Прескочи до съдържание

Цюрих-Филаделфия-Канкун


Препоръчани мнения

Здравейте, скъпи Магеланци :))

 

На 17.11.18 ми предстои пътуване до Канкун. Полета ми е от Цюрих през Филаделфия и имам 2 часа и 30 мин за прекачване.

Искам да попитам някой има ли опит с летището във Филаделфия, дали времето е достатъчно, както и дали трябва да си взимам багажа и да го чекирам на ново? Също така имам туристическа виза за САЩ и се чудя дали тя е достатъчна за прекачването прес Филаделфия или ми трябва друга виза?

Благодаря Ви предварително за информацията 🙂

 

Връзка към коментар

Б1/Б2 (туристическа виза) е достатъчна

Багажът се взима след минаване на паспортен контрол, носите го с Вас покрай митничарите и после го чекирате обратно - има си специално гише

2 часа и 30 минути - зависи. Ако няма много хора на паспортната проверка, може и да успеете. Фила е голямо и не много добре организирано летище. Няколко поредни дни следете от кой терминал/гейт излитат полети за Канкун и къде кацат полетите от Швейцария - така ще се ориентирате каква "разходка" имате да направите през летището...

Връзка към коментар

Пререждане на опашката може да създаде ненужни главоболия. Обяснете на най-близкия служител, че имате къса връзка - понякога пускат пътниците с къса връзка през гишето за дипломати. Това няма да Ви спести от чакането на лентата за багаж... Включете във времето ново минаване на секюрити, но със сваляне на обувките, минаване на 3-Д скенер,...

Връзка към коментар

Благодаря много за инфото, явно ще трябва да съм доста експедитивна и напориста и да се надявам, че ще успея:)  И ще ми е з аурок следващия път да обмисля всички варианти преди да купя самолетните билети 🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.