Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

преди 4 минути , BlackArt77 каза:

Въпреки всичко, искам да поднеса малко коледно настроение от мен с нещата които правим в пекарната, която работя.

Ехааа, много хубава работа имаш!

А аз просто си "тренирам" вкъщи, но за коледното настроение показвам миналогодишното производство:

 

IMG_7761.JPG

 

@BlackArt77, ще те очаквам другата година сред участниците!

 

  • Харесвам 27
  • Шок 1
  • Браво 18
Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги Матеев каза:

Ето и развитието от днес!.....

Благодаря!

Признавам си, че в първия момент изпаднах в шок, прочитайки кое име ми се  е паднало :crazy:. Всичко, което си бях намислила като варианти за подаръци  отиде в графа-това не, и това не, това...абсурд... :dash1: Е, накрая  след няколко смени на концепцията -къде доброволно, къде поради неналичност на желаните продукти или доставка в неразумен срок, стигнах до вариант в графа-може би и по-скоро да. :to_become_senile:

Радвам се, че съм успяла да те усмихна, за мен  цялата емоция покрай твоя подарък беше голямо и забавно приключение. :santa2:

  • Харесвам 24
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Страхотни подаръци и емоции.... затова обичам да “губя”  част от свободното си време тук. Всичко зарежда с положителна енергия, няма емоционални вампири и негативни усещания.... А коледната игра с размяна на подаръци е връх. Аз все още не съм изпратила моя подарък, но се надявам утре да успея да го пусна в чувала на Дядо Коледа за са намери своя получател.  Въпреки това, се вълнувам за всеки получен подарък от магеланец  и се чудя  как е възможно един дребен жест  да ме разчувства и да ме зареди с толкова радост и усмивки. Презентациите на подаръците говорят за това. 

За да не изпадам в безмислени приказки,  бих искала само да кажа .... чудесно е , че ви има всички вас, както и Снежанка, която  е истинската “виновница” за събуждането на Коледния дух от рано и напълно сред всички Магеланци. 

 

 

 

  • Харесвам 29
  • Браво 2
Връзка към коментар

                                    81da31989fdcca5007a8e7d794ae2c08.gif 

 

Към днешна дата 60 човека все още не са изпратили подаръци!

 

Моля, изпращайте вече подаръците за да стигнат навреме!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Monika_Koko сърдечно благодаря  за усмихнатият Снежко,който ме погледна от пакета.Разбира се ,вече съм докарана с бижуто.Сега отивам да се фукам. Шоколада го ям вечер 😀! Весели празници! Благодаря на всички ,които споделиха тази коледна радост! Ще продължа да се радвам с вас на подаръците!

20181211_111923.jpg.0df39c2c48b205adaa6f74bfbc34c5cc.jpg20181211_113906.jpg.10415c6e9295fbcf0e60a802f2cb7b67.jpg

  • Харесвам 45
Връзка към коментар

Sara, радвам се че съм успяла да те зарадвам. Идеята ми беше, подаръкът  да е  от различни краища на света . И така да бъде и следващата ти година пъстра и многообразна с куп нови дестинации.

Весела и щастлива Коледа на всички! 

  • Харесвам 15
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Crazy Horse каза:

Вчера, както се предполага за един магеланец тъкмо пристигам от летището и ме посреща жена ми с един голям пакет от Амазон. А, дъщеря ми вече скача около него да го отваряме заедно!
Отворихме кутията и вътре намерихме красиво опакован подарък, който се оказа 3Д пъзел на земното кълбо от Георги! Благодаря ти за чудесния подарък, Жоро! За мен е чест самият основател на Магеланци да се превърне в моя дядо Коледа! Успя да зарадваш не само мен, но и цялото ни семейство. Дъщеря ми веднага си го присвои, разбира се и иска да съберем заедно пъзела! Какво по-хубаво от това да се радваме и забавляваме заедно с твоя коледен подарък! Благодаря ти още веднъж за готините емоции! Весела Коледа и Щастлива Нова година на теб и всички магеланци! Невероятни хора сте всички!

DSC_2064.JPG

DSC_2065.JPG

DSC_2066.JPG

Супер, че му харесва на детето 🙂 Извинявам се за безличната напечатана картичка, но в случая реших да подходя малко сухо и практично и да гарантирам получаване на подаръка, вместо да пиша бележка на ръка и да чакам да се загуби някъде из дебрите на пощите 🙂

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 2 часа, Monika_Koko каза:

 Благодаря ти от все сърце Емилия, достави ми огромна радост! .CE4D29EE-377C-4B5A-9406-61ECA5443011.jpeg.97ce85c84e3f34b0b38bcfa03e05fd2e.jpeg060895C9-E1BD-4DF9-BEFD-42C0AC51952C.jpeg.ba797d7cf048ff1bc234e2dcdd0c21e5.jpeg7BAE21D1-7AC1-4810-B874-E7276ED2FD3F.thumb.jpeg.f29063be9543b71a9b5d5471953466ec.jpeg

Много ме зарадва с тези хубави думи! Благодаря ти!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Много благодаря за Коледния подарък на Ros.Ще се насладя пред камината на аромата на канела,портокал и какао с книжка в едната ръка и бисквитка в другата.Весела Коледа и на теб! Да се насладиш и ти на домашния уют.🤪 🎅🏻🤶🏻

IMG_20181211_185207.jpg

IMG_20181211_185629_EDIT_1.jpg

IMG_20181211_190649.jpg

IMG_20181211_190053_EDIT_1.jpg

IMG_20181211_185846.jpg

Редактирано от Mary
Име
  • Харесвам 36
  • Браво 2
Връзка към коментар

И аз най-сетне да се похваля.  Не знам дали @mradulova е таен помощник на белобрадия старец, но вече си имам чаша и бонбони от Лапландия.

IMG_1298.JPG.5b773b33f98694ac1d49f8eeb1d73845.JPGЩипка екзотика добавя бонбонът от дуриан, но това не е всичко -  имам си нова интересна книга, и срам не срам признавам си, че на тия години за първи път в живота си получавам  пъзел, което много ме зарадва. Ето прекрасните подаръци, придружени от картичка с пожелания и мило писмо, което ми стопли душата, но то си е за мен. Надявам се това, което си ми пожелала да се сбъдне. Благодаря ти сърдечно Мариета, че ме направи мен, една задочна позната, толкова щастлива в тези предпразнични дни! Нека тази радост и щастие да ти се върнат n-кратно!

IMG_1297.JPG.a19156821042bb008ad8e725e783e3f4.JPG

  • Харесвам 41
  • Браво 1
Връзка към коментар
1 hour ago, Olianata said:

Много благодаря за Коледния подарък на Ros.Ще се насладя пред камината на аромата на канела,портокал и какао с книжка в едната ръка и бисквитка в другата.Весела Коледа и на теб! Да се насладиш и ти на домашния уют.🤪 🎅🏻🤶🏻

IMG_20181211_185207.jpg

IMG_20181211_185629_EDIT_1.jpg

IMG_20181211_190649.jpg

IMG_20181211_190053_EDIT_1.jpg

IMG_20181211_185846.jpg

Oбожавам продуктите на Casa Kakau! 😋

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Добро утро ! Да направя кратко лирично отклонение. Вчера украсихме коледно вкъщи. Жертвите с трите хлапета бяха малко- не знам каква е връзката,но докато нагласим всичко счупиха само един буркан лозови листа... Та сядам да се насладя на резултата и на твърде добрата според мен идея са сложим елхата на този висооок шкаф- единственото място, където най-малкият няма да я унищожи. И в този момент усещам как средният младеж нетърпеливо ме бута: "Мамо, мамо не може да оставим борчето там!"... Поемам си въздух и го поглеждам плахо и въпросително. Единственото друго място, на което може да инсталираме елхата е на балкона, а там някак си хич не е романтично да е... "Мамо, мамо не може! Виж! Къде ще ни сложи дядо Коледа подаръците? Няма място отдолу!" На тази реплика някак не успявам да се въздържа и жизнерадостно възкликвам: " Спокойно, дядо Коледа намира решение на всеки проблем- тази година просто ще ви донесе три мъъъънички подаръка и ще ги нареди мноооого красиво ей там в ъгъла на бюфета "... Няма да казвам, че вечерта продължи в едно леко ледено мълчание... Та сега си мисля като една добра майка да си отворя най- накрая подаръка, та да освободя на дядо Коледа още малко място под нашата елха,а ?

20181212_080304.jpg

  • Харесвам 19
  • Браво 1
  • Смея се 15
Връзка към коментар
преди 14 минути , Ася Гуленова каза:

Та сега си мисля като една добра майка да си отворя най- накрая подаръка, та да освободя на дядо Коледа още малко място под нашата елха,а ?

Ако отвориш този подарък, Д.К. ще се разсърди и няма да донесе нищо на твоите тримца юнаци! :sad: И без това им се е насъбрало заради буркана с лозови листа...

Редактирано от Goal & Boss
  • Смея се 10
Връзка към коментар

Да дам и днешния отчет: Около 40 човека не са изпратили подаръците си.

Мисля в петък да започна да съобщавам имената на неизпратилите, че може някой да е забравил за този сладък ангажимент.

 

 

Връзка към коментар
преди 18 минути , Goal & Boss каза:

Ако отвориш този подарък, Д.К. ще се разсърди и няма да донесе нищо на твоите тримца юнаци! :sad: И без това им се е насъбрало заради буркана с лозови листа...

Ха ха, дано е по-добър, щото не издържах..... Та имам си прекрасен шал, бонбони, чай и магнитче от Санкт Петербург (една от мечтаните дестинации), прекрасна свещ, коледни играчки.... Мнооого благодаря! Денят ми започна прекрасно!

20181212_085836.jpg

  • Харесвам 35
  • Браво 2
Връзка към коментар

Здравейте,  и при мен дойде Дядо Коледа. За да изразя благодарноста си към Вили  за хубавата книга ще си позволя да цитирам Джон Ленън.

„Когато бях на 5, майка ми винаги ми казваше, че щастието е ключът към живота. Когато започнах да ходя на училище, ме попитаха какъв искам да стана, като порасна. Аз написах „щастлив“. Казаха ми, че не съм разбрал въпроса. Аз им казах, че не са разбрали живота"

 

IMG_9341.JPG.379943572f234799545ecf065f323c1c.JPG

IMG_9347.thumb.JPG.3907ea7ab4598004abcd3be7a47cc997.JPG

 Другите неща са - много вкусен шоколад, антистрес кубче, пясък от вулкана "Стромбули" и играчка за елхата. Благодаря Вили! 

На всички пожелавам Щастлива Нова година! 

  • Харесвам 43
  • Браво 1
Връзка към коментар

Здравейте! И аз се отчитам с удоволствие в темичката. Благодаря на antoni2001 за прекрасния подарък, част от нещата ще бъдат с мен още на следващото пътуване. Надявам се също и скора да употребя и ваучера за Софийската опера. Весело посрещане на празниците и вълнуващи дни на всички Магеланци! 

IMG_20181212_131152.jpg

  • Харесвам 39
Връзка към коментар
преди 7 часа, Mary каза:

Да дам и днешния отчет: Около 40 човека не са изпратили подаръците си.

Мисля в петък да започна да съобщавам имената на неизпратилите, че може някой да е забравил за този сладък ангажимент.

 

 

Не ги пришпорвай така... Може на сбирката да разменят подаръците тези 40 човека 🙂 
Дай им време. 

Връзка към коментар
преди 40 минути , Polina каза:

Не ги пришпорвай така... Може на сбирката да разменят подаръците тези 40 човека 🙂 
Дай им време. 

Тези са извън онези, които ще разменят на сбирката. :laugh: 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Ура! И мен навести дядо Коледа днес. Като добавим и изключителния късмет да няма жив човек при куриера!

 

Благодарности на моя личен дядо Коледа. Колкото и да съм нетърпелива по природа, мисля, че няма нищо нечовешко да си отворя подаръка на Коледа. Ще прикача само една снимка, от която лъха прекрасно коледно настроение.

 

Йеееее!

 

П.П. Аз съм примерна. Обещавам подробни снимки като си отворя подаръка. @Mary, не се притеснявай! Наистина с усилията си да ни организираш и ти лично допринасяш неимоверно за коледното настроение на всички нас. Да ти се връщат многократно доброто и радостта!

48244233_264369574235073_956856230364577792_n.jpg

Редактирано от achieva
  • Харесвам 21
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , achieva каза:

Обещавам подробни снимки като си отворя подаръка

Аз не забравям тези обещания!

Благодаря за милите думи! :girl_in_love:

 

Аз наистина обичам празниците и най-важното за мен в тях е да дадеш! Като даването може да има много разновидности, а аз се опитвам да давам от всички, защото да създаваш радост, добро настроение и да носиш усмивки е прекрасно!

  • Харесвам 11
  • Браво 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.