Прескочи до съдържание

Песните на Октомври


Polina

Препоръчани мнения

Скоро ще пътувам в Елзас, която както знаете е била област, за която са воювали Франция и Германия доста години и често е била ту френска, ту немска. Е, ето от мен една песничка наполовина немска, наполовина френска с такова преплитане на двата езика, каквото очаквам да видя в културата на Елзаския регион.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На 9 октомври, 1940 е роден един от най-великите музиканти на миналия век - Джон Ленън, а на 10 октомври, 1813 е роден грандиозният оперен майстор Джузепе Верди. Така че, аз искам да отдам почит на двамата титани с една песен на Ленън и една ария от Верди.

 

Luciano Pavarotti - Rigoletto La Donna è mobile

 

Imagine - John Lennon
https://www.youtube.com/watch?v=VOgFZfRVaww

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Goal & Boss, благодаря ти. Ето ти и на теб една украинска кавър версия на Despacito да знаеш къде да ходиш в Украйна.

Despacito/"Десь по світу"/Някъде по света

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

46 години от основаването на легендарната група „АББА“

Бьорн Улвеус – композитор, вокалист и китарист, Бени Андершон – клавишни инструменти и вокалист, Агнета Фелтскуг – вокалистка и Ани-Фрид Люнгста – вокалистка.

АББА е продала 370 милиона албума, което я нарежда на второ място по продажби в Европа след Бийтълс и на четвърто място в света.

 

 

 

 

Редактирано от Емика
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Един от любимите ми - Дейвид Гарет:

garet1.jpg

 

 

А утре пък, ще има концерт на " лудия цигулар" в София:

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.