Прескочи до съдържание

София - Пукет - София Февруари 2019


Препоръчани мнения

Здравейте 🙂

 

Търся самолетни 2 двупосочни самолетни билета София- Пукет. Престой 7-9 дена в периода 20 Февруари - 30 март (най-добре е последното десетдневие на Февруари). Като цяло е възможно да се мине и през Банкок , но колкото е по-малко транспорта , толкова по-добре. Ще сме с куфари. Нямам против прекачвания.

 

Досега най-доброто , което намерих е в порядъка 530-550 евро, но вече не помня къде точно (доста гледах, но за жалост не си водих записки)

 

Имам Mastecard, Visa Electron, Visa Gold (кредитна карта). 

 

Благодаря предварително!!

 

Поздрави,
Иван

Редактирано от ipg
Връзка към коментар

Благодаря много! Тъй като досега съм купувал билети само от сайта на авиопревозвача, а в случая цената на снимката е по-ниска отколкто директно през сайта на превозвача, може ли да съм сигурен, че няма да има някакъв шанс за измама?

И още 1 въпрос - тази цена от 462 ниска ли е или може принципно и по-ниска да има(Питам защото не знам как са цените за Тайланд)

 

Мерси!

Връзка към коментар

Cпрямо твоята е ниска. Измама няма,  но ако се налагат промени в повечето случаи ще трябва да контактуваш с посредника.  Ти решаваш колко ти е важна разликата в цената. 

 

Ако купуваш директно от сайта на авиокомпанията  София - Тайланд на 550 € е висока цена,  450€ е нормална цена,  380-400€  вече е добра цена. 

 

Дали ще има промоции и такива цени до февруари знаят единствено в маркетинговия отдел на Qatar Airways. 

Връзка към коментар
преди 1 час, stanimir каза:

Cпрямо твоята е ниска. Измама няма,  но ако се налагат промени в повечето случаи ще трябва да контактуваш с посредника.  Ти решаваш колко ти е важна разликата в цената. 

 

Ако купуваш директно от сайта на авиокомпанията  София - Тайланд на 550 € е висока цена,  450€ е нормална цена,  380-400€  вече е добра цена. 

 

Дали ще има промоции и такива цени до февруари знаят единствено в маркетинговия отдел на Qatar Airways. 

Благодаря много за информацията! Предполагам под промени се визира смяна на дата и т.н.? 

Връзка към коментар
преди 14 минути , ipg каза:

Благодаря много за информацията! Предполагам под промени се визира смяна на дата и т.н.? 

По-често са часове, но понякога и дати. При катарците обикновено има ежедневни полети, така че смяна на дата трудно ще настъпи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.