сингапур-Берлин
  • Платежни инструменти Visa
  • Брой пътуващи 2

Направи си регистрация в scoot. Даваха код за намаление за първото пътуване.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.