Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

преди 2 минути , patilana каза:

@Mary, извинявай, но от много емоции, пропуснах да пиша, че от 24.12. 2018 ще пътувам с @Дани Магелани. Очаква ни летяща Нова година! Йееее!

Всички дати на пътуване ще ги напишете в личното съобщение, когато ми отговаряте с данните за получаване. Защото така се губят из темата, а е важно. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Коледа е специален празник за нашето семейство, особено за щерката. Толкова специален и толкова чакан, че всеки ноември започва с думите : "Тате, кога ще купуваш елхичка?". Дори сега, когато живее другаде, всеки телефонен разговор през ноември и декември включва "Тате, елхичка?". Врънкането да отворим подаръците започваше още на 24-ти срещу 25-ти, щото нали като мине полунощ, вече е друг ден и е време за най-важната част за децата - съкровищата в шарените опаковки. Будила ни е сутрин в 5.00 с викове - айде, стига сте спали, давайте подаръците. Миналата година подобни емоции имах и аз, което направи празника още по-вълнуващ. Обещах да си отворя магеланския подарък точно на Коледа и удържах. Щерката се прибра няколко дни преди 25ти и веднага забеляза пакета под елхата, а баща й поясни - "Не е за теб, за майка ти е, от непознато другарче". Разпита тя кога е пристигнал ( Не си го отворила досега?! Ти си луда!) и каза - Аз ще го отворя. - Смееш ли?... Е, не посмя! :girl_haha: Всеки ден по няколко пъти, ей така небрежно, между другото, подхвърляше - Хайде да ти отворим подаръка 🌞.  Сутринта на Коледа всеки си получи подаръците , аз имах един повече - магеланския. Отворих го, порадвах му се, после позвъних с благодарности на изпращача. Благодаря още веднъж и на перфектния организатор @Mary, и на всички, които правят това възможно да се случва. 

 

За бой съм, колко много думи изписах, за да кажа -

 Участвам и тази година. 🍹

Редактирано от Ann
Пропуснати кавички
  • Харесвам 7
  • Браво 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Не бих пропуснала тази веселба:) Голямо вълнение е да избера подарък за магеланец и да получа подарък от магеланец. Мари, моля и аз в списъка с вълшебства:)

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.