Прескочи до съдържание

София-Лондон-София


Препоръчани мнения

Здравейте! Някой иска ли да ми помогне за:

 

2 билета, София-Лондон-София, с един чекиран багаж. 

София-Лондон 23 декември, Лондон-София 04 януари.

 

Гледах само Wizz, без дискаунт, общата цена е 523 лв. Може да излязат по-евтини, но незнам къде да търся.

 

Ако на някой му се занимава, ще бъда благодарна.😀

 

 

Редактирано от Емика
Връзка към коментар
преди 43 минути , Емика каза:

Здравейте! Някой иска ли да ми помогне за:

 

2 билета, София-Лондон-София, с един чекиран багаж. 

София-Лондон 23 декември, Лондон-София 04 януари.

 

@Емика Аз едва ли ще предложа по-добри цени, но да кажа, че цените ще се качват непрекъснато - и в определен момент ще изчезнат категорично. Тогава и двойно повече да е готов да даде човек, няма.

Този период точно - и точно тези дати - съм го пътувала емнайсет пъти. Това са най-скъпите дати за полети във Великобритания. Ако пътуването е желателно и наложително, купете билети още днес.

Успех! 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Rainy каза:

@Емика Аз едва ли ще предложа по-добри цени, но да кажа, че цените ще се качват непрекъснато - и в определен момент ще изчезнат категорично. Тогава и двойно повече да е готов да даде човек, няма.

Този период точно - и точно тези дати - съм го пътувала емнайсет пъти. Това са най-скъпите дати за полети във Великобритания. Ако пътуването е желателно и наложително, купете билети още днес.

Успех! 

Да се включа и аз, т.к. търся 4 билета София-Лондон-София за 25.12-30.12 или 26.12-31.12.

 

В момента имам някакъв Уиз кредит, който ще ми помогне, но края на следващия месец очаквам още 100 евро. Дали цените ще се вдигнат повече от 100 евро до края на Ноември и струва ли си да рискувам? В момента ако включа Уиз дискаунта, който имам билетите ми излизат по 100-120 лв на човек.

Връзка към коментар

П.П. @ЕмикаПогледни Easyjet. С тях съм купила билети на приятели, идващи за Нова Година при мен:

 

image.png.d4f76471737ae6ff7fea1962a58e9305.png

 

image.png.e7860796240fcd9eed7ba4219551ec26.png

 

 

 

преди 3 минути , П.Кръстев каза:

Да се включа и аз, т.к. търся 4 билета София-Лондон-София за 25.12-30.12 или 26.12-31.12.

 

В момента имам някакъв Уиз кредит, който ще ми помогне, но края на следващия месец очаквам още 100 евро. Дали цените ще се вдигнат повече от 100 евро до края на Ноември и струва ли си да рискувам? В момента ако включа Уиз дискаунта, който имам билетите ми излизат по 100-120 лв на човек.

Не си струва да чакаш. Няма да паднат. 

 

25.12 няма никакъв градски транспорт. Нула. Виж Easijet - за 26-ти точно взех билети за моите приятели. 

Връзка към коментар
преди 20 минути , Rainy каза:

25.12 няма никакъв градски транспорт. Нула. Виж Easijet - за 26-ти точно взех билети за моите приятели. 

T.e. на 25.12 няма никаква опция да стигна от летище Лутън до града? дори и автобусите на Green Line (757) не пътуват ?

Връзка към коментар

аз също трябва да се прибирам на 15.12 от Лондон и се наложи да си купя билет с прекачване през Италия 🙂 не можах да преглътна цената от 900 лв за тримата , а така ми излезе 230 с куфар 🙂

Така че , ако си намерите билети на по-нормална цена за тоя период направо купувайте 🙂  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Докато синът ми учеше във Великобритания, се е прибирал през Болоня. Сутрешен от Лондон, вечерен до София. На половин и по-малко цена и получаваш дневна разходка в Италия. И между другого, една година не се прибра за Коледа, защото беше на работа, но до последно имаше билети и дори на Уиз паднаха малко в последния момент.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , П.Кръстев каза:

T.e. на 25.12 няма никаква опция да стигна от летище Лутън до града? дори и автобусите на Green Line (757) не пътуват ?

Нямаш. На 25 декември се движат САМО частни коли и таксита. 

Връзка към коментар
преди 27 минути , lesy каза:

Докато синът ми учеше във Великобритания, се е прибирал през Болоня. Сутрешен от Лондон, вечерен до София. На половин и по-малко цена и получаваш дневна разходка в Италия. 

Абсолютно билетите с прекачвания са по-евтини! Миналата година така се прибрах - през Хамбург - Eurowings и Ryanair, като исках да видя и един Коледен базар. С едно голямо НО. Точно тогава Ryanair отмениха една камара полети - включително и по Коледа. Имаше засегнати магеланци. Аз се изкъкнах суха тогава... Та проблемът е - ако виснеш някъде в Италия или другаде, много трудно се намират билети като алтернатива при канселирани полети. 

 

преди 32 минути , lesy каза:

И между другого, една година не се прибра за Коледа, защото беше на работа, но до последно имаше билети и дори на Уиз паднаха малко в последния момент.

Убедена съм, че има изключения. Моят опит се базира на 7 години пътуване в този период, плюс търсене на алтернативи за приятели - едно е да пътува сам човек, друго - четиричленно семейство с деца. А когато се налага спешно прибиране и има нула билети - е драматично. Няма значи няма.

 

В никакъв случай не претендирам за меродавност. В общия случай билетите свършват - има огромно количество българи тук - плюс семействата им на гости, както и авиокомпаниите залагат максимални цени още от самото начало. Ако човек няма спешна работа, изчакването не е проблем - каквото стане. Ако има планове, които не е желателно да се нарушават, по-ранното купуване е препоръчително.

 

Силно препоръчвам също тогава да се пътува с относително по-надеждни авиокомпании или да има човек застраховка за пътуването си.

Връзка към коментар

Ако се движите срещу течението, има много евтини билети в последния момент. Миналата година така взех София - Лондон на 24 или 25 дек и 30 дек. Обратното е сложно, за около 17-18 нямаше никакви места с Бритиш или Бг Еър към София, та се наложи с Уиз и колко платих не ми се ще да си спомням...

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.