Прескочи до съдържание

Рекапитулация от Уикенд с Основателя 08-10.11.2013


Polina

Препоръчани мнения

Чаках, чаках и след като никой не пожела доброволно да признае какво се случи в последните часове на срещата в Долна баня, а виждам, че се разпространяват и грозни фалшификати, реших все пак да покажа голата истина:

 

post-53-0-01460400-1385537282_thumb.jpg

 

Честито!

 

:P

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Абе, много сте убави, бре! Сичките! :)

 

Ротата е славна и се надявам скоро да има полк, дивизия и армия от политиканци. И името им да стане легион.

 

Апропо, драги ми Жорко, добър избор на "Кедрите", миналата година даскалите от НПМГ също празнуваха там. Бас ловя, че си спал в леглото на някой свой даскал... Дали пък с Димо не сте баджанаци по легло! :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чаках, чаках и след като никой не пожела доброволно да признае какво се случи в последните часове на срещата в Долна баня, а виждам, че се разпространяват и грозни фалшификати, реших все пак да покажа голата истина:

Къде са тез фалшификати? Къде? :)

Кой, кой ги разпространява? :lol:

А истината щеше да е гола само ако Тереза беше там.

 

ПС. Браво на когото трябва, добре си е свършил работата.

Редактирано от Polina
Връзка към коментар

И преди Основателят да каже "А", нека му помогна с "Б". На горната снимка лицата не са тагнати, тоест имаме пълна анонимност, което не предполага недоволство от липсата на предварително съгласие за публикуване. Ако все пак някой се почувства засегнат, нека да каже, а отговорните лица ще се погрижат да бъде заличен от снимката... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мисля си дори на следващата среща да приемем Програма, дори може и Цели да си набележим, че да се вижда как нещата вървят напред! :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Забравих да поискам индивидуално съгласие за публикуване на снимката още докато я правихме. ОК, нека седи за сега, но ако някой гъкне я махам моментално :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Поли, ето ти цел, на всяко събиране задължително семинар на тема - повишаване нивото на немския език сред групата. Мисля актуално предвид честото прехвръкване до Берлин и обратно. Някой вече предложи да се включи с помощни материали по темата.  :lol:

Връзка към коментар

Като казваш уроци по немски език и се сетих за това (без някой да ми се сърди, пък и не е най-доброто качество, но пък е ретро и ужким било на немски с швейцарско наречие):

Връзка към коментар

Мисля си дори на следващата среща да приемем Програма, дори може и Цели да си набележим, че да се вижда как нещата вървят напред! :P

Направо сте тръгнали към създаването на нова политическа партия, а то е ясно кой ще е Лидерът!

Редактирано от но нейм
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ей, ма какви сте хубави :) ! Много ми се иска да дойда на следващата среща да се запознаем :P !

Присъединявам се!! Страхотна група сте!! И на мен ми се прищя да се запознаем B)

Редактирано от danimarkova
Връзка към коментар

Забравих да поискам индивидуално съгласие за публикуване на снимката още докато я правихме. ОК, нека седи за сега, но ако някой гъкне я махам моментално :)

 

А, ако никой не гъкне, приемам за установено, че си съгласен с настъпилите промени и започваме да планираме следващата сбирка... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мисля, че възхитителната ни група като цяло надделя и освети дребната манипулация в знамето, която приложихте. Може да се каже, че аурата ни смачка крехкия ви преврат с чук :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мисля, че възхитителната ни група като цяло надделя и освети дребната манипулация в знамето, която приложихте. Може да се каже, че аурата ни смачка крехкия ви преврат с чук :)

 

Така те харесвам!

Значи, решено?

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.