Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

Искам, но няма да смогна. Изненадващо наскачаха много ангажименти - всякакви - и приятните задължения трябва да останат леко в страни 🙂 Затова до сега си мълчах.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря за покана! но аз както винаги, въобще не знам накъде ще ме отвее вятъра и къде ще съм по това време!

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Lyubina каза:

Искам, но няма да смогна. Изненадващо наскачаха много ангажименти - всякакви - и приятните задължения трябва да останат леко в страни 🙂 Затова до сега си мълчах.

 

преди 4 минути , ZORI каза:

Благодаря за покана! но аз както винаги, въобще не знам накъде ще ме отвее вятъра и къде ще съм по това време!

Чудесно е да следвате полета на вятъра и да имате много ангажименти.

Другата година пак ще съм тук и пак ще ви поканя! :girl_in_love: 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Записвам се! Прибирам се в БГ от новата ни релокация на 13.12. и ще направя всичко възможно да изпратя подаръка навреме. Подаръци от чужди държави се приемат, нали? 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , DaBo каза:

Записвам се! Прибирам се в БГ от новата ни релокация на 13.12. и ще направя всичко възможно да изпратя подаръка навреме. Подаръци от чужди държави се приемат, нали? 😉

Приемат се всякакви подаръци. :smile: 

Единствено е необходимо в отговора на моето писмо(което вероятно ще получите утре) да посочите кога ще ви е възможно да получите и изпратите подаръка.

По този начин ще следя да не се засечете с някого, който пък ще пътува точно в тези последни дни на годината.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
15 minutes ago, Mary said:

 

Чудесно е да следвате полета на вятъра и да имате много ангажименти.

Другата година пак ще съм тук и пак ще ви поканя! :girl_in_love: 

Много беше хубаво миналата година. Тази година няма да мога да участвам, но се надявам да мога да се включа догодина.
За сметка на това с удоволствие ще разглеждам получените подаръци и ще се радвам заедно с получателите им. 🙂 🎄

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , iabulka каза:

За сметка на това с удоволствие ще разглеждам получените подаръци и ще се радвам заедно с получателите им.

И това е част от удоволствието - разглеждането на подаръци! :smile:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivko каза:

Записвам се и аз и един въорос? Ако се окажат нечетен брой записали се едно мегаланче ще остане без подарък или..? 😁

Няма такъв шанс! :laugh: 

Размяната не е по двойки. Ти подаряваш на някого, а друг подарява на теб. :wink: 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.