Прескочи до съдържание

Сбирка Варна - 28.10.2018


zvezda9001

Препоръчани мнения

Здравейте,

Евгени отново организира сбирка на пътешествениците във Варна, само че си имаме група във facebook и там се организираме. Така че реших да попитам има ли някой желаещ да се присъедини към нас на 28.10.2018 г.(неделя) в 12:00 часа, мястото отново е Happy Morska gara. Към групата ни има вече записани и магеланци, но пиша и тук, тъй като не всички са добавени във facebook. Моля ако има желаещи да се присъединят към варнеската сбирка на по ракийка, да напишат тук във темата за да знаем колко места да резервираме. Ще ви очакваме да се запознаем и обменим опит 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , lesy каза:

@zvezda9001Би ли дала линк към събитието, че Евгени не ми е от приятелите. Може и на лично.

ще те добавя в чата, защото ние си пишем в един чат във facebook. Само че не ти знам facebook-ка, ако ми го дадеш ще те добавя 🙂

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Mary каза:

А защо не си пуснете една тема тук, в която да се организирате?

Нали това е идеята на форума? 

Здравей, защото това е съвсем друга група в която по някаква случайност има и Магеланци. И с тях се събираме почти всеки месец, затова реших и тук да го напиша, ако иска и някой друг да дойде от Магеланци 🙂

Връзка към коментар
Преди 1 час, zvezda9001 каза:

Здравейте,

Евгени отново организира сбирка на пътешествениците във Варна, само че си имаме група във facebook и там се организираме. Така че реших да попитам има ли някой желаещ да се присъедини към нас на 28.10.2018 г.(неделя) в 12:00 часа, мястото отново е Happy Morska gara. Към групата ни има вече записани и магеланци, но пиша и тук, тъй като не всички са добавени във facebook. Моля ако има желаещи да се присъединят към варнеската сбирка на по ракийка, да напишат тук във темата за да знаем колко места да резервираме. Ще ви очакваме да се запознаем и обменим опит 🙂

Само уточни, че тази Фейсбук група е пак на хора, които обичат пътешествията, но не е свързана със сайта Магеланци (на който пишем и четем в момента), който май си има също страница на ФБ. Някои сме и "двойни агенти". 🙂 Не, че е много важно де, но все пак да е по-ясно.  🙂  Аз се записах за срещата в неделя на чат-а на Messenger.

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Там ще сме няколко часа, така че и в 13 часа да дойдете пак ще сме там. Записах всички до тук казали, има още време така че може и някой друг който пожелае да се запише 🙂 Ще се радвам да се запознаем.

Връзка към коментар

По случайност в събота съм във Варна, а полета ми обратно към София е в неделя следобед.

 

С други думи - ще намина в 12:00 в Happy Морска гара с най-голямо удоволствие 🙂

 

Май обаче не познавам по лице никого от варненската група, как ще се разпознаем? Някой ако може да драсне на лично някакъв телефон за всеки случай...

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , Георги Матеев каза:

По случайност в събота съм във Варна, а полета ми обратно към София е в неделя следобед.

 

С други думи - ще намина в 12:00 в Happy Морска гара с най-голямо удоволствие 🙂

 

Май обаче не познавам по лице никого от варненската група, как ще се разпознаем? Някой ако може да драсне на лично някакъв телефон за всеки случай...

Мен ме познаваш от Софийските сбирки, но най-вероатно ако успея ще е след 13ч. Не познаваш ли  @FlyTraveler

 

Редактирано от lesy
допълнение
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , lesy каза:

Мен ме познаваш от Софийските сбирки, но най-вероатно ако успея ще е след 13ч. Не познаваш ли  @FlyTraveler

 

Теб да, разбира се, но аз ще дойда още в 12:00, че най-вероятно ще трябва да тръгна към летището към 13:00. А @FlyTraveler го познавам само от снимките, лично не сме се засичали все още.

 

ОК де, предполагам ще се ориентирам някак 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Заформя се една страхотна сбирка  🙂 Резервацията ще е на името на Евгени Димитров. Моя телефон за контакт е пишете на лично за телефон, ако нещо не може да се ориентирате. Сбирката започва от 12 часа на Happy морска гара в неделя, а до кога ще продължи не се знае 🙂 

Редактирано от Георги
премахнат телефон
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

@zvezda9001 - недей да публикуваш личен телефон, че всякакви поразии могат да станат. Ако някой се притеснява, че нещо не му е ясно, разменете телефони на лични 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Повдигам малко темата, че утре ще правим резервация, събрахме се около 25 човека 🙂 накрая ще ги броя точно, ако иска още някой сега е времето да се включи 🙂

Редактирано от zvezda9001
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Резервацията е направена за 12 часа на 28.10 (тази неделя) на името на магеланци, заведението е Хепи, Морска гара. Помолил съм за 2 големи маси по 12 човека. Масите ще са за непушачи. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.