Прескочи до съдържание

София - Лима - Рио - София


Препоръчани мнения

Здравейте, четирима човека търсим билети за нашето пътешествие до Бразилия и Перу с престой около 3 седмици. Целим се за февруари или март 2019, като нямаме точно фиксирани дати. Няма значение дали ще е София - Лима - Рио - София или София - Рио - Лима - София. До момента най-добрата ни оферта е тази:

 

02.03  София - Амстердам 07:00-09:00
02.03  Амстердам - Панама 11:25-16:30
02.03  Панама - Лима 18:42-22:29

22.03  Рио - Париж 16:30-07:35
23.03  Париж - София 10:10-14:00

 

 

за 710 евро, като предимството и е, че няма да преспиваме в някой друг град в Европа преди или след полета до Южна Америка. Разглеждах доста из сайтовете и успях да сваля 40-50 евро, но с две нощувки из Европа. Пробвах и друг вариант с двупосочен до Рио, но така цената падна до 510 евро, но с 1 нощувка в Ница и допълнителен полет Бразилия - Перу и ми се струва, че не са достатъчно предимствата.

 

 

 

 

Връзка към коментар

Не мога да се справя по-добре от funny. Според мен с оглед на маршрута цената е що-годе ок. Понеже нямаш фиксирани дати и има доста време до пътуването, не пречи да изчакаш за някоя грешка или промо, може да те удари по главата без да искаш 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Наши приятели си взеха преди 2 седмици София- Буенос Айрес - Рио-София за след 2 седмици за 700 евро. Вярно, че е с Alitalia, но и аз мисля, че може да изчакате. А и в Перу февруари не е топ сезон, което не означава, че е лошо, а че би имало по-малко хора.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За пътуване през февруари спокойно може да изчакаш до към нова година дали ще изпадне нещо по-евтино. Текущата цена хич не е ниска, макар и да говорим за доста специфичен полет. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От 2 до 6 март е карнавала, така че точно около тези дати не вярвам да паднат цените (и за полети във Ю.Америка). Извън 1-10 март е ок да почакаш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , neuromancer каза:

От 2 до 6 март е карнавала, така че точно около тези дати не вярвам да паднат цените (и за полети във Ю.Америка). Извън 1-10 март е ок да почакаш.

Офтопик съм,  но  от няколко години следя цените по това време и за пръв път виждам толкова евтини нощувки по време на Карнавала?  Полетите от София за около 600 € също не са чак толкова зле. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От 2 дни се мотае една оферта от Рим до Рио - https://www.flynous.com/cheap-return-flights-from-rome-to-rio-de-janeiro-from-e381/?fbclid=IwAR1SyacFgPaP7bJs07CqD-iRtDw8DXogHhBNIG-PwovW0vW2lxnNnolsUqM

Имаше и добри цени за вашия период (вече се вдигнаха малко) - нооо пък не включва Лима

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.