Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

Да се похваля, че и аз получих подаръка си за Коледа. Винаги очаквам с огромно нетърпение, но едвам смогнах да отида да си го взема. Благодаря много на

Bozhidar1978

  за прекрасния избор. Много се зардвах както на козметиката, така и на чашата, а особено на бонбоните 🙂 Благодря и за старанието да ми напишеш две отделни картички - не съм била в Сицилия, дано се сбъдне пожеланието ти.

 

Весели празници, мили приятели!

 

 

IMAG1322.jpg

  • Харесвам 30
  • Браво 1
Връзка към коментар

И аз, и аз имам подарък 🙂

Много благодаря на Вани (дали това не е @Иван Попов) за старанието да ме зарадва! И успя 🙂

Благодаря ти още веднъж! Весела Коледа!

Благодаря и на прекрасната ни снежанка @Mary

Хубави празници на всички!

 

20181213_144011.jpg.8441ac5d62f6bd9821338a0730859154.jpg

 

20181213_144128.jpg.396910e1cc546114f483179edb876081.jpg

  • Харесвам 38
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

След 20 дневен престой в офиса на Еконт, днес и аз имам подарък 🙂 🙂 🙂

@cck , благодаря ти за чудесния подарък. Съжалявам, че така късно го получавам , но ......гръцка му работа ..... 🙂 🙂 🙂  Желая ти Весели и Вълшебни празници!!! 

@Mary , огромно благодаря за цялата организация . Весели празници ,Снежанке!

П.П. ако не беше ти, щеше ооооще да си отлежава по рафтовете в офиса.... 🙂 🙂

20181213_173929.jpg

  • Харесвам 35
Връзка към коментар
преди 6 часа, Дидка каза:

Лично на нея желая много здраве през новата година и много моменти на радост и благополучие.

Благодаря ти за хубавите пожелания, радвам се, че подаръкът ти е харесал. 🎉

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Коледен подарък стигна и до мен от @Eti*. Благодаря! Как ли си разбрала, че обичам чай? И май Париж ми подшушваш? И най-хубавия късмет! Весели празници, @Eti*

IMG_20181213_174506.jpg

IMG_20181213_174913.jpg

IMG_20181213_175252.jpg

  • Харесвам 42
Връзка към коментар

И аз получих своя подарък! Няма да крия, че вече нямах търпение и дори се оплаках, че сигурно ще го получа чаааак на сбирката в събота. В 16:12ч!!! получих смс…. Времето до пет и половина изтече бавно🐌 .  Развълнувах се много като прочетох от кого е. А докато го снимам опакован, после докато го отворя, вече се бях разтреперила. Едната част от подаръка разпознах веднага през опаковката :). Останалата част- прекрасна чантичка от рециклирани материали! Впечатлих се от състава й! Определено с тази чантичка ще пътуваме доста по света, сигурна съм че на нея е изобразена и следващата ми дестинация. Само трябва да затворя очи и да посоча с пръст. Но първо още утре ще си отидем двете на работа.  Другите неща са сладка значка и вкусни бонбони, както и малиново вино.

Спойлер

Пък каква торта съм яла с такива бонбони!  

@violeta, много много ти благодаря за чудния подарък! Благодаря ти, и че си отишла лично до офиса, който бях избрала, за да предадеш подаръка! Силни прегръдки и целувки!

20181213_182848.jpg

20181213_183527.jpg

 

Благодаря и на прекрасната Снежанка! Много целувки и за теб!

Редактирано от Ellena
  • Харесвам 41
Връзка към коментар
преди 45 минути , Ellena каза:

 Едната част от подаръка разпознах веднага през опаковката :)

Радвам се, че си разпознала чантичката през опаковката :) :) :) Пожелавам ти да обиколиш всички страни от рециклираната карта :) Много настроение и целувки от мен! :)

 

  • Харесвам 8
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искрени благодарности на @savagejo, която успя да зарадва цялото семейство с коледния подарък. Поклон и пред @Mary за поредната перфектна организация. Имаме си пътеводител на българските водопади, Снежко за елхата, вкусни бонбонки и красива коледна картичка. Обещавам, че поне една разходка през 2019 ще е по следите на някой водоскок 🙂 Пожелавам на всички Весели Празници! А ето и част от усмивките и самия подарък:

pic1.jpg.dfd4d02055d3c9dd7ff8473040e60d05.jpg

pic2.jpg.88801d1f487c6ce08a583e2b053a3ea9.jpg

Редактирано от oli_mali
  • Харесвам 39
  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, violeta каза:

Радвам се, че си разпознала чантичката през опаковката 🙂 🙂 🙂 Пожелавам ти да обиколиш всички страни от рециклираната карта 🙂 Много настроение и целувки от мен! 🙂

 

тая карта не е ли от първата световна война 😀? доста от тия страни ги няма

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, oli_mali каза:

Искрени благодарности на @savagejo, която успя да зарадва цялото семейство с коледния подарък. Поклон и пред @Mary за поредната перфектна организация. Имаме си пътеводител на българските водопади, Снежко за елхата, вкусни бонбонки и красива коледна картичка. Обещавам, че поне една разходка през 2019 ще е по следите на някой водоскок 🙂 Пожелавам на всички Весели Празници! А ето и част от усмивките и самия подарък:

pic1.jpg.dfd4d02055d3c9dd7ff8473040e60d05.jpg

pic2.jpg.88801d1f487c6ce08a583e2b053a3ea9.jpg

Ама, това е най-искрената усмивка на света!:)))))

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , neuromancer каза:

тая карта не е ли от първата световна война 😀? доста от тия страни ги няма

Ти па!Кой ще се движи по тази карта, това е, по -скоро сувенир.;))))

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, oli_mali каза:

Искрени благодарности на @savagejo, която успя да зарадва цялото семейство с коледния подарък. Поклон и пред @Mary за поредната перфектна организация. Имаме си пътеводител на българските водопади, Снежко за елхата, вкусни бонбонки и красива коледна картичка. Обещавам, че поне една разходка през 2019 ще е по следите на някой водоскок 🙂 Пожелавам на всички Весели Празници! А ето и част от усмивките и самия подарък:

pic1.jpg.dfd4d02055d3c9dd7ff8473040e60d05.jpg

pic2.jpg.88801d1f487c6ce08a583e2b053a3ea9.jpg

Усмивката компенсира всички притеснения които имах за подаръка. Весели празници на всички :santa2:

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, lesy каза:

Коледен подарък стигна и до мен от @Eti*. Благодаря! Как ли си разбрала, че обичам чай? И май Париж ми подшушваш? И най-хубавия късмет! Весели празници, @Eti*

IMG_20181213_174506.jpg

IMG_20181213_174913.jpg

IMG_20181213_175252.jpg

@lesy, ако поне малко съм те усмихнала и съм направила деня ти по-хубав, е голям подарък за самата мен!

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

Най-накрая да се разпиша и аз в темичката 🙂

 

Днес си взех подаръка и бях много радостна от размера. Та кой каза, че размера нямало значение 😁

 

Много благодаря на Марияна за прекрасните неща, които си избрала за мен: Книга с пътеписи, комплект за ароматерапия, шалче, ароматизиране рози, картичка и разбира се, без сладко не може 🙂

 

 

IMG_20181214_103727.jpg

IMG_20181214_103841.jpg

IMG_20181214_104121.jpg

Редактирано от saved_
  • Харесвам 35
  • Браво 1
Връзка към коментар

Сега разбрах какво е да получиш СМС от Eконт. Бях убедена, че ще си получа подаръка на коледната сбирка. Даже надничах в чужд куфар с подаръци. Но, уви, дядо Коледа ме изненада. 🙂

 

  • Харесвам 5
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 9 минути , Elena каза:

и някой да не си помисли, че съм се разминала с тиган

48374061_540550793020948_2734659038036885504_n.jpg.f917dcc41c9c6b6fcdacbf743fe9c170.jpg

@Mary

За догодина си заръчай тенджера под налягане 🙂

А, аз мислех, че се хвалиш с ония два тигана с тиквичките, че вече имаш втори... 😄  😄 😄 

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

@Elena, за мен беше изключително удоволствие да ти избера подаръка тази година. :girl_in_love: 

Надявам се, че с него ще зарадвам не само теб, а и любимите ти хора наоколо. 🙂 

Пукащите балончета и тигана не са никаква случайност. Още когато преди няколко години Елена написа в тогавашната тема, как се е прехласнала да пука балончетата на опаковката, всеки път като видя такава опаковка ми става едно такова по детски весело.

Тигана, разбира се също идва от предходните теми - избрах да е различен и със сгъваема дръжка - не само е по-удобен за прибиране, но и да не може да гони мъжете около нея с тигана! :laugh: 

Чашките и лакомствата са за децата ѝ, книгата и картата за любимия човек - да избира най-добрите маршрути!

И лично за нея е шала с пиленцето - за къде сме без пиленце при подарък за Елена?!

Ели, Весела Коледа! Сбъдвайте мечтите си и бъдете винаги щастливи! :wub: 

  • Харесвам 24
  • Браво 7
  • Смея се 1
Връзка към коментар

И аз да се похваля с получен подарък 🙂 Пристигнал е до моята приятелка Таня, която ми изпрати няколко снимки от телефон.

 

Аз ще си го получа, като се прибера в България за Нова година. Благодаря от сърце на @viola7707 ! Желая ти светли Коледни празници, здраве и щастие на теб и най-близките ти хора!

48390729_585907545190955_4799460377995771904_n.jpg

48076985_1937321826323595_7889883016133083136_n.jpg

48194699_363900431010148_6746597085971218432_n.jpg

  • Харесвам 31
  • Браво 1
Връзка към коментар

 Здравейте, 

И аз получих своя подарък- изненада. Благодаря на Катерина за подаръка и прекрасните пожелания!

На всички пожелавам весели празници!

 

20181214_120736.jpg

20181214_120945.jpg

  • Харесвам 27
  • Браво 1
Връзка към коментар

@saved_ Надявам се, че съм те зарадвала с подаръка 😀. Желая на теб и  на близките ти хора весели празници, любов и здраве !

Урааа! И аз имам имейл от Еконт, че утре ще пристигне.. Лошото, че утре няма да мога да го взема. Ще се наложи да изчакам до понеделник 😞.

Редактирано от Marisha
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И понеже днес получих питане "Кога ще си получа подаръка?", та проверих до къде сме стигнали.

 

Моля, следните хора да побързат с изпращането на подаръците:

@zvezda9001,

@Дани Магелани(ще изпрати в понеделник), @a6olq, @CarpeDiem, @Ники Петров, @silvia_b@Яничка, @Наслуки, @Guinness, @iliana_t, @Ivko, @Фичо(добре дошъл), @Boo, @Tripy, @edbloom, @pamela, @Ann, @oli_mali, @tolysgg, @atrencheva  

 

Както виждате, въпреки непрекъснатите ми повтаряния - изпращайте, изпращайте … все още има доста хора, които не са изпратили. Дано да няма такива, които вече са забравили, че участват тук!

Редактирано от Mary
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, Childish каза:

да получиш СМС от Eконт

И аз си чакам смс,все си мисля,че подаръкът ми ще пристигне с Еконт.Днес фалшива тревога-смс от книжарници Хеликон-за намаление на книги....🙃

Кой знае,може и на сБирката да пристигне Дядо Коледа или Снежанка???:santa::santa2:😊

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

Здравейте Магеланци! Попаднах тук случайно преди няколко месеца и се пристрастих към тази общност от позитивни, уникални, забавни, щури, свободни  ....   хора мога да продължа още, но ще стане много дълго и на всичко това и празничната коледна тръпка, благодарение на  Mary. Усетих как работя в офиса и от време на време отварям страницата, просто така да хвърля едно око,  да видя кой е получил подарък, да се заредя с празнични емоции от неговите преживявания  и така докато дойде и моя смс , даже сутринта написах на  Mary , че ще отида след работа, но.... не издържах, пренаредих програмата си,  изтичах до офис на Еконт ,грабнах го, после бързо на такси до нас, разопаковах яростно опаковката и отвътре ме чакаха красиви ръкавици, чаша - любимия ми размер за капучино, ефектна чантичка - може би ще употребя съвсем скоро на предстоящите  коледни всенародни тържества smile.png и картичка с топли пожелания - благодаря много @gery_2431 за прекрасния подарък!

 
На всички Мегаланци  Весели Коледни празници и нека 2019 година  да е пълна с много здраве, бодрост на духа, обич в сърцето и дързост и красота в делата!

IMG_20181214_124748.jpg

  • Харесвам 30
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.