Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

Преди 1 час, Тополска каза:

Историята на моя подарък започна както повечето тук с известие за пратка. Куриерът ми подаде голям правоъгълен плосък пакет' Докато се чудех дали това не е картина, той чукна с бар-код четеца и възкликна "а, има още един пакет".  Еха, два подаръка. Върнах се бързо в офиса и започнах трескаво да отварям, като малко дете буквално. И изкочи това:

48041561_1008870869298930_7253491862139305984_n.jpg.70b2c3b39214f467641fd422f2aa25cf.jpg

 

Тази красота ме подтикна да вляза в групата на "нечовеците" и да ги подържа под елхата без да ги отварям. Ще прочета само картичката. Ами прочетете я и вие, и познайте какво се случи после:

 

SKMBT_28318120709050.pdf

 

Ами, да. Разревах се и не можех да бъда "нечовек" след толкова човещина. Започнах със старание и трепет да отварям всеки пакет, изработен лично за мен. Трябва да отбележа, че семейство Деневи освен доброта, желание и ентусиазъм, притежават и талант. Всичко им се беше получило повече от прекрасно и картата на света, и коледната елха, и свещника. Ето:

47680932_259203551440154_6905324543062048768_n.thumb.jpg.a3d2aafae1880030a1fc4ebbbe1d0b77.jpg

 

Благодаря ти @krasen_denev. Блаодаря ти, Мирослава! Блаодаря ти, Константин! Блаодаря ти, Александър! Вие сте най-милите и прекрасни хора. Пожелавам ви мирна, здрава и щастлива Нова година. И част от вашата добрина да ви се върне, ще сте много богати!

На всички останали Весела Коледа и повече Коледни чудеса като моето, за да имаме топлина за цялата година.

Щастлива съм.

Запознах се с @krasen_denev и семейството му на една среща в Пловдив тази година, когато връчваха наградите от играта за Световното. Невероятно забавни и мили хора. Прекрасен подарък са сътворили. Браво!

Весела Коледа на цялото ви семейство!

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Преди 1 час, Тополска каза:

Разревах се

И аз така.

Не знам дали се случват чудеса на Коледа, но със сигурност има много, много топлина, която се разпростира и в незнайни домове, когато я споделяме на тези страници.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 1 час, Тополска каза:

Щастлива съм.

И ние сме щастливи! Много се радваме,че сме успели да те усмихнем,макар и разплакана!😀

преди 28 минути , cybersimo каза:

Запознах се с @krasen_denev и семейството му на една среща в Пловдив тази година, когато връчваха наградите от играта за Световното. Невероятно забавни и мили хора. Прекрасен подарък са сътворили. Браво!

Весела Коледа на цялото ви семейство!

Благодаря за милите думи! Весела Коледа и на тебе!

 

преди 21 минути , patilana каза:

И аз така.

Не знам дали се случват чудеса на Коледа, но със сигурност има много, много топлина, която се разпростира и в незнайни домове, когато я споделяме на тези страници.

Мисля,че самите ние сме си едно истинско чудо?!? 

  • Харесвам 17
  • Браво 6
Връзка към коментар

След малко отивам до Еконт,за да си взема подаръка.Такова нетърпение ме е обзело,че се чувствам като малко дете.Снимки ще пусна след обед. Ще изчакам щерката-покорителка на математически висини,да се прибере от поредното състезание и ще отворим подаръка заедно.

Включвам се и аз към поздравите за семейството на @krasen_denev.Вълшебна Коледа!

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Днес с развълнувано и трептящо от любопитство сърце получих своя чуден подарък в изключително красива опаковка от магеланка Ивелина. Сърдечно благодаря, @mamaivy, за прекрасните: планинска книжка за заети хора, ароматен сапун от Ланзароте, красиви снимки от остров Иския, късметлив магнит, луксозна кутия с бонбони и чудесни пожелания 😘😘😘 Чувствам се прекрасно уникално в този хладна декемврийска събота!!! Пожелавам на всички магеланци здрава, усмихната, щастлива и изпълнена с много пътешествия 2019г.!

20181208_105849.jpg

20181208_110049.jpg

  • Харесвам 31
  • Браво 2
Връзка към коментар

@krasen_denev, такава емоция подари на целия форум, човече ! Благодаря и на @Тополска, че я сподели с нас ! Явно освен сърцати сте и много креативни и сръчни във вашето семейство, защото сте сътворили вълшебство.  Да нацелуваш малките джуджета и весели празници на цялото семейство. 

  • Харесвам 16
Връзка към коментар
преди 8 часа, mamaivy каза:

Включвам се и аз към поздравите за семейството на @krasen_denev.Вълшебна Коледа!

 

преди 2 часа, Childish каза:

Е, това, което си сътворил, е направо коледна приказка, @krasen_denev!  И аз се разплаках.

 

преди 16 минути , lyusi каза:

@krasen_denev, такава емоция подари на целия форум, човече ! Благодаря и на @Тополска, че я сподели с нас ! Явно освен сърцати сте и много креативни и сръчни във вашето семейство, защото сте сътворили вълшебство.  Да нацелуваш малките джуджета и весели празници на цялото семейство. 

Каква огромна радост ми носят вашите думи!!! Не съм си и помислял дори за миг,че бих усмихнал и зарадвал толкова много хора само с един подарък! Весела Коледа на всички!

  • Харесвам 19
  • Браво 1
Връзка към коментар

   Много ми е хубаво.Имам си подарък!

Благодаря @seaell ,усмихна денят ми!Как само си избрала нещата,които много обичам!

И така...

Имам прекрасна книга с пътеписи,която ще си чета на полетите до Йордания,белгийски бонбони,половината вече ги няма,свещ,разпръскваща аромат на Коледа,разделител за книга от Флоренция и красива висулка за елха,със скрита изненада в нея.

Още веднъж благодаря @seaell

,а милите пожелания да ти се върнат многократно!

 

Благодаря  и на @Mary ,че е част от Коледната магия!

Искам да поздравя всички Магеланци,за прекрасните емоции,споделянето и вдъхновението.Хубави празници!

 

 

IMG-4119ed3b805625084cc2ae24238dbf0a-V.jpg

IMG_20181208_180241.jpg

  • Харесвам 33
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , mamaivy каза:

   Много ми е хубаво.Имам си подарък!

Благодаря @seaell ,усмихна денят ми!Как само си избрала нещата,които много обичам!

И така...

Имам прекрасна книга с пътеписи,която ще си чета на полетите до Йордания,белгийски бонбони,половината вече ги няма,свещ,разпръскваща аромат на Коледа,разделител за книга от Флоренция и красива висулка за елха,със скрита изненада в нея.

Още веднъж благодаря @seaell

,а милите пожелания да ти се върнат многократно!

 

Благодаря  и на @Mary ,че е част от Коледната магия!

Искам да поздравя всички Магеланци,за прекрасните емоции,споделянето и вдъхновението.Хубави празници!

 

 

IMG-4119ed3b805625084cc2ae24238dbf0a-V.jpg

IMG_20181208_180241.jpg

Много хубаво, ама не пише ли да не го отваряш преди 25ти декемри? 😉 

  • Смея се 10
Връзка към коментар

Кацам в София преди малко, пускам телефона и хоп... чувам звънчето (смс) на Дядо Коледа! Сега ще се треса от нетърпение до понеделник, че по-рано няма да сколасам до Еконт. Следва продължение... 🙂

  • Харесвам 12
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Да се похваля и аз - получих си първия коледен подарък! 🙂  След срив в компютрите на Еконт/ сигурно магеланците имат пръст в голямото натоварване 🙂 ) и едно дълго чакане без яснота  ще дойде ли тока / разбирай ще заработи ли системата/ до края на работното време,  аз бях от тези, които твърдо чакат, защото знам, че ме  чака изненада! Питат ме какъв пакет чакам/малък, голям/, че да го търсят по-лесно - ми не знам, отговарям / гледат ме учудващо 🙂/ ! И така, с пакета под мишница бързичко се прибирам у дома.... Разкъсвам и от вътре се подава  

20181208_130046.jpg.093f5bbbea13013040ab38704943828f.jpg

Бъркам вътре и там ме чакат ....

20181208_131315.jpg.a9cc639c93c9ca8fe31a96adaa3c8805.jpg

Красив несесер за моите пътувания, календар  с прекрасни кученца, играчка за елхата и картичка с чудесни пожелания! Благодаря  на @milen_40  за радостта, която ми достави! 🙂 

Пожелавам на всички магеланци здраве и мечти за нови пътешествия! 🙂 

  • Харесвам 32
Връзка към коментар
преди 2 часа, mamaivy каза:

   Много ми е хубаво.Имам си подарък!

Благодаря @seaell ,усмихна денят ми!Как само си избрала нещата,които много обичам!

И така...

Имам прекрасна книга с пътеписи,която ще си чета на полетите до Йордания,белгийски бонбони,половината вече ги няма,свещ,разпръскваща аромат на Коледа,разделител за книга от Флоренция и красива висулка за елха,със скрита изненада в нея.

Още веднъж благодаря @seaell

,а милите пожелания да ти се върнат многократно!

 

Благодаря  и на @Mary ,че е част от Коледната магия!

Искам да поздравя всички Магеланци,за прекрасните емоции,споделянето и вдъхновението.Хубави празници!

 

 

IMG-4119ed3b805625084cc2ae24238dbf0a-V.jpg

IMG_20181208_180241.jpg

Дано съм внесла коледния дух в дома ти 🎄Тъй като от профила ти не можах да разбера кои държави си посетила, ти избрах книга с пътеписи от различни кътчета на света. Радвам се, че си открила и скритата изненада 🙂 Играчката е ръчно декорирана от мен за теб 😋 Весели празници! ☃️

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Ето тези сладки

20181209_194136.thumb.jpg.384ed94fb94becfe64fde5bcafb9560f.jpg

 

Приготвени от г-ца Костова, под зоркия поглед на г-жа Костова

 

20181209_141736_Richtone(HDR).thumb.jpg.0dd161bcda5c9553069146844ebca88f.jpg

 

Ще бъдат в коледния подарък на ... Това ще стане ясно до края на седмицата. 🙂

Редактирано от Костов
  • Харесвам 22
  • Шок 1
  • Браво 13
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Ехааа, два дни ме нямаше, а то чудни подаръци тук са показани!

Красене, браво на теб, браво и на цялото семейство! Прекрасни сте! Поздрави децата от мен и им пожелай една незабравима Коледа, която да сбъдва мечтите им!

Костов, ама недей така … сега всички неполучили подаръци ще се облизват, пък аз вече си го получих моя... 🙂  

 

Тази година размяната на подаръци е най-необикновената, откакто правим размените.

Благодаря на всички, че участват с желание и правят интересна темата, очакването, получаването и приближават Коледа към всеки от нас.

 

Утре ще проверя как се движат размените и ще ви информирам надлежно.

  • Харесвам 16
  • Браво 1
Връзка към коментар

И равносметката към днешна дата:

 

23 получени подаръка.

Още 8 пътуват в момента към получателите си.

Други 4-ма са ме уведомили, че ще подаряват на сбирката.

 

И извода е, че … има още мнооооого подаръци за изпращане и получаване.

Моля, побързайте и не чакайте последния момент.

Вече има забавяне от един ден при куриерите.

Връзка към коментар
На 8.12.2018 г. в 20:52, Izabela каза:

Да се похваля и аз - получих си първия коледен подарък! 🙂  След срив в компютрите на Еконт/ сигурно магеланците имат пръст в голямото натоварване 🙂 ) и едно дълго чакане без яснота  ще дойде ли тока / разбирай ще заработи ли системата/ до края на работното време,  аз бях от тези, които твърдо чакат, защото знам, че ме  чака изненада! Питат ме какъв пакет чакам/малък, голям/, че да го търсят по-лесно - ми не знам, отговарям / гледат ме учудващо 🙂/ ! И така, с пакета под мишница бързичко се прибирам у дома.... Разкъсвам и от вътре се подава  

20181208_130046.jpg.093f5bbbea13013040ab38704943828f.jpg

Бъркам вътре и там ме чакат ....

20181208_131315.jpg.a9cc639c93c9ca8fe31a96adaa3c8805.jpg

Красив несесер за моите пътувания, календар  с прекрасни кученца, играчка за елхата и картичка с чудесни пожелания! Благодаря  на @milen_40  за радостта, която ми достави! 🙂 

Пожелавам на всички магеланци здраве и мечти за нови пътешествия! 🙂 

Радвам се че ти харесват 😉  Със здраве да си ги ползваш! 

За мен беше удоволствие да избирам такива подаръци.  

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да започнеш новата седмица с коледен подарък е зареждащо!

Въпреки, че напоследък Еконт са решили, че всичките ми лични пратки са предназначени за служебната ми регистрация и изпращат имели в централата на фирмата, вестта за подаръка достигна до мен и сега всички колеги ми завиждат :dance4:

 

Разкъсвам опаковачния плик и там съзирам прекрасна червена кутия!

A24A4BEF-B94F-4862-8069-4FF4E5E9DA2B.thumb.jpeg.2d9785456b7942de50fd87effaf7a743.jpeg

А вътре е пълно с подаръци красиви!

Изключително  специална луксозна книга - требник на народната вяра!, Сребърна паричка за питката на Бъдни вечер!

Коледна чаша за кафе или топъл шоколад, шоколадови бонбони от Виенски коледен базар и ароматна свещ! Пожеланията в картичката са чудесни и се надявам да се сбъднат!

3.thumb.jpg.6af403531b196f609062ad4f4a2dda8e.jpg

Въобще пълен комплект за една уютна коледна сутрин или следобед, или пък вечер... за целия празник! 

 

Всичката тази радост ми донесе @funny! Благодаря от сърце!:wub: Толкова точно си усетила, че за мен домът и семейството са на първо място. 

 

Благодаря на неуморната @Mary за брилянтната организация и  коледен дух, който създава за поредна година!♥️

Весела Коледа и успешна Нова година на всички!

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 44
  • Браво 4
Връзка към коментар

Дойде и моят ред да се похваля, като послушно момче.

Снежанка, моята скъпа приятелка @lesy стопли сърцето ми с прекрасни подаръци и топла вълна от Сейшелите 🙂

Уцели ме право в мечтаната дестинация. Обожавам островите и го приемам като лично предизвикателство и чудесно Коледно пожелание!20181210_105739.jpg.10b04f66829cc766e1e8abc06ecc89fe.jpg

От всяка дестинация си купувам шапки и това е първата,която пристига с приятелско пожелание, преди да съм тръгнал 🙂

Благодаря ти @lesy !

Желая ти от сърце на теб и цялото семейство фантастични дестинации, здраве и щастие!

 

20181210_110202.jpg

  • Харесвам 42
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 51 минути , Цвете каза:

Всичката тази радост ми донесе @funny! Благодаря от сърце!:wub: Толкова точно си усетила, че за мен домът и семейството са на първо място. 

 

Благодаря на неуморната @Mary за брилянтната организация и  коледен дух, който създава за поредна година!♥️

Весела Коледа и успешна Нова година на всички!

 Много се радвам, че съм те усмихнала  @Цвете 🙂

И за мен Коледа е най-светлия семеен празник и винаги с любов избирам подаръците за него. 

 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да се похваля и аз с чуден подарък от @boogy83 - лъжички от Нова Зеландия, скрити в коледно чорапче и поздравителна картичка 🙂

@boogy83, много ти благодаря - не знам как си уцелил (вселената си знае работата), но аз си колекционирам лъжички от държавите, а Нова Зеландия е голяма моя мечта 🙂

Така че, както си ми пожелал, наистина с кеф ще се сещам за теб и за мечтаната Нова Зеландия като си пия кафето! А на теб ти пожелавам още безброй магелански пътешествия!

IMG_20181210_145006.jpg.c0ca579646099cbf64e7b77c93079fb9.jpg

 

  • Харесвам 40
  • Браво 1
Връзка към коментар

Благодаря на Salvvccio за прекрасния подарък! Бонбоните в чашата не ги очаквах, изпаднаха докато я разопаковам. 

vCpRw01.jpg

Редактирано от miroslava
Правопис
  • Харесвам 35
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.