Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

преди 3 часа, Mary каза:

Чудесно е да следвате полета на вятъра и да имате много ангажименти.

Другата година пак ще съм тук и пак ще ви поканя! :girl_in_love: 

 

@Mary, дано така да се развият събитията, въпреки моя песимизъм напоследък. Дано съдбата, звездите, или който и да е там, чуе пожеланията ти!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, DaBo каза:

Записвам се! Прибирам се в БГ от новата ни релокация на 13.12. и ще направя всичко възможно да изпратя подаръка навреме. Подаръци от чужди държави се приемат, нали? 😉

 

Искам и аз това да попитам? Ще се прибера до България за 4 дни началото на декември, но вероятно няма да успея да получа своя, преди да си замина 😥 има ли как да се нареди така, че да се получи подарък на определена дата? Не искам да набутвам никого с доставка до чужбина, а ми се участва за трета година 🛍️

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Включвам се от Париж  🙂 изизвинявайте, но от вчера телефона се ползва само за навигация и снимки 🙂 НадНадявам се че не съм изпуснала срока 🙂

Хубава вечер на всички! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, seagull_29 каза:

 

Искам и аз това да попитам? Ще се прибера до България за 4 дни началото на декември, но вероятно няма да успея да получа своя, преди да си замина 😥 има ли как да се нареди така, че да се получи подарък на определена дата? Не искам да набутвам никого с доставка до чужбина, а ми се участва за трета година 🛍️

Ще направя всичко възможно да получиш подаръка си в тези дни, когато ще бъдеш в България, стига да не са почивни.

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако може и аз, като един Инди Джоунс да се промуша преди да се е търкулил камъка на входа на пещерата (и не си забравя и шапката, разбира се), да се шмугна в този списък.

Аз съм тук до 30ти ноември и ще приготвя подаръка, а в краен случай майка ми ще го получи моя...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

                                                                             21224ab1ea19787d270a59f4c74364c4.gif 

 

Обявявам край на записването за участие!

 

Вече всички трябва да сте получили писмо от мен за да потвърдите участието си, като дадете адрес до офис на куриерска фирма, а за живеещите в чужбина - адрес на който могат да получат пратката си.

Надявам се до три дни да събера всички адреси и да разджуркам имената.

 

За всякакви въпроси съм насреща. Не се колебайте да ме питате за всяко нещо, което се сетите във връзка с размяната на подаръците.

 

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 21 минути , sun4e каза:

Дали ще мога да се включа и аз? Изпуснах крайния срок.... Много ще се радвам, благодаря!

Включих те и след малко ще  пусна съобщение, на което трябва да отговориш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, reinamarsela каза:

@Mary, много ли закъсняяяяях..... 😞 😞

 

Зависи колко бързо ще ми отговориш на съобщението, което след малко ще пусна. 🙂

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , aleksandrina каза:

От чисто любопитство- колко човека като бройка (горе- долу) са записани за Коледната игра? 🙂

 

Актуален е списъкът в първия пост.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ех, не бях влизала отдавна и съм изпуснала срока, дали все пак бих могла да участвам?

За извинение, ще кажа, че всеки момент ще пусна пътепис за първото ми пътуване след планиране в Магеланския форум!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.