Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

cumalissa, много се радвам, че са ти харесали подаръците  🙂  Желая ти много здраве, късмет и нови вълнуващи дестинации през новата година 🙂 Пожелавам много здраве и весели празници на всички магеланци 🙂 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 15.12.2018 г. в 15:57, liliya каза:

 

7B1D5B87-0698-4F77-A969-1D49D2F221B7.thumb.jpeg.886dcaf5077a1716db210389b757d487.jpeg

37C83535-FE7D-42A8-9311-94C9F31814AE.thumb.jpeg.ed8e6b1e705de6549cd6ba2fcc476752.jpeg

Стоплиха се душата и сетивата ми. 

Благодарение на @Kraska Коледата подрани в моя дом. С удоволствие ще споделя розето с моя половин пред камината с пътепис в ръка.  Благодаря! 😍

B15DC1D1-E007-47AA-B0F9-6125B8ECEFD4.thumb.jpeg.7317b6f7dd26e56c24af51224f9b5114.jpeg

AF15DC03-8C81-4F49-8D37-2A67DDAA1DAF.jpeg.697eb8bf81279cc61f62e3ddbb81fed0.jpeg

 

6C4B2916-146E-434B-8302-09BC7D7FB309.thumb.jpeg.4de4a737317d595e6e61334822fb9774.jpeg

 

 

 

Мила @liliya, щастлива съм, че подаръкът е пристигнал без поражения и успях да те зарадвам в предпразничните дни. Весела и незабравима Коледа на теб и семейството ти!

 

Хиляди благодарности на @Mary за организацията и отделеното немалко лично време, за да може коледният дух да достигне до всеки от нас и да ни донесе толкова много радостни преживявания !

 

Весели празници на всички магеланци!

 

Редактирано от Kraska
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Честита Коледа, мили магеланци! Бъдете здрави и сбъдвайте мечтите си!

 

@liliya, сърдечно ти благодаря за прекрасния подарък! Сега мога и аз да се похваля с красиво опакованите си изненади. Благодаря ти и за урока по търпение! Устисках до Коледа. Сега ми е двойно по-хубав. Много тематичен, френски. Приемам чудесните пожелания - да ти се връщат! Приемам и предизвикателството да посетя скоро Страсбург - не съм била още там. Помислих си, че от кутийката във вид на медена къщичка ще излезе нещо сладко. Да, много е сладко, но не е за ядене. Сложих си го на централно място на елхата. Магнитчето ми е вече на хладилника, а поставките за чаши ще вкарам веднага в употреба. Чашата от Страсбург също ще ми напомня цялата година за теб и Коледа. Прегръдки и светли празници и на теб!

 

Прилагам снимки. @Mary, аз съм добро дете и изпълнявам обещанията си. Благодаря ти още веднъж за чудесната организиция. 

Christmas 1.jpg

Christmas 2.jpg

Christmas 4.jpg

 

Christmas 6.jpg

Christmas 3.jpg

 

П.П. Отчетох се и се усетих, че седя пред компютъра, усмихната до уши.

Редактирано от achieva
  • Харесвам 24
  • Браво 3
Връзка към коментар

                                      bigstock-Merry-Christmas-everyone-Chri-49785464.jpg

 

Весела Коледа на всички участващи в "Размяна на коледни подаръци - сезон 2018"!

Сърдечно благодаря за участието на всеки един! Без вас, размяната на подаръци няма как да стане.

Тази година според мен беше с най-нестандартните подаръци. Браво! Развихрихте въображението си и накарахте всички нас да се усмихваме широко!

 

Като равносметка мога да кажа, че останаха два непоказани подаръка... Жалко, че по този начин двамата изпращачи няма да получат благодарността си от получателите. Затова ще я получат от мен: Благодаря за изпратените подаръци от @oli_mali и @patilana!

 

Благодаря на всички за отделените средства и положените усилия да зарадваш един магеланец!

Както всяка година съм сигурна, че има много доволни от получените подаръци, но има и не съвсем доволни. Няма как да има кантар в личния избор и предпочитания.

 

Знам, че повечето от нас отново ще участват и следващата година, защото всички ние заедно поддържаме коледния дух, желанието да дариш, а навярно и детското в нас. Нека по-дълго да имаме възможността да го правим!

 

На всички вас пожелавам да бъдете здрави, да сте щастливи и да сбъдвате собствените си мечти!

Благодаря ви, че ви има! Щастлива съм, че и аз бях около вас!

Весели празници!

 

                           Christmas-Around-the-World-Book-List-Header-3.jpg

  • Харесвам 24
  • Благодаря 6
  • Браво 19
Връзка към коментар

Мила @Mary, аз благодаря на теб за перфектната организация, отделеното време и вниманието към всеки един!

Желая ти здраве, любов и вдъхновение и много приключения! ❤️

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, achieva каза:

Честита Коледа, мили магеланци! Бъдете здрави и сбъдвайте мечтите си!

 

@liliya, сърдечно ти благодаря за прекрасния подарък! Сега мога и аз да се похваля с красиво опакованите си изненади. Благодаря ти и за урока по търпение! Устисках до Коледа. Сега ми е двойно по-хубав. Много тематичен, френски. Приемам чудесните пожелания - да ти се връщат! Приемам и предизвикателството да посетя скоро Страсбург - не съм била още там. Помислих си, че от кутийката във вид на медена къщичка ще излезе нещо сладко. Да, много е сладко, но не е за ядене. Сложих си го на централно място на елхата. Магнитчето ми е вече на хладилника, а поставките за чаши ще вкарам веднага в употреба. Чашата от Страсбург също ще ми напомня цялата година за теб и Коледа. Прегръдки и светли празници и на теб!

 

Прилагам снимки. @Mary, аз съм добро дете и изпълнявам обещанията си. Благодаря ти още веднъж за чудесната организиция. 

Christmas 1.jpg

Christmas 2.jpg

Christmas 4.jpg

 

Christmas 6.jpg

Christmas 3.jpg

 

П.П. Отчетох се и се усетих, че седя пред компютъра, усмихната до уши.

@achieva  много се радвам , че съм донесла усмивки на най- прекрасния ден в годината-Коледа! Щастлива съм , че подаръците  са ти харесали. Със здраве да ги ползваш всички и след като не си била в Страсбург и района  , нека пожеланието да отидеш скоро там да е от мен! Бъдете здрави цялото семейство и сбъдвайте мечтите си! 

П.С. Аз нямаше да мога да чакам толкова дълго 🙂

Редактирано от liliya
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Честита Коледа на всички. Бъдете щастливи, ценете това, което имате и се борете за Вашите мечти! Всичко, което искате, заслужава да бъде постигнато! 

Показвам си подаръка от @Ivko. Почти веднага след отварянето бе употребен, всичко беше много вкусно 🙂 Чашките са много красиви - ще заемат централно място в "международния шкаф " 🙂  Благодаря ти още веднъж за вниманието @Ivko. Прегръдки и весели празници 🙂 

 

 

DSC09326.jpg

  • Харесвам 20
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Eva eva каза:

Показвам си подаръка от @Ivko.

DSC09326.jpg

Моля, моля само това в квадратната кутия го мислих за едно, а то се оказа друго 😁🙄 дано се намери приложение

Връзка към коментар

Ето моя страхотен подарък от @peterpup .Удоволствието да го отворя на Коледа беше още по-голямо, както и да се наслаждавам на тази прекрасна опаковка под елхата. Много идейна гривна, красива чанта от Кипър и много любими бонбони. Благодаря за емоцията и старанието.

Весела Коледа и Щастлива Нова Година на всички!

 

20181224_162514.jpg

20181225_230759.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 12 минути , Jenny каза:

Ееех,

изпуснала съм - за до година се записвам първа от сега!!! 😜:thank_you:

За догодина внимавай повече, но особено внимателна бъди в средата на ноември 2019-та. :laugh:

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.