Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

Много се радвам , че ми се падна най-младия магеланец като коледен късмет @Ники Петров 🙂 Благодаря от сърце за подаръкът . По празниците ще Краси дома ми и ще си похапна от кексчетата 🤗 Пожелавам Весела Коледа на цялото ти семейство, да ги заведеш на още повече красиви места следващата година !!!

 

Безкрайно съм щастлива , че участвах за пореден път в тази размяна и успях също да зарадвам моя магелански късмет @lyusi

 

Благодарности на @Mary за перфектната организация и нека не те напуска ентусиазма във всяко начинание! 

 

 

 

1C86CC65-C2A0-4C20-9907-2404025283F1.jpeg

7846DFDD-419C-4ABA-B66F-60B7762A512F.jpeg

  • Харесвам 31
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Eva eva каза:

Ура 🙂 Имам си магелански подарък под елхата - красив, с мило пожелание /в дясно, зелената кутия/.  Ще си го отворя на Коледа и ще го снимам отново 🙂  Благодаря много за подаръка,  @Ivko Благодаря,  @Mary  за перфектната организация и незабравимата емоция.  Днес отидох в офиса на Еконт да си получа календарите, за подаръка не бях получила СМС.

DSC09176.jpg

Моля, моля не е много, но с желание и да предполагах, че сигурно нямаш смс работейки с Еконт и знаейки, че не винаги им работи системата за известия и бях се притеснил вече втори ден си седи самичак в офиса та се принудих да искам съдействие от @Mary, но си казахме да изчакаме още един ден 🤗

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тъкмо бях започнала да си мисля, че явно не съм слушала тази година и няма да получа подарък, когато вчера следобяд получих известие от Спиди. Разбира се, изстрелях се на секундата към офиса. Искрени благодарности на @edbloom за подаръците и прекрасна, топла и уютна Коледа ти пожелавам! Беше истинско удоволствие разопаковането и изненадата, която изпитах. Много се зарадвах на супер готината бутилка за вода, защото от много време си търся подходяща, просто си уцелил в десятката 🙂 Вътре имаше още огромна красива свещ, която мисля ще краси дома ни още няколко Коледи 🙂 Към свеща имам и кибрит, а също така намерих и страхотна картичка, нарисувана от дете, с хубави пожелания в нея. 

@Mary страхотна организация, благодаря ти от цялото си сърце и ти желая светли и топли Коледни празници! ❤️

 

20181219_185643.jpg

  • Харесвам 29
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

И моят подарък дойде, благодаря на Кремена (Kremcheto) за хубавият подарък. Пожелавам и весело посрещане на празниците и много нови дестинации през новата година. 

DSC_1827.JPG

DSC_1826.JPG

DSC_1828.JPG

  • Харесвам 28
Връзка към коментар

Току-що взех подаръка си от офиса на куриера. Не подарък, а направо пет-степенно празнично магеланско подаръчно меню 🙂 

20181220_podarak.thumb.jpg.f7c759c56d9234a655fc3c3c0c83635e.jpg

Повече снимки - по-късно.

Благодаря ти @zvezda9001 !

  • Харесвам 29
  • Браво 2
Връзка към коментар

Да се похваля, че и аз съм била добро дете и си получих днес подаръка от @Guinness. 🙂 Сърдечно благодаря на Илиян за прекрасния подарък и още по-хубавите пожелания!!!! 🙂 Не знам как ми е отгатнал една от мечтите, но щом ми е пожелано по такъв прекрасен повод, непременно ще се сбъдне!

Желая на всички прекрасни хора тук Светли и честити празнични дни и изпълнена с пътешествия Нова година!

Специални Благодарности на @Mary за невероятната организация! 🙂

20181220_155419.jpg

20181220_155723.jpg

  • Харесвам 30
  • Браво 2
Връзка към коментар

Дойде и моя ред, точно когато почвах да си мисля, че не съм слушал и няма да получа подарък 🙂

Преди 30-40 минути получих смс от Еконт и се засилих веднага натам с леко тъпа усмивка на лицето 🙂 Голяма опашка си беше там, ама зор ми е да го взема днес. Сърце юнашко не трае....не мога да чакам до утре сутрин, когато там щеше да е празно 🙂

Та си получих и аз подаръчен, хубаво опаковано и с картичка с превъзходно по пожелание. А вътре....тубичка с активен въглен за пречистване на вода. Идеален подарък за всеки човек, особено като за мен, който обича да пази природата. Сега вместо да купувам бутилирана в пластмасови бутилки вода и да замърсявам природата, ще си пречиствам чешмяна вода.

Много благодаря на Стоил @tolysgg с пожелание за Весела Коледа и щастлива Нова година!

А аз сега ще се подсладя с шоколадче Милка 😉

IMG_20181220_183139.jpg

IMG_20181220_183542.jpg

  • Харесвам 22
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 21 часа, Tina каза:

И аз, и аз да се похваля с прекрасен коледен подарък. Най-накрая днес успях да стигна до офиса на Еконт, а си имам sms от събота. Представете си вълнението през тези няколко дни....🎁.

Искам да благодаря на Ася и децата за страхотния подарък и приятните емоции.

48376861_2072017989553888_735341458122342400_n.jpg.b09b63f8b8ae2c4e0d82adea5c65a7d1.jpg48385135_577754825999023_1175550755281567744_n.jpg.952222bacbdbe8ef49c2d593334387b5.jpg

 

Имам си  ръчно направена картичка от децата с мили пожелания , мек и топъл кашмирен шал, който ще ме стопли още утре, разкошна книга, с която да се сгуша на дивана и естествено перфектното допълнение-любимия ми черен шоколад .

 

Желая на теб и семейството ти прекрасни мигове през следващата година, здраве , късмет и нови пътешествия.

 

А на всички магеланци, пожелавам весели коледни празници и година , изпълнена с нови предизвикателства и приключения!

Благодаря за хубавите пожелания! Радвам се, че сме те зарадвали 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Успях малко преди 19:00 да взема подаръка. Хубаво опаковани: книга за Африка на проф. Овчаров, стилен органайзер (бележник), поздравителна картичка и писмо. Благодаря на  @Ann за подаръците и милите думи. Благодарности и на @Mary за перфектната организация. Весели празници на всички магеланци!

DSCF1137.JPG

DSCF1139.JPG

Редактирано от Plovdiv_BG
  • Харесвам 25
  • Браво 2
Връзка към коментар

Снощи на магеланската среща получих лично подаръка си от @Izabela. Бих искал да и благодаря още веднъж, както и на @Mary за перфектната организация. Веднага си пролича кой е ходил и е попил от Швейцария. 

@Izabela, книгата е превъзходна! Много емоционално ми стана като видях, че съм посетил 17 от 30-те най-велики града в света. В красивата подаръчна кутия има и "жълтици", които ще са ми необходими за следващите дестинации. А шапката на дядо Коледа обещавам да си я сложа от някое топло местенце с палмички. 

 

20181220_202337.jpg

20181220_202553.jpg

  • Харесвам 25
  • Браво 2
Връзка към коментар

Здравейте, да се похваля, че и аз явно съм бил послушен тази година. Тази сутрин си взех подаръка от еконт , но едва сега след като се прибрах от работа го отворих и бързам да кача снимките - еее признавам си, че преди това изядох няколко от вкусните бисквитки...:) Трябва да отбележа, че докато очаквах пристигането на подаръка може да съм написал малко повече двойки от обикновеното, но през новата година ще са по-малко...шегувам се разбира се...:) Освен вкусните бисквитки едно джудже - помощник ( iliana_t  ) е поставило в подаръка и няколко много красиви и полезни за пътуване неща, зеленчуков чипс, една очарователна свещ, един Дядо Коледа във вид на играчка, а картичката с чудесните пожелания успя да усмихне всички... Благодаря на Илияна за хубавите емоции както и на Mary за цялостната организация иии да добавя още веднъж, че бисквитките много си паснаха със запалената печка и горещия чай...:)

DSC_0874.JPG

DSC_0876.JPG

DSC_0880.JPG

DSC_0890.JPG

  • Харесвам 27
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Взех си подаръка преди няколко дни, но ми стоеше неразопакован и чаках да наближи Коледа, днес на Игнажден беше много приятно да си го донеса вкъщи и отворя .Благодаря на @Tripy за хубавият подарък 🙂 Меко и топло одеяло, коледни сладки, интересен чай и разредител към него 🙂 Благодаря и за хубавите пожелания в картичката, да ти се връщат. 

20181220_213103-1.jpg

  • Харесвам 27
  • Браво 1
Връзка към коментар

 @Guinnessрадвам се, че си харесал  подаръка 🙂 , а това, че си посетил 17 от 30-те най-велики градове в света, за твоите млади години e за завиждане/благородно, по магелански 🙂 /! И аз си мечтая за слънчева Коледа по бански, /но с коледна шапка/ с биричка под палма....Важното е да има мечти, които да правят сивия декемврийски ден по-добър 🙂

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Все пак успях преди събота да да си взема пратката.  Ето го и моят страхотен подарък. А шоколадовите блокчета са ми любими! Обожавам комбинацията от черен шоколад и мента!

48396704_352850191933069_4391667243423891456_n.jpg.f3fbc808255f3fa94f5ce495e6a6af6a.jpg

В красиво опакованото пакетче се крие и тази чудна книга вдъхновяваща за пътувания .48421223_750621018626746_3710665428062699520_n.jpg.e8017bf01ecf87e3d3b9fd13460b561d.jpg

С голямо нетърпение я отворих подаръка, но имаше и едни двама малки магеланци, които се вълнуваха много повече от мен 😄 и с чиято помощ едва успях да направя няколко снимки 🙂
Благодаря на @Boo за чудния подарък и страхотните емоции които внесе в деня ми !
@Mary благодаря за цялата организация и инициатива!

 

Редактирано от gery_2431
  • Харесвам 30
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, Ros каза:

Здравейте, да се похваля, че и аз явно съм бил послушен тази година. Тази сутрин си взех подаръка от еконт , но едва сега след като се прибрах от работа го отворих и бързам да кача снимките - еее признавам си, че преди това изядох няколко от вкусните бисквитки...:) Трябва да отбележа, че докато очаквах пристигането на подаръка може да съм написал малко повече двойки от обикновеното, но през новата година ще са по-малко...шегувам се разбира се...:) Освен вкусните бисквитки едно джудже - помощник ( iliana_t  ) е поставило в подаръка и няколко много красиви и полезни за пътуване неща, зеленчуков чипс, една очарователна свещ, един Дядо Коледа във вид на играчка, а картичката с чудесните пожелания успя да усмихне всички... Благодаря на Илияна за хубавите емоции както и на Mary за цялостната организация иии да добавя още веднъж, че бисквитките много си паснаха със запалената печка и горещия чай...:)

DSC_0874.JPG

DSC_0876.JPG

DSC_0880.JPG

DSC_0890.JPG

@Ros, за първи път в живота си опаковам подарък и трябва да призная, че се борих с кутията като прасе в тръстика. 😀 Надявах се да компенсирам с веселите пожелания в картичката. И внимавай да не изхвърлиш кутията от сладките, че под хартията има още скрити бонбони 😉

 

Весели празници на всички! 🎅🎄

  • Харесвам 6
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 17 минути , iliana_t каза:

@Ros, за първи път в живота си опаковам подарък и трябва да призная, че се борих с кутията като прасе в тръстика. 🎅🎄

Това вярно ли?:shok:

Връзка към коментар

Към днешна дата положението е следното:

Всички подаръци вероятно са получени.

 

Не са показали подаръците си:

@Kremcheto

@cumalissa

@tolysgg - по телефона ми каза, че има съобщение за подаръка, но повече информация нямам

@atrencheva

 

От @VladimirK очакваме още снимки

И двама човека ще отворят подаръците си на Коледа, но са писали за това в темата.

 

Аз лично смятам, че е неуважително да не благодариш и да не покажеш в темата подаръка си, затова и го включих като условие тази година.

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, gery_2431 каза:

48421223_750621018626746_3710665428062699520_n.jpg.e8017bf01ecf87e3d3b9fd13460b561d.jpg

С голямо нетърпение я отворих подаръка, но имаше и едни двама малки магеланци, които се вълнуваха много повече от мен 😄 и с чиято помощ едва успях да направя няколко снимки 🙂
 

Много се радвам, че съм успяла да внеса усмивки в този предколен ден. Имах идея за една друга книга за семейни приключения с малки магеланци, но не знаех дали е подходяща. За следващата година ще знам, ако жребият отреди същия магеланец/магеланка/  🙂

Не смеех да вляза в профила за да не разваля изненадата.

Редактирано от Boo
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Подаръците са раздадени!
И равносметките направени!
Радостта е по лицата
не само на децата!
Магеланци са изобретателни
и винаги доброжелателни!
Сърцата го доказаха,
усмивките го показаха.
Елхите украсени -
идват горските елени.
Коледата наближава
и семействата сплотява!
Да сме здрави и щастливи
работливи и предприемчиви.
Щастие и късмет
любов и берекет!
Другарчето си прегърнете
и на @Mary благодарете!
Широко се усмихнете,
идеите си  споделете
и света обиколете!

 

На всички магеланци пожелавам Весела Коледа!

 

  • Харесвам 18
  • Браво 19
Връзка към коментар
На 20.12.2018 г. в 13:30, VladimirK каза:

Току-що взех подаръка си от офиса на куриера. Не подарък, а направо пет-степенно празнично магеланско подаръчно меню 🙂 

20181220_podarak.thumb.jpg.f7c759c56d9234a655fc3c3c0c83635e.jpg

Повече снимки - по-късно.

Благодаря ти @zvezda9001 !

Звезделина, още веднъж благодаря за прекрасните подаръци и страхотните пожелания!

Вече планирам Бавария 🙂

 

И обещаните снимки:

20181220_podarak_1.jpg.d9c8c9ff4933aca95b7290a2f16bccde.jpg

20181220_podarak_2.jpg.1544dee4206be698b9609921c548738c.jpg

20181220_podarak_3.jpg.c140f4034f6798811d956c465ebf0e6b.jpg

20181220_podarak_4.jpg.099175dfadf1bbd2c9f087f861e685b2.jpg

20181220_podarak_5.jpg.8ec2ca74ae6a30a745069de8909dd12c.jpg

  • Харесвам 26
  • Браво 2
Връзка към коментар

Привет! Хайде и аз най- накрая  да си се похваля  🙂  

Благодаря на @Sult за прекрасните подаръци! Картата вече я подхванах 🙂   изтрила съм доста  местенца по нея, но и още повече ми остават .... 🙂 

Пожелавам на всички весели празници и година преизпълнена с нови и нови пътешествия !  🙂  

Благодаря и на @Mary за търпението, енергията и ентусиазма, с които ни създаде тези прекрасни емоции  🙂 ...

 

 

48388868_269850013704312_1587162489441746944_n.jpg

Редактирано от Kremcheto
  • Харесвам 37
Връзка към коментар
На 21.12.2018 г. в 11:39, iliana_t каза:

@Ros, за първи път в живота си опаковам подарък и трябва да призная, че се борих с кутията като прасе в тръстика. 😀 Надявах се да компенсирам с веселите пожелания в картичката. И внимавай да не изхвърлиш кутията от сладките, че под хартията има още скрити бонбони 😉

 

Весели празници на всички! 🎅🎄

Трябва да отбележа, че като за първи  път си се справила фантастично с опаковането. Бонбоните ги открих тъкмо за сутрешното кафе, след като в качествата на бисквитките се убедиха всички около мен...:) Поздрави...:)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 19.12.2018 г. в 9:45, jungfraujoch каза:

  Безкрайни благодарности и прегръдки на Еva eva за най-прекрасния пътеводител, мекичкия пухкав снежко сладуран и неустоимата коледна бисквитка! Бъди здрава и вълнуващи пътешествия с приятна компания ти желая от сърце. Весели празници!

 

 

подарък.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.