Прескочи до съдържание

София-Токио-София


Препоръчани мнения

Цените са доста високи, а и е доста рано. Но пък баш тогава май е сакурата, та...не се знае, знае ли се. При всички положения не мисля, че има накъде да стават по-скъпи билетите, аз бих изчакал. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От Лондон, Барселона и Милано излизат полети около 500 евро в периода, но пътуването до там в април винаги е скъпо.

Струва си да се преглеждат полетите от Истанбул.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За посочените от теб дати катарците дават 1487 лв на човек. За същите дати Аерофлот дават цена 1383 лв, но с голям престой на връщане на Шереметиево - 16 ч и половина.

 

И да. Това е периодът на сакурата (по-скоро средата до края) и е силен сезон, така че цените едва ли ще паднат. В същото време нощувките се качват много (ние нашите ги бяхме резервирали около 9 месеца в аванс и последните 4 месеца преди сакурата вече бяха цифромания).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Eva eva каза:

Самолетни билети за полет София - Токио - София


  • Маршрут София-Токио-София
  • Фиксирани летища? Не
  • Тип полет Двупосочен
  • Примерни дати и престой 01-11-04.2019 г. +/– 3 дни. Престой 9 нощувки.
  • Допустимо ли е прекачване на отделни билети? Да
  • Брой куфари 2
  • Най-добра оферта 1259 лв. с Катарските авиолинии, директно през техния сайт. През момондо цената е с 50 лв. по-евтина.
  • Платежни инструменти
  • Брой пътуващи 2

Това обща цена за двама ли е ? Защото ако е така е доста по добре от цената на @Дани Магелани

Връзка към коментар
преди 22 часа, Eva eva каза:

Таньо, да гледам примерно през Momondo Истанбул - Токио - Истанбул или на турските авиолинии?

chandni1259 лв. ми дава цена, пък и бонус - Доха 🙂 

Полети от Истанбул като цяло. Най-вероятно ще излизат най-много предложения на Търкиш, но миналата година, когато имаше полети от Европа за около и не много над 400 евро те също имаха близки цени.

Смятам, че по време на Великденските празници се стига по-евтино и лесно до Истанбул отколкото до централна Европа.

Не е ли опция да не летите до Токио. Миналата година излизаха цени около 400 евро до други японски градове както е написала @Дани Магелани .

 

image.png.5efa002241f82295c4fa4a87a1a3a777.png

image.png.d83b20caf6810b7aac0a69dc3367bb30.png

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

Вариант е и полет до Осака. Ние докато се начудим и полетите на Катар скокнаха до 1 600 лв. 😄 Вариант ни е и AlItalia - 500 евро ни дава цена, с полет от София, но има междинна нощувка на връщане в Рим. 

 

 Таньо, този полет с LOT на техния сайт ли го намерихте? На мен ми излизат по-високи цени, но явно не гледам на правилното място 🙂 

 

Благодаря много за мненията. 

Връзка към коментар

За Сакурата точно не знам дали ще паднат. Аз взех два билета за 20-31 март още през август за 2,7к общо. 

Редактирано от Worldismine
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето, това ни е вариантът...засега. Харесва ли ви? Ако решим да действаме от тук ли да купуваме, през момондо, който прехвърля към Gotogate? Сигурен ли е този сайт?

 

image.png.7a85e9b5e8d968895ee14d45bf1b7086.png

 

 

Връзка към коментар

И всичко е заради Сакурата? Както са написали по-горе другите - това се води силен сезон, така че намаление кой знае какво драстично едва ли ще има.

Япония е доста сериозна дестинация, в която има ужасно много неща, които да се видят!!! и които са не по-малко впечатляващи от цъфналите вишни 🙂

 

Връзка към коментар
преди 20 часа, Eva eva каза:

Таньо, този полет с LOT на техния сайт ли го намерихте? На мен ми излизат по-високи цени, но явно не гледам на правилното място 🙂 

 

Цената беше актуална - проверено и тогава публикувано.

Търсачката е https://www.skyscanner.de/

 

П.П. В момента същия полет излиза на цена 547 евро тук:

         https://www.mytrip.com/de/flights/searches/d9e5f47e5b2042f1b40ed38d6ef98e51?selected_journey=efd723435f384a2cab14349776c498ef

 

image.png.53c52197308191f2e4c19b55ee4a22fc.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Пак съм аз 🙂 Имам следната чуденка - momondo.com ме препраща към trip.bg. ОК ли е този сайт? Да действаме ли? Освен това в trip.bg дава цена 4 880 лв. за 4 човека, но с някаква отстъпка при плащане с Master card, пък ние плащането ще го правим с Visa.  При това положение ще ни се вдигне ли цената? Или пък да си чакаме черния петък 😄

 

image.png.d8054f8e73b4a6c5ecb646bcfb3fdfaf.png

Връзка към коментар
преди 4 минути , Eva eva каза:

ОК ли е този сайт?

Сайтът е ОК, от него купихме билетите от Рио до Фос до Игуасу, както и с Аерофлот до Япония и всичко беше наред, но ако отстъпката е с друг тип карта, щом въведете Visa-та, цената ще се вдигне. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз миналата година по това време купих за сакурата за 2018. Търсих доста време около месец и намирах на цени  500-550 евро с тръгване от София.

Накрая купих за по 500 от София точно за Сакурата. Малко след това са появи една оферта от която доста хора се възползваха.

За мен над 600 евро не е много добра цена, но зависи дали може да търсите ежедневно и да чакате още.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Alexander, аз от 1 година следя сайтовете и чакам ПРОМОЦИЯТА 🙂 Няма друго, това е. Ще почакаме още малко, поне до Черния петък и ще действаме. Вие с коя компания летяхте? На мен ми излиза по 1200 лв. на човек с Катарците, поне ще видим Доха 🙂 Това ми е успокоението. Иначе има за 1000 и нещо с АлИталия, но доста ги плюят като условия, пък и там задължително трябва да има междинна нощувка и ще се оскъпи цената. Пък и съм била в Рим 🙂 

Връзка към коментар

Аз бях намерил с Караците първоначално, но тъкмо да ги купя и вдигнаха цената с 20%.

В последствие взех с airfrance, като си направих голям престой в Сеул-12 часа през деня, можеше и да е къс.

Кой какво плюе е много относително, много хора и  за airfrance  не говорят ласкаво, но аз нямам забележки. От Сеул до Токио в двете направления, както и на връщане от Сеул към Париж летяхме с корейците Korean. Аз гледах у часовете на кацане, има полети кацащи в 10 вечерта в Токио и за мен това не е оосбено удобно.

 

Взмай което ти е най-евтино с по-малки престои или ако са дълги си избери къде искаш да чакаш и каво искаш да видиш евентуално. 

Аз само с Аерофлот не бих се наел, но ако е доста добра цена ще се прежаля.

Бях минал през tripair  и ми свалиха към 100евро на билет спрямо всички останали търсачки и самата сттаница на airfrance.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.